Jump to content

Drogi Użytkowniku.

Zdajemy sobie sprawę, iż reklamy czasami bywają uciążliwe, jednak  staramy się z nich utrzymywać. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszej stronie, a komunikat zniknie. Dziękujemy za zrozumienie!

Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

irkor

Użytkownicy
 • Content Count

  332
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  24

irkor last won the day on October 25 2020

irkor had the most liked content!

About irkor

 • Rank
  100% Domownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Irkor
 • Lokalizacja
  wielkopolska
 • Typ ula
  WP ; TBH

Recent Profile Visitors

482 profile views
 1. W mojej ocenie pracownia pszczelarska, a pomieszczenie do miodobrania, to dwa odrębne miejsca. Pracownia jest miejscem, w którym zbijam ramki i przechowuję sprzęt pszczelarski. W związku z tym nie nadaje się ono jako pomieszczenie do wykorzystania przy miodobraniu.
 2. Takie praktyki można porównać tylko z tym:
 3. Niedługo zaczną wrzucać informacja, że powinno się już do gawry zacząć wrzucać kawały mięcha. Nie mogę już ścierpieć tych sadystów (bo inaczej ich nazwać nie mogę), którzy pastwią się nad tymi pożytecznymi owadami. Nigdy nie zapominajcie, że pszczoła tak jak każde inne stworzenie na tej ziemi myśli (na swój sposób), planuje, czuje i odczuwa stres.
 4. irkor

  2019-nCoV

  Daro, rozumie Cię doskonale. Ja nie jestem przeciwnikiem szczepień, ale jestem przeciwnikiem przymusowych szczepień. Dlatego podobnie jak Ty oddam swoją szczepionkę bardziej potrzebującym.
 5. irkor

  2019-nCoV

  Dlatego umrzesz na Covida, nawet jeśli będziesz miał zawał lub udar. Zaszczepieni będą umierać na zapalenie płuc.
 6. Patrząc z perspektywy czasu, od kiedy Robert założył ten temat i po dogłębnej analizie budowy Pszczoły (dalej Ona), wysunęło mi się przypuszczenie, że Ona to jednak nie krowa, ale świnia. Jednak w ostatniej chwili olśnienia uświadomiłem sobie, że Ona ma skrzydła, więc Ona z pewnością musi być Pegazem. Zatem wzywam wszystkich forumowiczów (którzy skonsumowali już Pegaza) do ujawnienia, jakie resztki poubojowe po Onej są nie do skonsumowania.
 7. irkor

  2019-nCoV

  No bo nasz @manio nie słucha co się do niego mówi. Przecież w pierwszej połowie 2020 roku Pan Premier i Pan Minister mówili, że pierwsze szczepionki mogą pojawić się nie wcześniej niż na przełomie roku 2021/2022, właśnie z powodu o którym pisze Xpand. Później mówili, że szczepionki będą dobrowolne. Dlatego ja w przeciwieństwie do naszego manio jestem o wszystko spokojny i na razie przyjmuje kit (nie koniecznie pszczeli).
 8. "Kiedy przyjdą podpalić dom, ten, w którym mieszkasz - Polskę, kiedy rzucą przed siebie grom, kiedy runą żelaznym wojskiem i pod drzwiami staną, i nocą kolbami w drzwi załomocą - ty, ze snu podnosząc skroń, stań u drzwi. Bagnet na broń! Trzeba krwi!"
 9. irkor

  2019-nCoV

  Już sam nie wiem co mam o tym myśleć: https://wiadomosci.wp.pl/minister-zdrowia-rozwazamy-ograniczenie-uslug-dla-niezaszczepionych-6592539842669344a
 10. Jeśli ktoś sugeruje, że cukier jest lepszy od miodu, niech sam wpierdziela cukier przyprawiony pokrzywami.
 11. Trochę trudu sobie zadałeś. Obawiam się tylko, że zaplącze się w tą siatkę jakiś większy od zająca zwierzak i poprzewraca Ci te ule.
 12. irkor

  2019-nCoV

  Można, ale wie to tylko ten, kto był chory i tylko dzięki amantadynie nie wylądował pod respiratorem. Już kiedyś podałem na tym forum link związany z amantadyną. Gdybyś był bardziej rozsądny i nie miał klap na oczach, to być może ani Ty, ani Twój ojciec nie przechodzilibyście takiej męczarni.
 13. irkor

  2019-nCoV

  Aby gospodarka się rozwijała, potrzebny jest szeroko pojęty przemysł i rolnictwo, a nie kluby fitnes i siłownie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.