Jump to content

Drogi Użytkowniku.

Zdajemy sobie sprawę, iż reklamy czasami bywają uciążliwe, jednak  staramy się z nich utrzymywać. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszej stronie, a komunikat zniknie. Dziękujemy za zrozumienie!

Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Berni

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

About Berni

 • Rank
  Nowicjusz na forum

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Bernard
 • Lokalizacja
  Olsztynek
 • Typ ula
  Ostrowska

Recent Profile Visitors

122 profile views
 1. Berni

  Pomoc!!!

  WIELKIE DZIĘKI ?
 2. Berni

  Pomoc!!!

  Cześć, poszedł coś zjeść jak wrócił to musiał wezwać straż bo sam już nie ogarnął nic. Sami wiecie,może nic się nie stanie albo za moment wracam i po........ dalej nie ma co komentować .Kolega Andrzej powoli dochodzi do siebie może niektórzy są psychicznie mocniejsi ale jest już pierwsza dobra wiadomość ;pszczelarze są wrażliwi na takie tragedie i zaczyna się coś dziać bo kilka osób zadeklarowało pomóc rzeczowo tj. ramki,węza,korpusy nie mam jeszcze wiadomości na temat wpłat i to już jest DUŻY sukces pszczelarzy.WIELKIE DZIĘKUJĘ za kolegę i siebie,pozdrawiam
 3. Berni

  Pomoc!!!

  Witam Brać Pszczelarską,naszego kolegę z koła pszczelarskiego ( warmiń-mazurskie) spotkała tragedia; spłonęła jemu pracownia pszczelarska z ulami (korpusy wielkopolskie 18 cm),ramkami i niezbędnymi rzeczami potrzebnymi do prowadzenia pasieki. Zwracam się z prośbą o jakiekolwiek wsparcie ,rzeczowe ,materialne czy inne podaję nr telefonu i nr konta jeżeli ktokolwiek może i zechce wspomóc na odbudowanie pracowni.Jeżeli ktoś posiada zapasowe korpusy,ramki,węzę lub jakiekolwiek rzeczy które może podarować proszę skontaktować się bezpośredni. W naszym kole i Wojewódzkim ogłosiliśmy komunikat i zbieramy się w sobotę o 8 rano aby pomóc posprzątać pogorzelisko i wesprzeć kolegę w jego ( a zarazem naszej wspólnej troski o pszczoły i kolegę) tragedii i będziemy organizować pomoc dla naszego kolegi. Andrzej Kuchmacz tel. 512972100 nr konta; 19249010440000420072498361 Dziękuję w kolegi imieniu i własnym. Nie mogę załączyć zdjęć ze względu na rozmiar ,znajdują się na FB w zakładce pszczelarstwo moje hobby.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.