Jump to content

Drogi Użytkowniku.

Zdajemy sobie sprawę, iż reklamy czasami bywają uciążliwe, jednak  staramy się z nich utrzymywać. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszej stronie, a komunikat zniknie. Dziękujemy za zrozumienie!

Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Paweł

Administracja
 • Content Count

  696
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Paweł last won the day on January 19

Paweł had the most liked content!

About Paweł

 • Rank
  Administrator
 • Birthday 05/30/1973

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Paweł
 • Lokalizacja
  okolice Ostrowca Św.
 • Typ ula
  Warszawski zwykły

Recent Profile Visitors

583 profile views
 1. Spam i to niskich lotów jak to Marek napisał ... W takim wypadku kasuję zawsze link reklamowy i nazwę firmy - chociaż nazwy może nie powinienem , aby każdy widział kogo dotyczy wpis...
 2. Zgodnie z regulaminem, w tematach w dziale ogłoszeń nie dyskutujemy. Wszelką korespondencję prosimy przeprowadzać via PW.
 3. Paweł

  Facelia

  Zgodnie z regulaminem, w tematach w dziale ogłoszeń nie dyskutujemy. Wszelką korespondencję prosimy przeprowadzać via PW.
 4. Zgodnie z regulaminem, w tematach w dziale ogłoszeń nie dyskutujemy. Wszelką korespondencję prosimy przeprowadzać via PW.
 5. Paweł

  Pomoc!!!

  Wystawiłem też na facebooku
 6. Temat oczyszczony - reszta w kwarantannie. Usunięta będzie 24.12.2019
 7. Witaj u nas :) MIłego i owocnego pobytu :)
 8. Postaram się go tu zaprosić - poproszę mojego kolegę i podjedziemy do niego, pogadamy...
 9. Na prośbę Pani Moniki umieszczam informację o zewnętrznym konkursie organizowanym przez Spy Optic UWAGA KONKURS Do wygrania 5 zestawów książek 1. "Pokonaj Warrozę" - 100 stronicowy poradnik, jak raz na zawsze pokonać tego pasożyta. 2. 260 stronicowy "Kalendarz Pszczelarza z pasją na 2020 r." ---------------------------------------------------- Zasady konkursu: Polub nasz profil Wykonaj zdjęcia w temacie konkursu Udostępnij zdjęcie pod tym postem ---------------------------------------------------- Tematem konkursu jest :"Dzień z życia pasieki" Termin nadsyłania prac do 04.12.2019 Rozstrzygnięcie konkursu 06.12.2019 -------------------------------------------------- Regulamin konkursu https://spy-optic.pl/content/54-regulamin-pasieka
 10. Witaj Robert! 22 rodziny to już nie taki amator Witamy i życzymy miłego użytkowania forum
 11. Dzięki za odpowiedź. Według mnie akurat w przypadku matek (a jest to jeden z podstawowych tematów w takiej aplikacji) powinna być pole w zakładce ule ale z możliwością wyświetlania na liście głównej. Spis matek z rasą z rokiem itd. Korzystam z programu pasieka na Windowsie - może gdzieś znajdziecie demo (bo program od dawna nie jest aktualizowany - autor zaniechał wszelkich prac) - zobaczcie jak tam jest to zrobione (nie namawiam Was na kopiowanie - tylko na "złapanie" jakiegoś pomysłu)
 12. właśnie odpaliłem i widzę, że aplikacja jest "nakierowana" na dodatkowe urządzenia elektroniczne. Tak na szybko przeleciałem po zakładkach i widzę, że jak dla zwykłego pszczelarza brakuje zakładek ważnych dla hodowcy - np matki. Niby można wejść w ul i notatki , ale mając kilkadziesiąt uli ciężko klikać w każdy ul aby np sprawdzić w jakie matki muszą zostać wymienione... Korzystam na windowsie z aplikacji do zarządzania pasieką - nie jest idealna, ale pod względem funkcjonalności bardziej mnie przekonuje niż ta na telefon.
 13. Zainstalowałem - zobaczę w wolnej chwili z "czym się ją je" 😜
 14. Dział ogłoszenia przeznaczony jest do zamieszczania ofert kupna jak i sprzedaży zarówno prywatnych jak i typowo komercyjnych. Przez oferty prywatne rozumiemy wszystkie ogłoszenia dotyczące sprzedaży, kupna produktów pszczelich, sprzętu itp od osób prywatnych w formie jednorazowej, niecyklicznej. Takie ogłoszenia są bezpłatne. Wszelkie ogłoszenia komercyjne są umieszczane w dziale ofert komercyjnych. Na dzień dzisiejszy umieszczanie ofert komercyjnych jest bezpłatne. Planowane jest wprowadzenie opłaty za ogłoszenia komercyjne. Wyświetlanie ogłoszeń trwa 30 dni. W ogłoszeniach nie prowadzimy dyskusji - wszelkie odpowiedzi udzielane są via PW (prywatne wiadomości). Ogłoszenia automatycznie są zamykane.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.