Jump to content

Drogi Użytkowniku.

Zdajemy sobie sprawę, iż reklamy czasami bywają uciążliwe, jednak  staramy się z nich utrzymywać. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszej stronie, a komunikat zniknie. Dziękujemy za zrozumienie!

Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

krzysiek1614

Użytkownicy
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

krzysiek1614 last won the day on January 28 2016

krzysiek1614 had the most liked content!

About krzysiek1614

 • Rank
  Bywalec

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Przeworsk
 • Typ ula
  Wielkopolskie
 1. Ja osobiście uli styropianowych nie używam, ale po oględzinach uważam ze ule poliuretanowe są mocniejsze i ogólnie lepsze.Jeśli bym kupował to tylko poliuretan.
 2. Jeśli jesteś zainteresowany węza pisz do mnie na WP.
 3. Oczywiście ze się nadaje do podania.Ja kupiłem Ciasto w lutym 2015r zostało mi trochę więc podaje go teraz nic mu nie jest.Pozdrawiam
 4. Ja również przymieżam się do ramki 18-stki.Ramki w tym roku kupowałem tutaj http://ulmix.com.pl/w ofercie maja 18-stki.
 5. Wesołych i spokojnych Świat Bożego Narodzenia oraz wystrzałowego Sylwestra i spełnienia najskrytszych marzeń w Nowym Roku życzy Krzysiek.
 6. Witaj Grzegorz.Ja również zapraszam do korzystania z forum.Każdy na pewno będzie odpowiadał na twoje pytania jak tylko będzie wiedział.Pozdrawiam
 7. Ja również nominuje kandydata, jest to Robi_Robson.
 8. Miałem normalnie otwarta ale tylko 1-2 beleczki wyciagnięte na początku i z góry ocieplenie.Jeśli masz zatwory to daj.
 9. Ja gdy rozpoczynałem swoja przygodę z pszczołami miałem ten sam problem jak chyba każdy.Robiłem tak, wyciagałem najpierw 2 skrajne ramki z pokarmem do nadstawki ramki w gniezdzie rozsuwałem i mniej więcej na środku 2 ramki węzy tylko nie jedna obok drugiej ale, przeplatać z ramkami z czerwiem.I tak co kilka dni.Pózniej wyciagałem dalej po 1-2 ramki juz czerwiu wygryzającego sie i tak ciągle co kilka dni.Pozdrawiam
 10. Tak jak pisali koledzy wyżej albo wyciągnij odkłady przynajmniej 5 ramkowe albo daj sobie spokój.Szkoda zachodu chcąc je zasilać osłabisz sobie rodziny do zimy.
 11. Umnie 25zł jak leci każdy miód.I jeszcze taniej by chcieli.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.