Jump to content

Drogi Użytkowniku.

Zdajemy sobie sprawę, iż reklamy czasami bywają uciążliwe, jednak  staramy się z nich utrzymywać. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszej stronie, a komunikat zniknie. Dziękujemy za zrozumienie!

Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

kubek33

Moderator/Organizator
 • Content Count

  647
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  39

kubek33 last won the day on October 11 2019

kubek33 had the most liked content!

About kubek33

 • Rank
  As forumowy
 • Birthday 05/06/1967

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Jacek
 • Lokalizacja
  Turek/Wielkopolska
 • Typ ula
  oczywiście wielkopolski

Recent Profile Visitors

254 profile views
 1. Wielkopolska sucha i to nie jest fantastyka - drugi rok z rzędu ..... jak tak dalej będzie to będzie katastrofa hydrologiczna - Quidam potwierdzam.
 2. Przyznam, że też mi chodzą po głowie te pytania.
 3. Mariusz trzeba przesiewać to co ludzie piszą, wybierać to co Tobie odpowiada. Warto też popatrzeć po okolicy co maja koledzy, jaki typ ula, jaka prowadzą gospodarkę, ile mają czasu na pracę w pasiece bo to co jest dobre u kogoś u Ciebie może nie koniecznie. Inna sprawa łatwiej poradzić się, coś podpatrzeć u kogoś oddalonego o 20 km niż prosić o pomoc kogoś z drugiego końca Polski. Forum to jedno źródło informacji ale podstawą powinien być doświadczony pszczelarz z okolicy - tam szukaj pomocy i rady. Nie zrażaj się takimi problemami - są mało istotne. Powodzenia
 4. przepszczelenie słowo klucz ...... 10 lat temu w moim kole było 25 pszczelarzy, teraz jest 60 i ciągle przybywa.....pszczoły już w locie się odbijają od siebie....
 5. Witamy na "żywym forum" jak to określiłeś - ławeczka u nas pojemna - zmieścisz się. A, że forum żywe to znajdziesz tu wszystko. Pozdrawiam i beczek miodu życzę.
 6. Witaj na naszej ławeczce - luda ci u nas dużo więc znajdziesz tu porady a i rady też udzielimy. Oby ten pierwszy sezon był dla Ciebie łaskawy - beczek miodu życzę.
 7. Niestety ze smutkiem muszę potwierdzić to co pisze joasia i Robi_Robson. U mnie bardzo podobnie - olbrzymia re inwazja warrozy w październiku i coraz więcej ognisk zgnilca. Wiosnę widzę czarno.....
 8. Szukać innej miejscówki..... ale.... Próbować rozmawiać..... a nóż widelec pójdą na układ.... Płot jak proponuje Daro też dobry pomysł ..... do płotu dodać ubezpieczenie OC (ja mam 2 - jedno w kole, drugie w Polance). Jest dużo czasu.... Krzysztof rozmawiaj.
 9. Witamy na naszej ławeczce 😀 ..... do mnie też rzut kamieniem... zapraszamy do dyskusji, wymiany informacji ... tu znajdziesz to czego szukasz.
 10. Też mam dość obracania ramek i dlatego w tym roku zapisałem się na radialną 800 w pełnym automacie - oczywiście na dotacje.
 11. Robiłem w zeszłym roku ule ze styroduru i zabezpieczyłem je w środku przed zgryzaniem masą tynkarską podkładową - 2 razy malowałem wałkiem - podobno działa a koszt mikry - pszczoły nie mogą tego ruszyć. Zimuje w tym roku pierwszy raz na styrodurach więc brak doświadczenia.
 12. Dobry film na poranne otrzeźwienie...... pszczelarza. Mogę tylko potwierdzić ze smutkiem wszystko to co mówi profesor..... smutne
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.