Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

netto

Użytkownicy
 • Content Count

  341
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

netto last won the day on February 15 2017

netto had the most liked content!

Community Reputation

64

About netto

 • Rank
  100% Domownik
 • Birthday 05/30/1988

Kontakt

 • Strona WWW
  http://pasiekapszczelarska.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Jarek
 • Lokalizacja
  Silesia
 • Typ ula
  Wielkopolskie 18

Recent Profile Visitors

1,272 profile views
 1. Łukasz Ty to optymista jesteś.... z akacji nic nie będzie w tym roku..
 2. Średni pomysł z tym pryskaniem. Weż sobie wanienkę do której wchodzi cały bok korpusa i smiatkiem co by dało się lekko poszorować - wcześniej go oskrob dłutem,, wszystkie ślady wosku czy propolisu, stosunek 1:400 jak masz chorobę to 1:200, później spłucz bieżącą wodą. Zachowaj wszystkie środki ostrożności opisane na produkcie .. Rapicyd to nie żarty. PS: Jak nie znajdziesz wanienki to podjedź d hurotni wędliniarskiej, mają tam takie fajne białe skrzynki za 20 zł można kupić
 3. Dobrze ramki zabezpiecz, chyba że Hoffmany. I najlepiej jak za dużo jedzenia nie będą miały, najgorzej takie z nakropem się wozi. I mile widziane ciemniejsze plastry.
 4. Offtop robicie:) Wracamy do tematu .. i jest jeszcze jedna opcja .. mogą poszerzyć wielkość pasa ochronnego dla trutowiska w Murckach które graniczy z Kołem Bieruń na np cały Sląsk
 5. Właśnie, cała uchwała jest dziurawa ... bo 1. Nawet jak podpiszę to nie muszę się zastosować ( zakładamy, że w kole są nie tylko Pszczelarze ale i trzymacze którzy tak pomyślą) bo nie muszę nikogo wpuścić na teren pasieki, a tego nie mogą mi nakazać, a ja nie muszę wpuszczać. I nawet jakby dali sprawę do Sądu koleżeńskiego to wygram bo pasieka podlega lustracją tylko w określonych przypadkach. 2. Buckfasty zrobię sobie na żonę w Polance 3. Sąsiad ma BF u siebie .. a ja hoduję matki u siebie .. unasienniają się naturalnie - jakie pszczoły mam w pasiece ?
 6. Mogą, koło to klub ... do którego musisz się dostosować.
 7. Proszę się zapoznać z pismem, protokołem i uchwałą Pszczelarzy z Bierunia. Zapraszam do dyskusji.
 8. Pasieka (czsopismo) wiem, że u nich też można zamówić takie etykiety.
 9. Offtop: Robert poźniej zadzwonię do Ciebie w sprawie tych inkubatorów.
 10. A ja wymiotłem kolejną tj. 11 rodzinę z powodu nosemozy.
 11. Łukasz nie boisz się tak na publicznym o tej trawie ?
 12. Miałem już elaborat na 2 strony ale nacisnąłem backspace i poszło się ... jak moje pszczoły przez zimę. Dzisiaj wieczorem dłuższy artykuł pt. "Jak to straciłem połowę pasieki - spowiedź pszczelarza" Znowu trasa zabrała dzisiaj czas ... będę musiał brać lapka w trasę. Postaram się wyspowiadać jutro w czasie zmiany.
 13. http://wagipasieczne.pl/ Po zwrocie ma być koło 600 stówek za sztukę, podobno jedne z lepszych na rynku. Odstojnik wziąłem ze stożkowym dnem, bo opinie kolegi Rolanda, podobno te ze stożkowym dnem są bardzo fajne. A dodatkowo można zainstalować kabel grzejny pod spód miodarki, chociaż nie jestem zwolennikiem podgrzewania- możliwości są.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.