Jump to content

Drogi Użytkowniku.

Zdajemy sobie sprawę, iż reklamy czasami bywają uciążliwe, jednak  staramy się z nich utrzymywać. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszej stronie, a komunikat zniknie. Dziękujemy za zrozumienie!

Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Ewunia

Debiutant Roku 2016
 • Content Count

  130
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Ewunia last won the day on December 22 2016

Ewunia had the most liked content!

Community Reputation

38

About Ewunia

 • Rank
  100% Domownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Imię
  Ewa
 • Lokalizacja
  Mazowieckie
 • Typ ula
  warszawski zwykły i poszerzany
 1. Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja".
 2. Nadchodząca Wigilia to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym, co minęło i nad tym, co nas czeka. Tak więc dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro życzy..Ewa. Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność.
 3. Ja też podebrałam miód z trzech uli, wyszło mi 28 słoików 0,9l. Dwa roje przyszły same jedne weszły do ula a drugi zdjęłam i tym to sposobem mam 5 rodzin. Dwie rodziny podejrzewam ,że się wyroją cały czas budują mateczniki. Wczoraj zajrzałam do pszczół które same weszły do ula, matka już czerwi. Sąsiad posiał 8 ha gorczycy wiec mają co robić. Mieliście racje mówiąc , że praca przy pszczołach wciąga. Pozdrawiam wszystkich.
 4. Witam wszystkich po małej przerwie ...przedstawiałam wam jesienią problem z pszczołami, które mnie gonią i nie chcą ze mną współpracować. Matka jest, słabo czerwi a pszczoły słabo pracują w porównaniu z pozostałymi, Chciałabym wymienić matkę ale nie wiem jak się do tego zabrać. Mam problem ze znalezieniem matki więc jak podać drugą?Czy najpierw kupić drugą dopiero szukać starą? Jaką kupić? jednodniową czy unasiennioną ? może ktoś poratuje , może macie matkę na zbyciu?
 5. Ponawiam moje pytanie; Czy po stosowaniu Ambrozolu można podać : Aromatyzowany 70% KWAS MRÓWKOWY W ŻELU 125g Do stosowania w lipcu i sierpniu, po miodobraniu. czy tylko Apiwarol we wrześniu? :( :(
 6. Czy po stosowaniu Ambrozolu jest sens podać : Aromatyzowany 70% KWAS MRÓWKOWY W ŻELU 125g Do stosowania w lipcu i sierpniu, po miodobraniu. czy tylko Apiwarol we wrześniu? :( :(
 7. a możesz podesłać jakiś przepis
 8. Czy stosuje ktoś lub stosował ?Co myślicie o tym preparacie? BeeVital HiveClean 15mlPreparat do zwalczania warrozy
 9. Dzień Mężczyzny dziś się święci, Więc życzę Ci tego, co Cię kręci: Full zabawy, dobrych chęci, Niech Cię licho złe nie nęci, Złe przygody niech Cię miną Oraz troski w dal odpłyną.
 10. http://allegro.pl/mahonia-pospolita-zimozielona-miododajna-grunt-i6693933553.html
 11. Wreszcie ciepło .....pszczoły obleciały się, zrobiłam przegląd dokarmiłam ,dociepliłam i uruchomiłam poidło. Pierwsza zimowla za mną.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.