Jump to content

Drogi Użytkowniku.

Zdajemy sobie sprawę, iż reklamy czasami bywają uciążliwe, jednak  staramy się z nich utrzymywać. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszej stronie, a komunikat zniknie. Dziękujemy za zrozumienie!

Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

gkruk

Użytkownicy
 • Content Count

  76
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

gkruk last won the day on March 15 2019

gkruk had the most liked content!

About gkruk

 • Rank
  Prawie domownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Gabriel
 • Lokalizacja
  Babice/Radomsko
 • Typ ula
  WP Wlkp

Recent Profile Visitors

239 profile views
 1. U mnie wszystko na razie idzie w rozwój.Susza nie napawa optymizmem.
 2. Ja też tak jak mówi ten gość na jakiś czas w sezonie puszczam matki na dwa korpusy Wlkp.Matka może wtedy czerwić bez ograniczania.Z tych korpusów potem składam najlepsze ramki do jednego korpusu i na jednym zimuje.
 3. A mnie Pan pisał że wspaniałe są ule warszawskie,nawet na wędrówkę.Dziękuję za poradę od serca.
 4. Jestem tego samego zdania,mnie zimowe zapasy w gnieździe zawężonym również starczają do maja chociaż daję ich mniejsze ilości.
 5. Pszczelarstwo to też ekonomia,poco zapakować 10 ramek zapasu,cukru a kłąb obsiada w zimie 4-5 -6 i tylko tyle jedzenia potrzebuje.
 6. Ja na razie nie zimuje matek zapasowych,ale warto nad tym pomyśleć.
 7. Nie będę szukał bo szkoda czasu, ale pamiętam pańskie słowa,, jeżeli ktoś pisze że pozyskuje 40 kg z ula to znaczy że tylko pisze a nie że tyle ma,bo na forum można pisać różne bzdury,,może nie jest to wyśmiewanie ale też nie ładnie zarzucać komuś oszukiwanie.Dlatego zamiast prawienia kazań że komentujący czyjeś posty jest życzliwy trzeba popatrzeć na swoje...Jeżeli chodzi o moje miodobranie to jest słabo,rzepak 8kg z ula facelia jeszcze gorzej,teraz część uli jest na lipie to coś mają ale na grykę chyba niema sensu wyjazdu bo wszystko wysycha.Taki rok i co zrobić.
 8. Czytałem ten temat,tylko akurat to Pan wyśmiewał pszczelarza który pisał o wydajności u siebie 40 kg z ula.A jak naprawdę jest z wydajnością to wiadomo, pogoda rządzi!!!
 9. Czyli praktycznie są dwa terminy ochrony po użyciu apiwarolu, na pszczoły i na to co w ulu miód wosk itd.???
 10. Szkoda że pan PiotrF nie miał chęci odnieść się do tego postu.Tak tylko zwracam uwagę bo jako naćpany klikam wyloguj i cześć...
 11. A w ogóle takie twoje odzywki o ćpaniu to wiele mówią....
 12. Kubek zamiast mnie obrażać,przeczytaj co napisałeś ni w kij ni w oko do Vincenta,potem przeczytaj mój post i tak do skutku aż wreszcie coś zrozumiesz.W co szczerze wątpię że zrozumiesz.
 13. Koledzy z ławeczki wyżej coś pisali o uszanowaniu odmiennego zdania,a kolega pisze że Vincent wypisuje bzdury i pierdoły.To jak to tolerancja działa tylko w jedną stronę? a wstawiane obrazki z zieloną kanapką to czysta merytoryka co?
 14. Witam.Niektórzy koledzy piszą o innym zdaniu w rozmowach na forum.A ja zapytam,jakie to jest inne zdanie w przypadku doradzania,wkładania do ula zapleśniałych ramek.Zdanie Vincenta to pierwsze.A może być inne drugie?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.