Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

kubek33

Moderator/Organizator
 • Content Count

  849
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  43

kubek33 last won the day on December 9 2022

kubek33 had the most liked content!

Community Reputation

306

About kubek33

 • Rank
  As forumowy
 • Birthday 05/06/1967

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Jacek
 • Lokalizacja
  Turek/Wielkopolska
 • Typ ula
  oczywiście wielkopolski

Recent Profile Visitors

1,919 profile views
 1. W Twoim przypadku żadna litania nie jest w stanie zmienić stanu umysłu .....
 2. Do Twojej wiadomości - ten przycisk akurat istniał zawsze ....pamiętasz kto z niego korzystał przed tą władzą czy mam przypomnieć....a będzie litania do .....
 3. A co schowasz do skarpety???? Jeszcze 2 lata temu nic nie było bez względu czy był kryzys czy byliśmy zieloną wyspą. Mnie też marzy się przycisk do niskich cen - ale tego przycisku nie ma jak to objawił pewien facet na targowisku.
 4. Nie masz racji ....rok temu za 20 zł kupiłeś 8 kg ....dziś za 50 zł kupisz 11 kg...więc przyznasz, że 11 to więcej niż 8
 5. Tadziu ja wiem, że Ty wszędzie byś chciał kamienie milowe i jedynie słuszną władzę Romka i Donalda ale muszę Cię wyprostować ....kamienie milowe w tym przypadku nie mają zastosowania. Nie bierzemy kredytu na pomoc dla pszczelarzy... KPO czytaj kredyty i nie tylko idą na inne rzeczy. I tak już na koniec Panowie może dajcie spokój z tą polityką na forum...bo aż nie chce się tego czytać
 6. To z Twoim kręgosłupem jest wszystko ok ...... jeszcze....szanuj swój kręgosłup
 7. Mam ule drewniane (sam robiłem, mam też kupione) mam ule ze styroduru 300 z drewnianymi wręgami, mam ule z poliuretanu (apikoz) - i powiem tak, że z wiekiem przestaje być ważna cena, ekologia przy zakupie a zaczynam patrzeć na komfort swojej pracy czytaj kręgosłup. I wszystkim młodym, silnym radzę już zacząć tak patrzeć na swoje ule bo jak się kręgosłup posypie to żegnajcie pszczółki.
 8. Z czystego lenistwa i totalnego braku czasu nigdy nie "przypiekam" swoich rodzin. Natura robi swoje więc dlaczego mam ją poprawiać - bez sensu.
 9. Robert za wszystko co sprzedałem na cito kupiłem pasze do własnego mausera i z własnym transportem
 10. Nie odpowiadasz w temacie tylko znowu masz zajawkę polityczną .....jak to świrnięty "górol" .....kochaj dalej donka ...kiedyś Ci zapłaci paroma dodatkowymi latkami do emerytury albo buchnie oszczędności ze skarpety ...bo nie Twoje.
 11. Tylko żadna firma jest powściągliwa wobec nas pszczelarzy - pasze dla pszczół kupowałem w zeszłym roku luzem po 2,08 zł, w ty roku kupiłem luzem po 3,88 - tu chyba można mówić o cenie ostro w górę. I tak jest z cenami sprzętu...co nie podrożało?
 12. Gdzie ta cena miodu ostro w górę - w zeszłym roku sprzedawałem po 45 a w tym po 55 za LITR - każdy zagląda do portfela ..no za drogo i dziękuje. No to pytam gdzie ten eksperyment?
 13. Odświeżę temat - po ile miód w tym roku. Już sprzedaje wielokwiat wiosenny po 55 zł za litr (2x500 ml) - odzew jest różny na tę cenę - od ok biorę po wytrzeszcz oczu ze zdziwienia, że tak drogo. Jakie ceny w innych rejonach polski.
 14. Też interesowałem się tym tematem rok temu ale po przeanalizowaniu odpuściłem sobie - płytki absorbują bardzo małą ilość kwasu bodaj coś koło 30 ml. I dlatego zostawiłem ten temat. Kupiłem parowniki Liebiga. Wg mnie szkoda kasy na ten wynalazek bardzo uciążliwy w stosowaniu.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.