Jump to content

Drogi Użytkowniku.

Zdajemy sobie sprawę, iż reklamy czasami bywają uciążliwe, jednak  staramy się z nich utrzymywać. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszej stronie, a komunikat zniknie. Dziękujemy za zrozumienie!

Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Kosut

Użytkownicy
 • Content Count

  255
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

Kosut last won the day on May 1

Kosut had the most liked content!

About Kosut

 • Rank
  100% Domownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Andrzej
 • Lokalizacja
  ok Łukowa
 • Typ ula
  wlkp

Recent Profile Visitors

182 profile views
 1. Pszczoły rojowe mają zapas pokarmu ze sobą, przez 2 dni napewno nie będą głodne.
 2. Muszę się pochwalić ,że właśnie dzisiaj przywiozłem 10 poliuretanów dadanta i 2 wlkp od Michała z Ulpola , a około 20.00 przyjechał dadanowski stół do odslepiania. U mnie w tym roku wszystko przyjechało przed czasem gdy będzie potrzebne.
 3. Kosut

  2019-nCoV

  Generalnie w związku z utrudnionym dostępem do lekarzy specjalistów ze względu na epidemię , daje się zauważyć u niektórych znaczne pogorszenie stanu - moim zdaniem.
 4. Robert trochę i Twojej winy takie eksperymenty należy kontrolować na bieżąco.
 5. Witaj imienniku, życzę powodzenia.
 6. Moim zdaniem przenoszą pokarm bliżej czerwiu i można to pomylić ze świeżym nakropem.
 7. Michał ja też na pograniczu lubelskiego i mazowieckiego. Nie widzę sensu z izolacji matek w sezonie w swojej pasiece - wolę zrobić odkłady. Osobiście bardziej skłaniam się ku gospodarce rotacyjnej, wtedy wykorzystujesz czerw i jest możliwość wykonania zabiegów przeciw warroa. W powyższych metodach widzę coś z biblijnej rzezi niewiniątek.
 8. Jeśli ktoś zgodnie z zaleceniami zakarmił pszczoły do końca sierpnia i nie sprawdzał stanu zapasów później czyli koniec września a nawet październik to zamierzony efekt powinien uzyskać czyli zimowa pszczoła mu się nie spracowała, ale jeśli pewnie już teraz no może jeszcze za 2-3 tygodnie nie sprawdzi stanu zapasów to ta zimowa pszczoła już się nigdy nie spracuje.
 9. No ja jeszcze w Częstochowie bo to i pielgrzymka pszczelarzy była. Nie samym chlebem żyje człowiek.
 10. U mnie dostawczaki skrzyniowy i kontener w obu podłoga na wys. ok. 1metra dorobiłem najazd i zwykły młynarek się super sprawdza, chyba że gdzieś jest naprawdę nierówno. Mam wlkp drewniane z felcami.
 11. Manio przepraszam jeśli poczułeś się obrażony, ale z tego co zauważyłem bardzo lubisz gdy Twoje na wierzchu.
 12. Maniu nie możesz w każdym temacie udowadniać ,że jesteś w PL najmądrzejszy, bo wszyscy wiemy że najmądrzejszy jest pewien Jarosław, a kości mnie łamią na znak że może odezwać się pewien vincent, choć mogę się mylić.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.