Jump to content

Drogi Użytkowniku.

Zdajemy sobie sprawę, iż reklamy czasami bywają uciążliwe, jednak  staramy się z nich utrzymywać. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszej stronie, a komunikat zniknie. Dziękujemy za zrozumienie!

Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

harcerz1020

Użytkownicy
 • Content Count

  188
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

harcerz1020 last won the day on January 15 2019

harcerz1020 had the most liked content!

About harcerz1020

 • Rank
  100% Domownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Zdzisław
 • Lokalizacja
  pow. płocki
 • Typ ula
  2/3 WPL

Recent Profile Visitors

113 profile views
 1. Milczenie zawsze przykrywa STRACH!
 2. Chyba nie do tego się zwracałeś, ale jak już mnie zahaczyłeś, to ci odpowiem. To nie los, tylko z pełną premedytacją działania okupanta tego kraju, wypędziły Polaków i to czynią już trzeci wiek polskiej Golgoty. Już wcześniej pisałem, co jest budowane na gruzach PRL-u. Ci co wyjeżdżają, to w większości najwartościowsza tkanka narodu. Strach być Polakiem. Co mi nada co pomoże, cudza ziemia cudze może. Skoro dusza moja cała, tam przyrosła tam została, gdzie mój stary próg.
 3. OK. O bukszpanie to nie wiedziałem, że kwitnie i jest oblatywany przez pszczoły. Trochę tego mama, część usunąłem, ale sąsiadka to ma sporo, lubuje się w tym. Tylko coroczne cięcie i tego nie widziałem. W piątek zakwitła wierzba, taki bagienny gatunek krzewiasty na mokradłach nad rzeczką, zawsze o tej porze to była zalana wodą a obecnie pustynia, 6-7 m wysokości, część żółte pylniki a część zielone to chyba żeńskie ale również oblatywana. Wierzby jest dużo, ale po dwóch dniach 6-7 dni nielotne i taki efekt HAARPU. Pozdrawiam.
 4. Żadnych filmików i propagandy. Tylko zapewne rownież zauważyliście pewną prawidłowość w tym kabarecie. W tych krajach np. Białoruś, Islandia i zapewne inne a przede wszystkim wątek afrykański ( nie klimat i temperatura) - gdzie ograniczona a nawet brak, tysięcy i mln. szczekających piesków za michę oraz wszechpotężnej propagandy przez łże media (która zbiera największe żniwo) tam i tych przypadków nie wiele nie mówiąc o ofiarach. Gdy w Afryce inne biologiczne zbierały i zbierają żniwo to ci co dzisiaj pieją milczeli. Czy dobrze kumam?
 5. Sławomir jaka to nazwa tych kwiatków żółtych i takie soczyste zielone liście. Ostatnie pokazane we wpisie z 16 marca i wczoraj pod bukszpanem. Dziś pochodziłem w innych stronach parku i od str.południowej jest tego dosyć dużo i również pszczół. Złoć kończy kwitnienie, nie wiele miały dni na oblot. I intensywnie kwitną zawilce.
 6. OK. Napiszę tylko epilog w miarę krótki. 1. Jak powiedzenie mówi - nie dyskutuj z idiotą itd. 2. Przecież potwierdziłem twoją doskonalą wiedzę na temat pogody i zadałem pytanie w imieniu uczestników - co z tą obecnie pogodą? nie odpowiedziałeś. To, że szczególnie obecnie jest pogoda sterowana to tylko kiep tego nie widzi. Styczeń ciepły luty do polowy, od polowy już chłodniej a marzec to klasyka. Korelacja, jak podają, że wirus najlepiej sie rozwija w temp. -2 do 17 st. zbieg okoliczności? i taka nas nie opuści szybko. Koniec marca natura pcha pszczółki do rozwoju, lodowaty wiatr arktyczny lecą po pyłek i wodę (chociaż maja na powałce) duzo pada z wyziębienia, słabo przezimowały a teraz codziennie ubywa. 3. Korelacja pomiędzy- opryskami chemtralis, wirusem, szczepionkami na niego i 5G - jedna, mikrocząsteczki AL. jeżeli nie dostaliśmy z góry to zaaplikują AL w szczepionkach. Nie będę wklejał, ale dla zainteresowanych proszę- ;Jaki jest cel technologi 5G; 4. To co podają jest już realizowane, lub może być w każdej chwili realizowane - ja wiem, że w większości są to tematy na zamówienie, a dla czego? - ponieważ są już tak mocni, że grają z nami w otwarte karty tzw. gotowanie żaby- woda jest gorąca jak nie wyskoczymy to wiadomo. 5. Do 5G nie potrzeba tylu anten co podają, są inne sposoby plus o 100 razy co jest faktem. 6. Coś cicho o kraju i malym Wielkim narodzie o którym wcześniej podawałem. Trzymajcie się.
 7. Złotówka leci ostro w dół, chłopaki szykują się do zakupów masy upadłościowej.
 8. A wiesz zapewne co następuje po wielkim kryzysie. Kryzys początku lat 30-tych i finał końca lat 30-tych.
 9. Tak jak wcześniej pisałem, sprawdzałem osyp na siatce 1 stycznia i był mały, natomiast po 20 lutego liczony na szklanki. Coś mnie w tym zastanawiało i rozmawiałem wczoraj z pszczółkami i powiedziały mi tak- to nie wirus tylko 5G od dwóch nadajników zlokalizowanych 500 m i od właśnie 1 stycznia podniesiona norma promieniowania etektromag. 100 razy, poza tym częstotliwość pól torsyjnych (na jakich pracuje organizm) powoduje, że w płucach nie rozkłada się pobrany tlen i się duszą.
 10. Dlaczego cały czas młócicie pianę na skutkiem. Przecież znacie doskonale PRZYCZYNĘ. CO, KTO, KIEDY, GDZIE I W JAKIM CELU. Odwieczne prawo przyczyny i skutku. Cui bono? Porozmawiajmy o tym pierwszym będzie o wiele lepszy skutek.
 11. Zapytam w temacie invertu. W sierpniu byłem w sklepie pszczelarskim i byly zapisy na invert z Glinojecka, byli pszczelarze którzy zachwalali. Zapisy byly na invert zbożowy i buraczany. Zakupiłem 2 pojemniki 15 kg buraczanego. W sumie wyszło ok. 30% zakarmienia. W zimie brały z dolnych korpusów to osyp na trawie był wosku, ale obecnie zauważyłem, że biorą w górnych korpusach i pojawił się biały proszek cukier. Invert skrystalizował. Jak to jest od jednego producenta invertu może byc dobry a u drugiego inaczej? To zapewne zależy od składu, znajomy pszczelarz mowił, że to moltoza. Przez tyle lat barany produkują badziew. Chyba, że zmieszałem syrop z cukrem? Woda stoi w słoikach na powalce to może rozpuszczą?
 12. Tak, to jest to, dzięki. Park i pałac (rozsypujący) zlokalizowane na najlepszych glebach w miejscowości i wilgotnych. Ale przy takich suszach plus kilkuset letnie drzewa to tej wilgoci nie za wiele zostanie. Starodrzew sie wali ( park od 30lat opuszczony zaniedbany) . Powstały duże polany i tam jej dobrze. W latach 60- 70 gdy było więcej deszczu to były tego dywany. Ale wcześnie kwitnie a pogoda na oblot dopiero za miesiąc. W parku sporo klonu, na wiosnę nad parkiem to łuna zielono żółta gdy kwitnie. Taki okres wycięty w tym okresie z rozwoju to katastrofa, a wielokwiatem może być cienko. Dziękuję i pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.