Jump to content

Drogi Użytkowniku.

Zdajemy sobie sprawę, iż reklamy czasami bywają uciążliwe, jednak  staramy się z nich utrzymywać. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszej stronie, a komunikat zniknie. Dziękujemy za zrozumienie!

Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

lalux5

Użytkownicy
 • Content Count

  356
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

lalux5 last won the day on January 27

lalux5 had the most liked content!

About lalux5

 • Rank
  100% Domownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  nie ustawiona
 • Imię
  ****
 • Lokalizacja
  Małopolska
 • Typ ula
  WL

Recent Profile Visitors

130 profile views
 1. Tak z dwa tygodnie temu oczyściłem dennice, choć nie było z czego to taki mam zwyczaj , oczyszczam , szybko traktuję ogniem i z powrotem . Coś bardzo zawilgocone podmieniam. Był to też pierwszy przegląd w tym roku nie licząc zakładania ociepleń , na zasadzie podniesiona folia i spojrzenie ile wypełniają , czerwienia nie sprawdzałem, na to jest czas . Jeżeli nadmiar ramek to wycofanie za zatwor , było tak w paru. Pokarmu mają dużo więcej niż w tamtym roku po zimie , mało osłabły.Coś pyłku przyniosły przez pare ciepłych dni , reszta to chłód i zimny wiatr.W tej sytuacji na razie nie ma potrzeby podkarmiania , oby do ciepłych dni.
 2. lalux5

  2019-nCoV

  Moi też nie , a nasi umieściłem w cudzysłowiu😀 , cyrk i paranoja trwa w najlepsze .
 3. lalux5

  2019-nCoV

  Przemieszczanie się przez Polskę , ani pobyt takiej ilości ( trochę mniejszej, no chyba , że dojechała reszta) nie stanowi żadnego zagrożenia epidemiologicznego , a broń boże niepodległościowego , bo to ,,nasi" 😀.
 4. Ramki niskie , tak jak i normalne ramki drutowane są w pionie lub w poziomie , kwestia wykonania , uznania . Co lepsze -wybór każdego ! Poddane w ,, dobrym "czasie zostaną zabudowane nawet bez węzy . W niesprzyjających odbudowie warunkach szybko ujawniają się wszystkie błędy , ( złe wtopienie , zła węza , złe naprężenie , itp).
 5. Od dołu nie daje się odstępu , gdyż węza będzie( może )spływać .
 6. lalux5

  2019-nCoV

  Jeszcze nie tragedia przy złotym ,ale na pewno będzie gorzej , między innymi to ma na celu ten kryzys. Goldman i inne instytucje finansowe wiadomego pochodzenia na pewno dokonają zakupów na giełdach .Niech ludy pracuje na dobrobyt wybranych .
 7. Niech spoczywa w spokoju i trwa w pamięci najbliższych i znajomych.
 8. Przymrozki -10 i więcej zdarzają się w maju często ( zimna Zośka) i pszczoły świetnie sobie radzą . Jak na razie mamy marzec . Nic się nie dzieje .YT jak i inne socmedia -idealne maszynki do lansu dla wielu lub sposób lokowania ,, produktu"
 9. Korpus wielkopolski styropian- ciężar od 2.5 kg do 3.2 a może i są lżejsze i cięższe .
 10. lalux5

  2019-nCoV

  No chyba , że są w złocie ? , a słyszałeś o takiej operacji jak wymiana pieniędzy. Jak na myśliwce jest tyle kasy , to i na przemysł się znajdzie , premier z prezydentem przecież obiecują .
 11. lalux5

  Ziemniaki

  Coraz trudniej o takie?
 12. Użądlenia w czułe miejsca w większości przypadków nie pozostają bez reakcji organizmu.Puchnięcie to nie jest ,,zły"objaw, proszę nie zrozumieć tej wypowiedzi źle . W wielu przypadkach to naturalna reakcja , trzeba tylko znać swój organizm.A swoją drogą to trzeba mieć pecha , żeby o tej porze zostać zaatakowanym w takiej odległości od ula . Z dwa dni potrzyma i z klęśnie , powinno być dobrze!
 13. lalux5

  2019-nCoV

  Maseczkę jak potrzeba to zrobić samemu , założyć szal na usta , kawałek szmatki na gumie , rząd niech wprowadzi obowiązkowe burki , a nie zakaz . Pomyśleć , muzułmanie jednak mieli racje stosując taki ubiór , narody przewidujące ?Prawdziwe maski (,które w razie kataklizmu byłyby potrzebne dla wojska i obywateli i ochraniają , a nie imitacja ) już kilkanaście lat temu zakład produkujący ograniczył produkcje , a nawet nie wiem czy nie zlikwidował z powodu nieopłacalności . Od produkcji są Chiny, tak że jak przyjdzie wojna to będziemy czekać na dostawę z alibaby, podobnie z uzbrojeniem . Rękawiczek lateksowych też nikt nie produkuje w Polsce , ( jedna firma dysponuje starymi maszynami , pewnie teraz uruchomiła , lub by chciała , ale , ale ... do tego potrzebny jest lateks z Malezji , Chin it. no i czas . Proces technologiczny to tak do miesiąca no i doświadczeni pracownicy znający temat , a ci już dawno pewnie pracują po budowach lub na zachodzie. Inną firmę zajmującą się lateksem amerykanie wykupili z 15 lat temu i od razu zlikwidowali , ponieważ nie podbili by polskiego rynku ani ceną , ani jakością .I w ten sposób są monopolistami importując gotowe wyroby z .....Chin , Malezji , Korei.
 14. Przy takim rozwaleniu nie ma prawa zginąć cała pasieka . Jakie straty , tego nie podano . Wiele szczegółów przemawia za ............. . Tyle pszczół na ziemi to z jednego ula .
 15. lalux5

  2019-nCoV

  Paranoja do kwadratu , cyrk trwa .
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.