Jump to content

Drogi Użytkowniku.

Zdajemy sobie sprawę, iż reklamy czasami bywają uciążliwe, jednak  staramy się z nich utrzymywać. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszej stronie, a komunikat zniknie. Dziękujemy za zrozumienie!

Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Paweł

Administracja
 • Content Count

  736
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

Paweł last won the day on June 4

Paweł had the most liked content!

About Paweł

 • Rank
  Administrator
 • Birthday 05/30/1973

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Paweł
 • Lokalizacja
  okolice Ostrowca Św.
 • Typ ula
  Warszawski zwykły

Recent Profile Visitors

1,008 profile views
 1. A ja jestem zadowolony z Apikoz. Po 3 sezonach oddałem do przeglądu - wymienili łożyska, uszczelnienie przy spuście, wyregulowali napęd - nie wzięli grosza :)
 2. Zgodnie z regulaminem, w tematach w dziale ogłoszeń nie dyskutujemy. Wszelką korespondencję prosimy przeprowadzać via PW. Temat aby był otwarty do dyskusji przenoszę na Pozostałe.
 3. Gratuluję Krzysztof. To pracownia czy też magazynek jak to nazywasz rokuje rozbudowę pasieki :) Powodzenia!
 4. Paweł

  Miodarka

  Zgodnie z regulaminem, w tematach w dziale ogłoszeń nie dyskutujemy. Wszelką korespondencję prosimy przeprowadzać via PW.
 5. Witam na forum Osobiście trzymam około tygodnia - czasami dłużej, jest to zależne od rodzaju miodu. Ale poczekajmy na wypowiedź fachowców - jam amator
 6. Zgodnie z regulaminem, w tematach w dziale ogłoszeń nie dyskutujemy. Wszelką korespondencję prosimy przeprowadzać via PW.
 7. Witaj Miło Cię tu widzieć. Pszczoły to wyzwanie, ale sprawiają frajdę... P.S Wczoraj dostałem 3 strzały i złożyłem się "jak scyzoryk" - pół godziny przeleżałem zwinięty w w pół (jestem uczulony), ale nie zraża mnie to - jutro idę dalej do "moich dziewczyn" :) Powodzenia.
 8. Zgodnie z regulaminem, w tematach w dziale ogłoszeń nie dyskutujemy. Wszelką korespondencję prosimy przeprowadzać via PW.
 9. Jeśli stwierdzisz, że nie będą po przejściu na ramki pojawiać się jajeczka, wtedy poddaj ramkę z jajeczkami - wtedy powinny pociągnąć mateczniki (jeśli nie będzie matki) - to taka metoda próbna - jeśli będziesz chciał aby same wyhodowały sobie matkę - musisz uzbroić się w cierpliwość. Jeśli na szybko , to po stwierdzeniu braku matki dobrze by było podać nowa unasienniona - skrócisz czas na wychów nowej, unasiennienie itp.
 10. Witaj na forum ....a może daj im ramkę z czerwiem z innego ula?
 11. Kilkanaście dni temu kolega zasiedlił mi ul rójka, która zawisła na drzewie w mojej pasiece (nie sądzę, aby to była moja) - matka sprawdza się wyśmienicie - czerwi na potęgę - wczoraj robiłem przegląd - najwięcej nakropu maja, i najwięcej czerwiu. Dałbym chwilę czasu i poobserwował co się będzie działo.
 12. Czy są jakieś nowe propozycje co do sklepów? Mam jakieś zakupy do zrobienia typu sitka, 2 bluzy, rękawice - czy też pozostać w apitec jak to było w 2015r? Dziękuję z góry za propozycje. Allegro raczej odpada, bo chcę zrobić u 1 , aby nie płacić wielu przesyłek.
 13. Akt wandalizmu - 24 ule poprzewracane - znalazłem rano przeglądając net https://kobieta.onet.pl/tomasz-zakladal-ule-na-dachu-teatru-wielkiego-teraz-wandal-zniszczyl-jego-rodzinna/kym4l59
 14. Przeglądając onet znalazłem artykuł dotyczący pączków z hipermarketów (w sumie każdy wie, ale warto to przypominać i nagłaśniać przy każdej okazji): https://www.fakt.pl/pieniadze/zakupy/zobacz-z-czego-jest-paczek-z-marketu-sklad-paczka/bq5nmp0
 15. nie znałem, ale bardzo smutna informacja kondolencje dla rodziny, znajomych.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.