Skocz do zawartości

Welcome to Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Twoja reklama na tym Forum? Kliknij!

Zdjęcie

Czasopisma Pszczelarskie

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

sok_mir

sok_mir

100% Domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 445 postów
  • Imię:mirek
  • LokalizacjaFrancja , Moselle
  • Typ ula:Dadant korpus plus nadstawka

Tak jak w tytule, jakie sa lub jakie polecacie czasopisma zwiazane z pszczolami. Chcialem cos zaprenumerowac. Najbardziej by mnie interesowalo pol na pol  , o pszczolach i o ogrodnictwie , szczepienie drzewek przycinanie i takie tam, ale moze byc tylko o pszczolach z jak najmniejsza iloscia reklam, chociaz dzis to pewnie nie uniknione ;)

Skelar

Skelar

Prawie domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 81 postów
  • LokalizacjaTrzebnica, Dolny Śląsk
  • Typ ula:stojak wielkopolski

też się nad tym zastanawiałem w zeszłym roku jednak odpuściłem wersje papierowe na rzecz e-prenumeraty, którą wykupiłem na pasieka24.pl. Kierowałem się głównie ceną. Było trochę taniej niż prenumerata wersji papierowej  :P i w sumie nie żałowałem. E-prenumerata dała mi też dostęp do artykułów archiwalnych, treści książek tego wydawnictwa.

Jak wówczas robiłem rozeznanie to na forach wspominano, że inne pszczelarskie gazety jakoś "nie nadążają" - nie idą z duchem czasu :| nie wiem ile w tym prawdy - nie kupiłem innej wiec to nie sprawdzona informacja. Pasieka niby daje radę ale naszpikowana jest reklamami....jak dla mnie ok.

stojak wielkopolski, 10 ramkowy, ocieplany

MAZI

MAZI

Guru forumowy

• Redaktorzy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1016 postów
  • LokalizacjaJordanów Śląski
  • Typ ula:wielkopolskie i dadant 1/2 styrodur korpusowe

Prenumeruję "Pasiekę" drugi rok i jakoś mnie nie powala. Czytam "Pszczelarstwo" z lat 2003-2007 i bardziej do mnie dociera, ale nie wiem jak to teraz wygląda... Stare numery dostałem w prezencie i praktycznie w każdym mam zaznaczone artykuły godne, moim zdaniem, uwagi.

sok_mir

sok_mir

100% Domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 445 postów
  • Imię:mirek
  • LokalizacjaFrancja , Moselle
  • Typ ula:Dadant korpus plus nadstawka

W moim przypadku z racji tego gdzie mieszkam to wchodzi w gre tylko e-prenumerata :( chociaz preferuje o wiele bardziej slowo drukowane, jakos bardziej do mnie dociera :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Wolne pszczoły | Ślężańskie Miody | Twoja reklama w tym miejscu? Skontaktuj się z nami!