Jump to content

Drogi Użytkowniku.

Zdajemy sobie sprawę, iż reklamy czasami bywają uciążliwe, jednak  staramy się z nich utrzymywać. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszej stronie, a komunikat zniknie. Dziękujemy za zrozumienie!

Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Paweł

Administracja
 • Content Count

  723
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Paweł last won the day on February 15

Paweł had the most liked content!

About Paweł

 • Rank
  Administrator
 • Birthday 05/30/1973

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Paweł
 • Lokalizacja
  okolice Ostrowca Św.
 • Typ ula
  Warszawski zwykły

Recent Profile Visitors

758 profile views
 1. Akt wandalizmu - 24 ule poprzewracane - znalazłem rano przeglądając net https://kobieta.onet.pl/tomasz-zakladal-ule-na-dachu-teatru-wielkiego-teraz-wandal-zniszczyl-jego-rodzinna/kym4l59
 2. Zgodnie z regulaminem, w tematach w dziale ogłoszeń nie dyskutujemy. Wszelką korespondencję prosimy przeprowadzać via PW.
 3. Przeglądając onet znalazłem artykuł dotyczący pączków z hipermarketów (w sumie każdy wie, ale warto to przypominać i nagłaśniać przy każdej okazji): https://www.fakt.pl/pieniadze/zakupy/zobacz-z-czego-jest-paczek-z-marketu-sklad-paczka/bq5nmp0
 4. nie znałem, ale bardzo smutna informacja kondolencje dla rodziny, znajomych.
 5. Hej - miło Cię tu widzieć. Powodzenia przy zakładaniu i prowadzeniu pasieki.
 6. Dziękuję za wypowiedzi. Jeśli bym się zapisywał - to lokalnie raczej już nie - jak pisałem powyżej płaciłem składki, ale nie za bardzo miałem dostęp do informacji nie znałem nikogo itd. Na stronie internetowej 0 wpisów , informacji. Nie sądzę, że po przekształceniu coś się zmieniło. Marbert , Daro - jak to wygląda w Polance? Trzeba śledzić forum Polanki aby być na bieżąco, czy też są rozsyłane jakieś informacje lub strona www aktualizowana?
 7. Pytanie do doświadczonych kolegów: Gdzie się zapisać w moim przypadku (częste wyjazdy, brak czasu na spotkania itp) ? Należałem do zeszłego roku do lokalnego związku, który teraz się przekształcił w stowarzyszenie. Teoretycznie moja przynależność ograniczała się do płacenia składek (ze względu na brak czasu nie uczestniczyłem w spotkaniach) nie pobieralem dotowanych lekarstw, czy matek - po prostu nie miałem informacji kiedy i jak składać zapotrzebowanie, nie miałem wiedzy co mogę a co nie ( jak pisałem wyżej to moja wina). Jako że jestem teraz "wolnym strzelcem" pytanie czy jest sens szukać organizacji czy odpuścić sobie? Jakie są Wasze doświadczenia w tym temacie?
 8. Spam i to niskich lotów jak to Marek napisał ... W takim wypadku kasuję zawsze link reklamowy i nazwę firmy - chociaż nazwy może nie powinienem , aby każdy widział kogo dotyczy wpis...
 9. Zgodnie z regulaminem, w tematach w dziale ogłoszeń nie dyskutujemy. Wszelką korespondencję prosimy przeprowadzać via PW.
 10. Zgodnie z regulaminem, w tematach w dziale ogłoszeń nie dyskutujemy. Wszelką korespondencję prosimy przeprowadzać via PW.
 11. Paweł

  Pomoc!!!

  Wystawiłem też na facebooku
 12. Temat oczyszczony - reszta w kwarantannie. Usunięta będzie 24.12.2019
 13. Witaj u nas :) MIłego i owocnego pobytu :)
 14. Postaram się go tu zaprosić - poproszę mojego kolegę i podjedziemy do niego, pogadamy...
 15. Na prośbę Pani Moniki umieszczam informację o zewnętrznym konkursie organizowanym przez Spy Optic UWAGA KONKURS Do wygrania 5 zestawów książek 1. "Pokonaj Warrozę" - 100 stronicowy poradnik, jak raz na zawsze pokonać tego pasożyta. 2. 260 stronicowy "Kalendarz Pszczelarza z pasją na 2020 r." ---------------------------------------------------- Zasady konkursu: Polub nasz profil Wykonaj zdjęcia w temacie konkursu Udostępnij zdjęcie pod tym postem ---------------------------------------------------- Tematem konkursu jest :"Dzień z życia pasieki" Termin nadsyłania prac do 04.12.2019 Rozstrzygnięcie konkursu 06.12.2019 -------------------------------------------------- Regulamin konkursu https://spy-optic.pl/content/54-regulamin-pasieka
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.