Jump to content

Drogi Użytkowniku.

Zdajemy sobie sprawę, iż reklamy czasami bywają uciążliwe, jednak  staramy się z nich utrzymywać. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszej stronie, a komunikat zniknie. Dziękujemy za zrozumienie!

Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Brzytwiarz

Użytkownicy
 • Content Count

  582
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

Brzytwiarz last won the day on March 18

Brzytwiarz had the most liked content!

About Brzytwiarz

 • Rank
  As forumowy
 • Birthday 06/15/1984

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Daniel
 • Lokalizacja
  Jaworzno
 • Typ ula
  1/2 Dadant korpusowy 12-o ramkowy komórka 5.1 pszczoła Sklenar G10, AGT, Singerka

Recent Profile Visitors

1,143 profile views
 1. Tak też właśnie książki mówią że małe szanse by był tak wodnisty pod zasklepem. Ja tam u siebie nie miałem takich problemów jeszcze nigdy ale ja mam jednościenne bezfelcowe dechy i stety czy niestety deko je zwichrowało co sprawia że jest wentylacja między korpusami. Jakiś wielkich przeciągów niema ale zawsze to wentylacja. W smaku też taki dziwny ten ciemny jak dla mnie to miód ze sklepu + kawa inka jakiś wał to jest i tyle.
 2. Mam takie pytanie bo już kolejna osoba mi mówi o tym samym a mianowicie o wodnistym miodzie w tym roku. Woda na poziomie 23%. Wcześniej słyszałem tylko od osób co to kupowały ale mam jeden taki od goscia co mianuje się pszczelarzem. Ponoć był zasklepiony aż dziw bierze. Jak często się coś takiego zdarza ??
 3. Tak jest masz racje górale to chytre i cwane bestie. Ponoć nawet żony wynajmowali na godziny byle tylko dudki się zgadzały hhehehe
 4. @Michał nie wiem jak wy to robicie że są wam wstanie wtargać ciasto do ramek, tyle razy próbowałem i zawsze wyglądało to podobnie a mianowicie tak, że pobierały je na bieżąco. Z kilkoma ciastami próbowałem i skutek zawsze taki sam. Nie były wstanie nawet wianószków zrobić co innego z syropem. @piotrpodhale nie opowiadaj że dałeś coś innego jak cukier bo nikt nie uwierzy, przeca rok ciężki a ty jako rodowity góral z dutkami się ściskasz i monetę dwa razy obejrzysz nim wydasz
 5. @Beeman sugeruje jakieś chyba chore rzeczy. Ja do ceramiki się jakoś nie bardzo pędzę. Może i parowniki liebiga toporne zajmują miejsce itd ale działają i są wygodne ja u siebie już mam to opanowane że wkładam i nie sprawdzam i mam parowanie pomiędzy 25-35mm/dobę. Dla mnie rozwiązanie wygodne choć nieprzeczę że ceramika to coś złego czy podpaski (byle czyste) czy ręczniki papierowe w workach.
 6. Witam kolegów jest ktoś zainteresowany Rojka z okolic Wielkopolski. Osadziła się w domku letniskowym w miejscowości powidz - Domki letniskowe morena (Wpisać na GOOGLE MAPS) w razie czego telefon do kontaktu na pv
 7. Jakie jest prawdopodobieństwo że azjatycki do nas już dotarł?? Brat mi dzwonił że jest pewny że widział azjatyckiego bo pomarańczowy i bydlak duży ze 4 cm.
 8. I tu właśnie moje pytanie czy w 10 minut matka tam przejdzie?? Na ten susz??
 9. Pełna zgoda. Oczywiście że niema co zbytnio skakać. A jak zbierasz taką rójkę która się uwiesi na pniu a nie na gałęzi??
 10. https://sklep.metalkas.com.pl/drabina-aluminiowa-przemyslowa-bs-dw-3x11.html?gclid=Cj0KCQjwoPL2BRDxARIsAEMm9y8zC_YzovFwou_gBkDlHGouOQF6vlQndK_WF1NErXdHlG_lIP0mcHsaAqTQEALw_wcB takie cos jest ok by wrzucac na dach i rozpierać o hak samochodu ??
 11. Koledzy mam sprawę a mianowicie pytanie o aluminium. dziś zbierałem rójkę i chłop miał zaje-fajne cztery sekcje. Ja pożyczam od sąsiada on ma mniejszą taką max 5-6 metrów (trzy segmenty). Zebrałem już ogrom z drabiny sąsiada i wszystkie nie moje . Ja mam olotkowane więc uwiązują się pod ulem (jeden taki przypadek) Jakie aluminim by się sprawiło, jakie polecacie ??
 12. @baru rozumiem że jednodniówki rozmiarem jak robotnice to ok??
 13. A wie ktoś gdzie kupić takie opalitki ala Gwiazdki miałem raz takie matki od lary z opalitkami ??
 14. Czy chcesz mi powiedzieć ze matka która ma 2,5 dnia wygląda wielkością robotnice ?? A jak wytłumaczyć opóźnienie w wygryzieniu ?? o około 2 dni?? pytam bo ciekawi mnie to bo tłumaczenie ze pogoda i brak dopływu pyłku jest przyczyną do mnie sory ale nie kupuję tego kitu.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.