Jump to content

Drogi Użytkowniku.

Zdajemy sobie sprawę, iż reklamy czasami bywają uciążliwe, jednak  staramy się z nich utrzymywać. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszej stronie, a komunikat zniknie. Dziękujemy za zrozumienie!

Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Paweł

Administracja
 • Content Count

  682
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Paweł last won the day on October 21

Paweł had the most liked content!

About Paweł

 • Rank
  Administrator
 • Birthday 05/30/1973

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Paweł
 • Lokalizacja
  okolice Ostrowca Św.
 • Typ ula
  Warszawski zwykły

Recent Profile Visitors

399 profile views
 1. Zgodnie z regulaminem, w tematach w dziale ogłoszeń nie dyskutujemy. Wszelką korespondencję prosimy przeprowadzać via PW.
 2. Zgodnie z regulaminem, w tematach w dziale ogłoszeń nie dyskutujemy. Wszelką korespondencję prosimy przeprowadzać via PW.
 3. Witaj Robert! 22 rodziny to już nie taki amator Witamy i życzymy miłego użytkowania forum
 4. Dzięki za odpowiedź. Według mnie akurat w przypadku matek (a jest to jeden z podstawowych tematów w takiej aplikacji) powinna być pole w zakładce ule ale z możliwością wyświetlania na liście głównej. Spis matek z rasą z rokiem itd. Korzystam z programu pasieka na Windowsie - może gdzieś znajdziecie demo (bo program od dawna nie jest aktualizowany - autor zaniechał wszelkich prac) - zobaczcie jak tam jest to zrobione (nie namawiam Was na kopiowanie - tylko na "złapanie" jakiegoś pomysłu)
 5. właśnie odpaliłem i widzę, że aplikacja jest "nakierowana" na dodatkowe urządzenia elektroniczne. Tak na szybko przeleciałem po zakładkach i widzę, że jak dla zwykłego pszczelarza brakuje zakładek ważnych dla hodowcy - np matki. Niby można wejść w ul i notatki , ale mając kilkadziesiąt uli ciężko klikać w każdy ul aby np sprawdzić w jakie matki muszą zostać wymienione... Korzystam na windowsie z aplikacji do zarządzania pasieką - nie jest idealna, ale pod względem funkcjonalności bardziej mnie przekonuje niż ta na telefon.
 6. Zainstalowałem - zobaczę w wolnej chwili z "czym się ją je" 😜
 7. Dział ogłoszenia przeznaczony jest do zamieszczania ofert kupna jak i sprzedaży zarówno prywatnych jak i typowo komercyjnych. Przez oferty prywatne rozumiemy wszystkie ogłoszenia dotyczące sprzedaży, kupna produktów pszczelich, sprzętu itp od osób prywatnych w formie jednorazowej, niecyklicznej. Takie ogłoszenia są bezpłatne. Wszelkie ogłoszenia komercyjne są umieszczane w dziale ofert komercyjnych. Na dzień dzisiejszy umieszczanie ofert komercyjnych jest bezpłatne. Planowane jest wprowadzenie opłaty za ogłoszenia komercyjne. Wyświetlanie ogłoszeń trwa 30 dni. W ogłoszeniach nie prowadzimy dyskusji - wszelkie odpowiedzi udzielane są via PW (prywatne wiadomości). Ogłoszenia automatycznie są zamykane.
 8. Witaj Endriu na forum - widzę, że rejestracja dawno, ale dopiero teraz się ujawniasz MIłego użytkowania. Fajnie Cię widzieć
 9. Hej Sławek - witam na Forum. Zostałem wezwany do odpowiedzi jako admin - w sprawie zdjęć - żadne ze zdjęć nie zostało "zaginione" jest ono umieszczane w galerii na serwerze naszego forum. Zwykłe zdjęcia w postach jeśli są umieszczane poprzez zapodaj itp mogą ulec usunięciu przez providera , gdyż nie ma ich na naszym serwerze. Chcesz umieścić zdjęcie czegoś wartościowego - daj do galerii tam nie zginie.
 10. Zdecydowałem się na niego. Dziękuję raz jeszcze.
 11. Bardzo dziękuję za polecenie - jeśli jeszcze podejmę decyzję o tym czy Karpatka czy nie - to Sklenara wezmę od niego.
 12. Hej Po dzisiejszym przeglądzie stwierdziłem ewidentny brak matki - na tzw "gwalt" potrzebuję mamę - pozostaje allegro: 1. https://allegro.pl/oferta/matki-pszczele-sklenar-unasiennione-od-reki-8377979083 2.https://allegro.pl/oferta/matki-pszczele-sklenar-47-g-10-unasienniona-8165097628 lub Karpatka https://allegro.pl/oferta/matki-pszczele-karpatki-oryginaly-8164453002 Pożytki nieciekawe , wokoło dużo lasu ktoś doradzi?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.