Jump to content

Drogi Użytkowniku.

Zdajemy sobie sprawę, iż reklamy czasami bywają uciążliwe, jednak  staramy się z nich utrzymywać. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszej stronie, a komunikat zniknie. Dziękujemy za zrozumienie!

Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Kosut

Użytkownicy
 • Content Count

  245
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

Kosut last won the day on May 11

Kosut had the most liked content!

About Kosut

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Andrzej
 • Lokalizacja
  ok Łukowa
 • Typ ula
  wlkp

Recent Profile Visitors

68 profile views
 1. Jeśli ktoś zgodnie z zaleceniami zakarmił pszczoły do końca sierpnia i nie sprawdzał stanu zapasów później czyli koniec września a nawet październik to zamierzony efekt powinien uzyskać czyli zimowa pszczoła mu się nie spracowała, ale jeśli pewnie już teraz no może jeszcze za 2-3 tygodnie nie sprawdzi stanu zapasów to ta zimowa pszczoła już się nigdy nie spracuje.
 2. No ja jeszcze w Częstochowie bo to i pielgrzymka pszczelarzy była. Nie samym chlebem żyje człowiek.
 3. U mnie dostawczaki skrzyniowy i kontener w obu podłoga na wys. ok. 1metra dorobiłem najazd i zwykły młynarek się super sprawdza, chyba że gdzieś jest naprawdę nierówno. Mam wlkp drewniane z felcami.
 4. Manio przepraszam jeśli poczułeś się obrażony, ale z tego co zauważyłem bardzo lubisz gdy Twoje na wierzchu.
 5. Maniu nie możesz w każdym temacie udowadniać ,że jesteś w PL najmądrzejszy, bo wszyscy wiemy że najmądrzejszy jest pewien Jarosław, a kości mnie łamią na znak że może odezwać się pewien vincent, choć mogę się mylić.
 6. Dzięki. Już kilka lat nie mogę namierzyć nigdzie sadzonek.
 7. A lilak japoński? Bardzo polecany w ksìążce prof. Lipińskiego.
 8. Do Brzytwiarza -Góru to Przemysław Grobelny, ale ponoć zajął się wędkarstwem dla dobra pszczół i nerwów pszczelarzy.
 9. Poczekamy zobaczymy. Jak udowodnisz,że sprzedajesz hurtowo? Z tego co wiem przy zmianie przepisów zamysł był taki aby sprzęt trafiał w odpowiednie warunki a nie do szop czy stodół gdzie szczury i myszy w nim się gnieżdżą.
 10. A czy to nie jest tak, że przy wprowadzzaniu na rynek chodzi o rynek detaliczny to wtedy miód na rynek wprowadza hurtownik któremu my go sprzedamy. Jaki numer można podać sprzedając hurtowo?
 11. Krzyżak chyba jednak się mylisz.
 12. Używam również okrągłych tyle że 10-litrowych, w tym roku słoma zamiast keramzytu i chyba jest lepsza a napewno łatwiejsza w utylizacji.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.