Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

vincent vega

Użytkownicy
 • Content Count

  330
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

vincent vega last won the day on May 20 2021

vincent vega had the most liked content!

Community Reputation

90

About vincent vega

 • Rank
  100% Domownik
 • Birthday 03/23/1969

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Vincent
 • Lokalizacja
  Powiat żyrardowski
 • Typ ula
  Wielkopolski

Recent Profile Visitors

683 profile views
 1. Taaaaa.... czasami... szczególnie jak się PISowi przypie.....oli. Bajki to możesz opowiadać grzecznym dzieciakom ale nie staremu wydze co politykiera takiego jak Ty poznał lata temu. Buahahaha.
 2. Faktycznie, wymyśliłem sobie tą władzę i wstawiłem ją w Twoje usta... No cóż - chyba muszę powiedzieć przepraszam... I faktycznie, nic personalnie do mnie nie było, jak widać ubzdurałem sobie to wszystko w jakimś mrocznym widzie... Bo widać jak byk, że do jakiegoś Vincenta się zwracałeś a nie personalnie do mnie... To chyba też przepraszam, co nie??? Dobra, wygląda na to, że tak już jest na tym świecie - każdy gada co chce a i tak nikt nie słucha, hehehe.
 3. Tadek, bardzo przepraszam ale jeśli w kontekście "władzy, która wprowadziła RHD" tierdziz, że nie jeteś poważnie traktowany to o czym mam niby myśleć? O Twoich sąsiadach? klientach? Kolegach z forum??? Wybacz Tadeuszu ale dalej piszesz o mnie takie rzeczy jakbyś mnie znał conajmniej "z widzenia:... Nie znasz mnie jednak ale jednak wiesz w co wierzę i co idealizuję... Sorry ale pomyśl, to kto w końcu nadinterpretuje słowa innych? Ja, który odpowiadając na Twoje twierdzaenia w kontekście władzy czy Ty, nie znając mnie wcale wiesz jednak w co wierzę? Jakoś tak dziwnie się czuję czytając Twoje zarzuty pod moim adresem.... Ale OK - zostawmy to.
 4. To by oznaczało, że wszystkich masz gdzieś.... Chyba, że jakaś Władza traktowała Cię poważnie - to wtedy zwracam honor.
 5. A pewien domorosły politykier z Podhala wie, że to nie dla dobra ale dla zła, hahaha. Pustaków nigdy nie zabraknie - będzie z czego budować , hahaha.
 6. Biedny człowieczku... Jesteś chory z nienawiści... Aż przykro Cię czytać...
 7. Ekonomista wytłumaczył ale jak widać jeden podhalańczyk i tak wie swoje. Nawet tłumaczyć takiemu nie warto...
 8. Bardzo mi przykro ale czytając to co napisałeś mam świadomość, że o ekonomii (a infllacji w szczególności) nie masz większego pojęcia. Dlatego prosiłbym abyś nie pouczał innych w tematach, na których się nie znasz. Już lepiej zajmij się propagandą władzy słusznie minionej. Na tym znasz się chyba lepiej choć to tylko demagogia...
 9. Miałem nie odnosić się więcej do tematu inflacji ale zainteresowanie jest więc przypomnę tylko, że zjawisko inflacji ma nie tylko złe strony dla gospodarki ale także i dobre - a o tych nie mówimy... Jest kilka rodzajów inflacji. Ta, którą mamy teraz w Polsce nazywa się inflacją pełzającą - to jest akurat ten rodzaj, który dla gospodarki jest pozytywny. Ale jet też faktem, że u władzy są ci a nie inni więc nawet jak jest coś poztywnego w ich działaniach to nie można o tym mówić pozytywnie. A tak wogóle to chyba dyskusja o inflacji nie jest na temat...
 10. phi... inflacja 5% to znaczy, że jak coś kosztowało 10 zł to teraz kosztuje 10,50 zł.... Wielu z nas pamięta czasy, gdy inflacja była 20% ale w miesiąc i daliśmy radę. Pamiętam, jak kupowałem motocykl i płaciłem 105 tysięcy. Za miesiąc taki sam kosztował już 145 tysięcy. Gdy go sprzedawałem po roku ziąłem za użyany milion dwieśście tysięcy. To była inflacja a nie jakieś śmieszne 5%. Dzisiaj przywykliśmy do dobrego i z byle czego robi się afera.
 11. Jeszcze nigdy w historii ludzkości dostęp do wiedzy nie był tak łatwy jak w obecnych czasach. Jeżeli mimo tego zdarzają się idioci tacy jak ten, o którym pisałeś to wybacz ale żadne szkolenia, żadne ułatwienia nie są w stanie nauczyć takiego kogoś. Tu nie chodzi o brak informacji - tu chodzi o lenistwo i niechlujstwo. Dla takich szkoda zachodu i pieniędzy.
 12. WWF to ci sami, co bronią kornikó w Puszczy Białowieskiej? Jeśli tak to uchowaj Boże od takich obrońców przyrody.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.