Jump to content

Drogi Użytkowniku.

Zdajemy sobie sprawę, iż reklamy czasami bywają uciążliwe, jednak  staramy się z nich utrzymywać. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszej stronie, a komunikat zniknie. Dziękujemy za zrozumienie!

Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

endriu11111111

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

About endriu11111111

 • Rank
  Nowicjusz na forum

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Endriu
 • Lokalizacja
  Ślunsk/małopolska/zagłębie
 • Typ ula
  wlkp

Recent Profile Visitors

54 profile views
 1. Witam Manio i Marberta , starych wyjadaczy z forum Tomka Miodka :). Jest tu gdzieś Pan Leszek Stępień ?
 2. Tak, przebywałem głównie tam, a jedną z moich pasji oprócz pszczelarstwa jest również giełda więc stąd wykresy cen cukru na nie istniejącym już forum TM :). Pszczelarstwem "zaraził" mnie mój wujek z nowosądeckiego (78 lat i około 60 pni na chwilę obecną). Co do Przemszy to nie jest tam najgorzej chyba pod względem czystości bo ryby ludzie łowią i mój pies lubi się kąpać w niej, jak chodzi na spacery z teściową :). Co do pszczelarstwa raz lepiej raz gorzej ale teraz chyba (mam na myśli ostatnie trzy lata) wychodzi na bardzo dobrze. Ten rok dla mnie bardzo dobry, może nie rekordowa ilość pni, ale z roku na rok pobijam rekordy miodu z pasieki. Z pożytków u mnie dominują mniszek, akacja, nawłoć. Czasami jak się pojawi spadź to wywożę do wujka z nowosądeckiego. W tym roku (2019) spadzi nie było i w nowosądeckim kiszka u wujka. U mnie mniszka nie było, bo początkiem roku lało. Akacja dała, oraz nawłoć też całkiem. Bieżący sezon 2019 zakończyłem około 2 tygonie temu :).
 3. Witam wszystkich uczestników tego forum. Tutaj Endriu11111111 z okolic Trójkąta Trzech Cesarzy. Dwie pasieki (po około 10 rodzin) w terenach miejskich (nie mogą być większe ze względu na sąsiadów :)) . Przygodę z pszczelarstwem zacząłem w 2007 roku, więc już trochę czasu już pszczelarzę. Pozdrawiam całe forum :).
 4. Witam wszystkich uczestników tego forum. Tutaj Endriu11111111 z okolic Trójkąta Trzech Cesarzy. Dwie pasieki (po około 10 rodzin) w terenach miejskich (nie mogą być większe ze względu na sąsiadów :)) . Przygodę z pszczelarstwem zacząłem w 2007 roku, więc już trochę czasu już pszczelarzę. Pozdrawiam całe forum :).
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.