Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Bożena

Moderatorzy
 • Content Count

  170
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Bożena last won the day on November 14 2021

Bożena had the most liked content!

Community Reputation

111

About Bożena

 • Rank
  100% Domownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Imię
  Bożena
 • Lokalizacja
  Warmia
 • Typ ula
  Dadant drewniane i styropianowe

Recent Profile Visitors

903 profile views
 1. Z Portera - wyśmienita Porterówka, szybko się ją robi i bardzo szybko wypija ?
 2. Chciałam wszystkim podziękować za możliwość spotkania i poznania niektórych z Was. Tym , którzy to zainicjowali i tym , którzy chcieli ponieść trudy podróży. Było bardzo miło i zdecydowanie za krótko. Pozdrawiam wszystkich.
 3. Piszę się na jedzenie jak już wcześniej mówiłam. Pizza od Fenika? Dobra jest.
 4. Zapewne jakieś załączniki każdy weźmie z sobą, jeśli chodzi o jedzenie to ja wolałabym niczego nie targać z sobą bo będę jechała prosto z pracy. Myślę , że jakieś przekąski możemy zamówić i koszt dzielony na wszystkich. Zarezerwowałam nocleg i kolację chciałabym zjeść jak coś ?. To tylko moje zdanie, by nikt nie pomyślał, że się rządzę. Dostosuję się do opinii wszystkich. Namawiam do spotkania, Reszel jest urokliwym miasteczkiem z pięknym gotyckim zamkiem, który warto zwiedzić. Pozdrawiam.
 5. Z tego co się dowiedziałam, to każdy rezerwuje tylko nocleg ze śniadaniem. Nie było mowy o wspólnym spotkaniu, a jak tego nie zgłosimy to nikt nie przygotuje nam wspólnego stołu. Jeśli złożymy zamówienie to przygotują duży stół i jakieś jedzenie . Czy chcecie siedzieć każdy w swoim pokoju??
 6. Ja znowu z zapytaniem ?. Jeśli będę chciała uczestniczyć w tym spotkaniu to proszę o przybliżoną datę spotkania, czy będzie to piątek po południu czy raczej sobota, bo chcąc rezerwować pobyt bez noclegu ciężko mi to zaplanować . Wiadomo już kto się wybiera ?
 7. Witam. Czy to spotkanie będzie w gronie męskim czy przewidujecie odstępstwa od zasad ?
 8. Zdrowia, szczęścia i samych sukcesów oraz pomyślności w 2021 Roku
 9. Witam koleżankę. Ja swoją przygodę z pszczołami zaczęłam 8 lat temu (przypadkowo) od ramki Dadant. Nie znałam innych i dzisiaj po tych 8 latach dalej powiem, że to bardzo fajna ramka do pracy. Z racji tego , że mam problemy z kręgosłupem zaczęłam dostawiać sobie ule styropianowe, z których jestem zadowolona. W swojej pasiece mam stare drewniane dadanty 16-to, 14 - to i 12- to ramkowe do których stosuję nadstawki ( nieraz 2 na raz) a także leciutkie styropiany 10-cio ramkowe i sama daję sobie radę. Dla mnie ten rodzaj najlepszy.
 10. Dzięki za info . Mam w pogotowiu zawsze ciasto gdyby na wiosnę były braki ale dzisiaj zakupiłam kilka ,,paragonów" cukru na jesień ( 10 kg na paragon ) Odwożąc syna do internatu zajrzałam do Biedronki by sprawdzić czy jeszcze są zapasy i udało się
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.