Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Brzytwiarz

Użytkownicy
 • Content Count

  915
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

Brzytwiarz last won the day on June 25 2022

Brzytwiarz had the most liked content!

Community Reputation

227

About Brzytwiarz

 • Rank
  As forumowy
 • Birthday 06/15/1984

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Daniel
 • Lokalizacja
  Jaworzno
 • Typ ula
  1/2 Dadant korpusowy 12-o ramkowy komórka 5.1 pszczoła, Hinderhofer AGT, Hinderhofer,Singerka, Nieska

Recent Profile Visitors

3,145 profile views
 1. dziewczyna zmiata scenę pop w Polsce. Ma taki dar czego się nie "dotknie" wieje platyną. Potrafi łączyć style i pokolenia.
 2. https://portal.abczdrowie.pl/jad-pszczeli-w-godzine-zabija-100-proc-komorek-raka-piersi-nowe-badania
 3. Nie kupuje tego gadania. Tak wiem lepiej bo ci sami lekarze mówią o amitrazie że dobra.
 4. @gajowy mi najlepiej jest robić na tych MEAD YEAST + pożywka
 5. A kto Ci powiedział że jest problem ze sprzedażą. Za mniej niż 55 nieoddam i tyle. Kazimierzu mamy innych klientów tzn ty masz takich co przyjeżdżają tylko kilka razy w życiu i szansa że kupią za rok bliska zeru. I tu prawda bo znajdą się inni. Ja mam znowu stały skład i wiedzą że mam dobry miód i zawsze biorą bo też im jest tak wygodniej co nie znaczy że kupują tylko mój. Bo nie zawsze jest on np w listopadzie. A w sierpniu nie robią większych zapasów niż np 5 sloikow. Dla mnie najważniejsze by dzieciaki jadły mój miód. PS. Marketingowcy ostatnio mi wciskali że trzeba kupować miód z regionu w którym się mieszka bo to to samo środowisko i bakterie i flora ta sama itd. każdy inny to samo zło. To wtedy pomyślałem o naszym Kazimierzu Podhale że chcą go wysiusiać z biznesu. to tak adwocen marketingu. Nie bardzo rozumiem że co pili na Śląsku ??
 6. I takie słowa z twoich ust Kazimierzu.
 7. Niezaobserwowalem tego. Zresztą nie mam zwyczajow esbeckich przesłuchiwania ludzi. Elektorat mojej umiłowanej partii jest zdroworozsądkowy jaki kolwiek by on nie był. Sam nie wiem kto nim jest więc spoko. Fajnie jak by miał władze w przyszłości :D.
 8. Miód może i nie ale % dla wielu już tak. Więc jak będzie bardzo źle to pójdzie w "zacier". Miód pitny wszystko co miałem poszedł a tam data leżakowania działa tylko na +
 9. W tym roku jest miodu dużo na rynku bo rok dobry. Co sprawia że ludzie sprzedają w cenach dla mnie dziwnych bo wielokwiat 35 zł/0,9l. pomijam te miody w beczkach po 12 czy 17zł. Ja swojego za mniej niż 55 nie oddaje. Nawet jak mi zostanie to będzie znak że tak miało być. Są koneserzy wina z biedronki za 8 zł i są koneserzy wina z winnicy za 150 butelkę. Tak odpowiadam jak słyszę że drogo.
 10. polecam przed poniedziałkiem
 11. Aktualizując temat. We wtorek zabrałem rójkę która wyszła ze ściany i osiedliła się w tym ulu. Rodzinka zabrana we wtorek i leczona kwasem mlekowym w środę. Dziś w piątek plastry odbudowane i zapakowane nektarem. Nie jestem jakoś wybitnie obeznany z tematem ale to druga taka rodzina u mnie w pasiece wyjęta z obszaru "współistnienia z człowiekiem". Pierwsza wyciągnięta z dachu domu i ta była wybitnie spokojna nawet jak była używana piła spalinowa przy wycinaniu fragmentów dachu. Ta też jest niemiłosiernie spokojna i wcale niezainteresowana moją osobą. Z czasem zobaczę czy warto odciągać matki czy po prostu jej nie wymienić.
