Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Ewunia

Debiutant Roku 2016
 • Content Count

  130
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Ewunia last won the day on December 22 2016

Ewunia had the most liked content!

Community Reputation

39

About Ewunia

 • Rank
  100% Domownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Imię
  Ewa
 • Lokalizacja
  Mazowieckie
 • Typ ula
  warszawski zwykły i poszerzany

Recent Profile Visitors

449 profile views
 1. Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja".
 2. Nadchodząca Wigilia to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym, co minęło i nad tym, co nas czeka. Tak więc dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro życzy..Ewa. Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność.
 3. Ja też podebrałam miód z trzech uli, wyszło mi 28 słoików 0,9l. Dwa roje przyszły same jedne weszły do ula a drugi zdjęłam i tym to sposobem mam 5 rodzin. Dwie rodziny podejrzewam ,że się wyroją cały czas budują mateczniki. Wczoraj zajrzałam do pszczół które same weszły do ula, matka już czerwi. Sąsiad posiał 8 ha gorczycy wiec mają co robić. Mieliście racje mówiąc , że praca przy pszczołach wciąga. Pozdrawiam wszystkich.
 4. Ponawiam moje pytanie; Czy po stosowaniu Ambrozolu można podać : Aromatyzowany 70% KWAS MRÓWKOWY W ŻELU 125g Do stosowania w lipcu i sierpniu, po miodobraniu. czy tylko Apiwarol we wrześniu? :( :(
 5. Czy po stosowaniu Ambrozolu jest sens podać : Aromatyzowany 70% KWAS MRÓWKOWY W ŻELU 125g Do stosowania w lipcu i sierpniu, po miodobraniu. czy tylko Apiwarol we wrześniu? :( :(
 6. a możesz podesłać jakiś przepis
 7. Czy stosuje ktoś lub stosował ?Co myślicie o tym preparacie? BeeVital HiveClean 15mlPreparat do zwalczania warrozy
 8. Dzień Mężczyzny dziś się święci, Więc życzę Ci tego, co Cię kręci: Full zabawy, dobrych chęci, Niech Cię licho złe nie nęci, Złe przygody niech Cię miną Oraz troski w dal odpłyną.
 9. http://allegro.pl/mahonia-pospolita-zimozielona-miododajna-grunt-i6693933553.html
 10. Wreszcie ciepło .....pszczoły obleciały się, zrobiłam przegląd dokarmiłam ,dociepliłam i uruchomiłam poidło. Pierwsza zimowla za mną.
 11. Ja mam 5 psów dwa moje a trzy zostały ojca.Jeden z psów jest z nami od 12 lat w domu. Bardzo lubi grać w piłkę Drugi pies to znajda najlepszy pies ,wierny posłuszny i dobrze pilnuje podwórka. Leniwy kot ;)jak widać najlepiej leży mu się w donicy z kwiatami Mam tez rybki w akwarium którymi zajmuję się sama, no i pszczółki.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.