Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

kubek33

Moderator/Organizator
 • Content Count

  800
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  41

kubek33 last won the day on March 25 2020

kubek33 had the most liked content!

Community Reputation

267

About kubek33

 • Rank
  As forumowy
 • Birthday 05/06/1967

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Jacek
 • Lokalizacja
  Turek/Wielkopolska
 • Typ ula
  oczywiście wielkopolski

Recent Profile Visitors

1,157 profile views
 1. Tak złożyłem wniosek - wielkiego problemu z tym nie ma, zaniosłem do ARiMR i to wszystko. Na zebraniu koła był przedstawiciel Agencji - tłumaczył jak wypełnić wniosek, zachęcał do składania.
 2. No to ruszamy po "kasiore" - link do wniosku https://www.arimr.gov.pl/pomoc-krajowa/pomoc-dla-pszczelarzy-do-przezimowanych-rodzin-pszczelich.html
 3. Daro ....jego własne...
 4. A piwo też potrafią otworzyć ??? 🤣🤣
 5. A ja powiem tak.....jeśli ktoś chce mi dać 1000 zł to dlaczego mam się na niego obrażać i nie przyjąć tej pomocy. Fakt wiele to nie jest ale zawsze coś ..... w moim przypadku to połowa syropu na zakarmienie zimowe pasieki.... jak dają to się bierze a jak biją to ..... Moje benefity: dofinansowanie do leków - 90 % dofinansowanie do zakupu sprzętu - 60% kwoty netto czyli ok 50% kwoty brutto - sprzęt za pół ceny (kupiłem miodarkę, stół do odsklepiania) węza - 4 plastry na rodzinę - na przyszły rok dostanę ciasto 20 zł do rodziny czyli 1000 zł.
 6. U mnie dziś przerwa w pracy - od 16 wczoraj pada z przerwami - razem ma spaść 35 - 40 litrów na m. kw. 2 tygodnie temu spadło w ciągu nocy ok 40 litrów na m. kw - razem daje to duży zastrzyk wilgoci tak bardzo potrzebnej - 2 ostatnie lata była susza.
 7. 20 zł dużo to nie jest ale zawsze coś.... jeśli dostane to będzie na 500 kg syropu...
 8. A może materiał z banerów - ostatnio byłem w drukarni - dali w gratisie zbędne
 9. Miód - a co to? nie występuje u mnie (tylko jeszcze 2 słoiki głęboko zakonspirowane)
 10. Przyzwyczajenie do czego........bo ja tego nie znam...... więc pytam kto to popełnił
 11. Nie będą mi tu latać po moim niebem bez mojej wiedzy nygusy jedne...... no i żeby być przed tym Noblem...... Daniel zamawiam u Ciebie zestaw klimatyzatorów na 10 uli (na jedną pasiekę)- proszę podaj konfiguracje w jakiej mają być ustawione ule - w szachownice, w jodełkę czy może twórczy nieład..... Kolejne pytanie to jakie roboty ziemne mnie czekają - czy może wystarczy wpuścić kreta? No i czekam na kosztorys.....tylko Daniel nie próbuj mi wciskać tej chińszczyzny jako produkty Made in RFN.
 12. Bardzo staram się zrozumieć ten wpis i mimo szczerych chęci nie potrafię....więc może zamiast pisać o zaczynaniu od nowa lepiej zrobić to. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.