 12. O tym mowa Polak Polaka w du**ę harata. Czy to jest normalne https://niezalezna.pl/441245-adiunkt-z-uw-wzywa-zach-oacute-d-do-docisniecia-polski-jej-zdaniem-wojna-na-ukrainie-to-swietna-okazja @Tadek11 nikt nie mówi o komunizmie. Bez znaczenia nawet sędziowie oddalając wyrok tego Niemca co mówił że by strzelał do Polaków tak właśnie myślą. Polacy co mają więcej niż biedota myślą o sobie jak o kaście i tyle. Poprostu jesteśmy narodem szuj i stąd też były problemy z wizami bo tak jak Polacy donosili na siebie w USA to nawet Meksyk przebiliśmy. @daro zamordyzm to przenośnia chodzi mi o to że musi być jasno wskazany oprawca z którym walczymy. W przeciwnym razie każdy chce rządzić i każdy ma rację. Zamordyzm zawsze konsolidował naród do jedności i działania. Nie inaczej jest teraz z pomocą dla Ukrainy.
 13. To chyba jednak tadeczku nie zrozumiałeś mojego przesłania. Ja nie jestem z tych co tylko plują na Polskę jak co poniektórzy i zachwycają się zachodem. Ja jestem wstanie rozgraniczyć interesy krajowe, i ekspansję interesu w państwach wasalnych. Zmierzam tylko do tego że jaki by niezabudowana system to człowiek a tym bardziej Polak to taki twór co rozwalanie i podważanie ma we krwi. Polacy poprostu od zawsze lubili zamordyzm bo to nas łączyło. Tak było w historii od zawsze i nie inaczej jest teraz. A to co się dzieje na Ukrainie to tragedia ludzka i zapewne początek nowego otwarcia o przepływy strategiczne w Europie. Ja dokładnie to mówię że jesteśmy skazani na USA. Bo ani Niemcy ani Rosja nigdy nie pozwoli byśmy byli gospodarczo ich partnerem. I teraz śmieszy mnie zachowanie Sikorskiego tego od MSZ co mówił kiedyś o łasce/lasce dla USA. Dziś już ma inne zdanie bo jak Anglosasi wygrają wpływy w Europie to zachód zbiednieje a my mamy cień szansy na bycie państwem neutralnym a nie wasalem niemcow czy Ruskich. Ale by to się stało trzeba ponieść koszty. Czyli okraść obywateli by mieć pieniądz.
 14. Ja tam się nie obawiam zbytnio inflacji tzn wiadomo że się coś straci ale trzeba wyłożyć karty na stół. Wzrost stóp zmieni system WIBOR bo to co banki robią to jest śmiech na sali. A mianowicie mają wystarczająco pieniędzy by nie pożyczać między sobą i by czesać klientów na kredytach. A oprocentowanie lokat bankowych stoi ale to też na pewno wina rządu, Kaczyńskiego, czy Tuska. Najlepsze że to Polacy niemający kredytów spłacą kredyty kredytobiorcą. PS. Zaraz będziemy zarabiać i wydawać w milionach bo to jest w interesie Państwa polskiego by okraść swych obywateli i biznes na rynku. Przypominam pamietne słowa rostowskiego ze należy się zadłużać na potęgę bo przyjdzie wojna i będzie wielki reset a społeczeństwa zostaną okradzione. W naszej historii to już było grane. Potem przyszedł największy kretyn ekonomi Balcerowicz i schładzał gospodarkę. A dla wszystkich tych co pi******ą o zagranicy to zobaczcie co się dzieje w berlinie że ludzie nie mają mieszkań. Rozmawiałem z gościem z Bawarii i powiedział mi że nie stać go zapłacić podatku za dom który dostał w spadku i fundusze inwestycyjne bądź państwo to kupi a on będzie wynajmował. Więc na tle tego to byłbym daleki od opowiadania, że jest tylko źle. Oczywiście nie jest też tylko różowo ale to co dziś te qurwy w eurokołchozie wyprawiają to już przegięcie pały. a @piotrpodhale ty jako dumny reprezentant goralenverein historia się powtórzy ??? mówię o tych szmatach z Podhala
 15. Tak dokładnie mam taką jedną AMM i zawsze ale to zawsze sprzeda mi żądło. Jako ze do pasieki chodzę w klapkach albo butach typu trampki to kostki zawsze są trafione. AMM mam drugi rok i nawet na pożytkach ma jakieś ale. Bardzo oszczędna w pobór pokarmu ale trzyma się plastra jak na kleju a i do milusińskich mi nie należy. Co do lenistwa to chyba chodziło że lenistwo przychodzi z czasem. Ja jestem przekonany, koło to wynalazek jakiegoś "geniusza" lenia. W moim świecie lenistwo jest twórcze.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.