Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

chudy1579

Użytkownicy
 • Content Count

  144
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

chudy1579 last won the day on March 19 2019

chudy1579 had the most liked content!

Community Reputation

11

About chudy1579

 • Rank
  100% Domownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Grzegorz
 • Lokalizacja
  warmia/wieś rogale
 • Typ ula
  ule dadanta

Recent Profile Visitors

703 profile views
 1. Witam, już zamówiony inwert paleta 660 kg i jeszcze dokupię cukru w workach po 25 kg w sklepie pszczelarskim 2.60 za kg mają.JAk w tamtym roku brałem cukier w biedrze 200kg to kasierka mi nabijała po 10 kg na każdy paragon i za niego płacić, a ludzie myślałem że mnie zjedzą oczami ,a kolejka jaka była.
 2. No ja nawloci też nie wybieram i zostaje dla pszczół a,czy można zamówić paletę inwertu zakarmic a resztę cukrem dopelnic
 3. To na te 55 rodzin to ile by trzeba tego inwertu bo myślałem że wiadro na ul starczy
 4. To na te 55 rodzin to ile by trzeba tego inwertu bo myślałem że wiadro na ul starczy
 5. Witam, mam 55 rodzin chodzi mi oto czy ten transport mają bezpieczny żeby wiadra nie były połamane
 6. Witam, zastanawiam się co lepsze cukier czy zamówić inwert gotowy z diamanta .
 7. witam ,czy uprawia ktoś z was ogórecznika lekarskiego bo planuję posiać trochę z 5 arów ale nie wiem czy warto.
 8. To prawda dzis byłem w sklepie pszczelarskim i sklepowa mi mówiła że niektórym bardzo słabo przezimowały ,a jednemu cała pasieka wyleciała .U mnie narazie jedna rodzinka padła reszta dziś sobie polatała ale grzebac nie grzebałem tylko z góry widac że pokarm mają ,ale niektórym dałem po placku ciasta.
 9. No będę musiał opłacić razem to koszt 4400 na rok wyjdzie ,ale spokój będzie no i mam rolniczy handel to może jakaś dotacja by była ,a z zawodu rolnikiem jestem to może na te małe przetwórstwo by coś dali.
 10. tak w krus jest 234 zł miesięcznie a prywatny nfz to powyżej 300 zł na miesiąc .Mi chodzi o zdrowotne bo mnie urząd pracy ściga ,też myślałem o prywatnym od wypadków i pobytu w szpitalu ale nie wiem czy to dobre a może lepiej odkładać na konto.
 11. ja mam kosz do trzyramkowej uniwersalnu i napęd ręczny ,bo z miodarki zrobiłem odstojnik

 12. Witam chciałbym się zapytać czy może ktoś opłaca krus od pszczół żeby mieć ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne , i czy warto opłacać .
 13. Witam no jak ja bym mial rodzinę to pewnie by mi nie starczylo z tych pszczół ale ze jestem sam mieszkam z rodzicami wszystko robię sam ule ramki. Wytapiarke do wosku też zrobilem z parnika elektrycznego koszt 50 zł uzbierałem 3500 na automat do wirowania 6 kasetowy w przyszlosci walki do wezy ale ja jeszcze sprzedaje jaja wiejskie hoduje króliki brojlery mi jakos starcza ale tez chce dojsc do 100 rodzin .
 14. Witam ja pracowałem w sklepie rolniczym od 6 do 18 i w soboty i praktycznie nie mialem czasu na pszczoły a jak przyjechalem to odpocząć trza było .Finał taki ze sie dużo wyroilo trochę ojciec zlapal i osadzil w nowych ulach .Zwolniłem się z pracy bo i zarobek byl kiepski najnizsza krajowa i dojazd 34 km w jedna stronę wolę zająć się pszczołami .w tamtym roku mialem malo miodu bo sie wyroily a na ten rok juz dzwonia z zamówieniami wydaje mi sie ze wiecej zarobię z tych 40 uli tylko mam problem z ubezpieczeniem zdrowotnym narazie jestem w urzędzie pracy a le gościu juz sie czepia .
 15. A nie wiecie ile to by wyszło wezy z tych 9 kg
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.