Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Finansowanie Forum


daro

Recommended Posts

 Oczywiście można jawnie napisać kto wpłacił, tylko nie wiem jaki byłby tego cel.

 

 

Zwykle najwięcej mają do powiedzenia i krytyki ci co nie partycypują w kosztach.

Nie chodzi o to by kogoś wymieniać,że nie zapłacił tylko czym pachnie krowa co dużo ryczy

a mało mleka daje.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że dopiero dzisiaj.

Wydaje mi się, że zbiorki nie sa legalne  (chodzi o  Urzad skarbowy) - jesli rozmawiamy o prywatnych , nigdzie nie zgloszonych datkach. Prowadze wlasna firme, wiec  sprzedaz reklamy bylaby jak najbardziej odpowiednia i takie bylo i jest zalozenie. Forum jest i pozostanie darmowe, w zadnym wypadku nie chcialbym dopuscic do syuacji, gdzie ktos za "datek" otrzymalby jakies tam wyroznienie na forum itp (chyba ze wiekszosc uzytkownikow zadecyduje inaczej). Koszty na dzien dzisiejszy 45$ abonamntu (platne co pol roku) za skrypt forum, oraz hosting w kei (otrzymalem oferte na przedłużenie za 200 zl netto) Ktos powie - drogi hosting, bo mozna za 100 czy 150 brutto, ale od razu odpowiadam - dzialalem w branzy IT kilka lat i nauczony doswiadczeniem, wole mic hosting u kogos duzego, sprawdzonego, nawet kosztem tych kilkudziesieciu zl wiecej rocznie. Co do uslug programistycznych - cena zalezna od tego co jest robione ( za drobne sprawy ok 50-100 zl netto, chyba, ze jest cos duzego, konkretnego do zrobienia - jak teraz aktualizacja czy tez przejsce na najnowsza sprawdzona wersje forum)

 

Reasumujac - wolalbym aby ktos wykupl jakas powierzchnie reklamowa , niz datki. mamy jeszcze troche czasu  (2 mies) do nastepnego abonamentu za forum, wiec moze sprawa z reklamami sie rozwinie. Jestem otwarty na propozycje.

Przepraszam za brak polskich znakow.

Podkreslam - FORUM JEST I BEDZIE DARMOWE i w zadnym wypadku nie bedziemy proponowali sprzedazy kolorow, funkcji itp za jakies datki.

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

Debatujecie jakby chodziło o 300 000,00... A sprawa jest prosta - forum jest nasze i powinniśmy partycypować w kosztach jego utrzymania. Ja pierniczę! 300 PLN rozbić na chociaż 10-20 osób i wyjdzie śmieszna kwota PLN na głowę. Po co te dywagacje? Daro poruszył temat uważam, że słusznie, bo z jakiej racji jedna osoba ma ciągnąć ten wózek?

Link to comment
Share on other sites

jak wszystko legal, to dawaj numer konta i jedziemy bo im dłużej będziemy

gardłować to tym większa d..a wyjdzie.

A kto mi zabroni dorzucić się do ławeczki,przecie to nie sejmowa.

Link to comment
Share on other sites

  • Paweł unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.