Jump to content

Drogi Użytkowniku.

Zdajemy sobie sprawę, iż reklamy czasami bywają uciążliwe, jednak  staramy się z nich utrzymywać. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszej stronie, a komunikat zniknie. Dziękujemy za zrozumienie!

Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

kubek33

Moderator/Organizator
 • Content Count

  722
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  41

kubek33 last won the day on March 25

kubek33 had the most liked content!

About kubek33

 • Rank
  As forumowy
 • Birthday 05/06/1967

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Jacek
 • Lokalizacja
  Turek/Wielkopolska
 • Typ ula
  oczywiście wielkopolski

Recent Profile Visitors

471 profile views
 1. Potwierdzam tylko próchno z wierzby a do rozpalania może być ..... spirytus ... ten dla ociemniałych... odrobina i się pali.
 2. Swoja sprzedałem za 1000 zł - 4 ramkowa elektryczna ( pierwszy wzór Łysonia) - sobie kupiłem promienistą na 18 ramek WLKP w pełnym automacie - BAJKA Iwona kupujesz sprzęt na lata zastanów się dobrze czy chcesz kręcić korbką. Inna sprawa producent - ja kupiłem od Łysonia bo to duża firma, która mam nadzieje nie zniknie z rynku tak jak np firma Anna - moi koledzy maja wirówki z tej firmy i mają w tej chwili duży problem z częściami.
 3. U mnie to samo - nazwa zobowiązuje - lipa.
 4. Potwierdzam ocenę kolegi - PiotrekF zna się na rzeczy
 5. Teraz gdy jest pożytek szpary nie są problemem - problem zacznie się gdy skończą się pożytki a zacznie dokarmianie i silne rodziny zaczną szukać co by tu wyrabować i znajdą takie szpary - będzie problem. Co do pytania dlaczego powstały dziury to już stolarz niech się wypowie bo w moich ulach gdy pada szpary giną.
 6. Witaj na forum Temat przeniosłem ponieważ umieściłeś go w dziale gdzie możesz się przedstawić - coś więcej o sobie i swojej pasiece.
 7. a u mnie kwitną już tydzień - lipy szerokolistne
 8. Iwona pszczoła to nie "kóń" ani krowa i ale swój rozum ma i jeśli smakuje jej woda z poidła dla kur to co jej bronić
 9. Panowie a co ze skutecznością - jak ją oceniacie bo zastanawiam się czy nie wybrać tego leku na przyszły rok. Inna sprawa to czy bramki nadają się na małe wylotki, czy da się zamontować by spełniało swoją funkcje (stare ule) np 15 cmx 2 cm
 10. Czy ktoś używał tego specyfiku - proszę o ocenę.
 11. Pomysł PiotrekF, daro jest najbardziej logiczny inna sprawa, że nawiążesz kontakty z pszczelarzami wokół siebie - Iwona nie szukaj rozwiązania na forum bo tu go nie znajdziesz, rozwiązanie jest wokół Ciebie rozejrzyj się dobrze .... dobra rozmowa, uśmiech na twarzy - pszczelarze to życzliwi ludzie, pomogą. POWODZENIA
 12. Pewnie pyta o warroze - wg mnie tak odymić jedną tabletką apiwarolu najlepiej wieczorem jak się pszczółki zlecą ale koniecznie przed zasklepieniem czerwiu - apiwarol pod zasklepem nie działa.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.