Jump to content

Drogi Użytkowniku.

Zdajemy sobie sprawę, iż reklamy czasami bywają uciążliwe, jednak  staramy się z nich utrzymywać. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszej stronie, a komunikat zniknie. Dziękujemy za zrozumienie!

Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

marbert

Użytkownicy
 • Content Count

  227
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

marbert last won the day on December 14 2019

marbert had the most liked content!

About marbert

 • Rank
  100% Domownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Robert
 • Lokalizacja
  Bieszczady
 • Typ ula
  dadant

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bardzo fajna sprawa. Jedynie warto może komentarze wyłączyć aby nie zaśmiecać.
 2. Właśnie mi bank przejęli. Moje drobne udziały szlak trafił. Bank po pewnym tąpnięciu już stawał na nogi. Ciekawe czy to tylko "bratnia pomoc" a następnie będą inne?
 3. Ja was nie rozumiem. Jeśli są kierowane pieniądze na pszczoły to dlaczego nie mają wspierać bezpośrednio pszczelarzy. A mają jak dotychczas jakieś mało jasne przepływy biznesowo- organizacyjne .
 4. https://www.mezglewski.com/akcesoria/108-spirala-rurka-do-dyfuzora-malopolskiego-czesc-zamienna.html 25 zł
 5. Cena sugeruje że produkt z Chin. W ofercie jeszcze dwa droższe urządzenia. Nigdy się nad sublimatorami nie zastanawiałem. Ale jak można tym odparować kwas szczawiowy to może warto rozważyć ? Co myślą praktycy?
 6. Co powiecie na takie coś ? https://www.mezglewski.com/akcesoria/115-dyfuzor-do-zwalczania-warrozy-taktic-amitraza-kwas-szczawiowy-tymol-.html
 7. Tata jako członek PZP przywiózł tą wiadomość z cotygodniowego spotkania zarządu koła.
 8. maniu nowy, nowszy borówka z praktyką Szwecką i latami praktyki nieleczenia u dziadka się pojawił ale stary borówka się zdenerwował. Nowy borówka opanował inne forum a za "żonę" moderatora, przytulił michala79. Sobotnie wypady z wieszaniem skrzynek na drzewach okazały się wielką frajdą oraz spektakularnym sukcesem. Owe sukcesy zaowocowały natychmiastową ewakuacją dotychczasowych nieświadomych światłości owych, dotychczasowych użytkowników owego forum. Nastąpił zgon. Ale pomidory osiągają nadzwyczajne zdolności genetyczne.
 9. Zbierałeś owoce rokitnika? Ja kilka razy próbowałem. Katastrofa. Dopiero po latach się dowiedziałem że należy sekatorem ścinać całe gałązki z owocami i następnie je wsadzić do zamrażarki i wówczas je uzyskać. I tak nie korzystałem przez brak wiedzy.
 10. Specjalnie ile kwasu odparowało mało mnie obchodzi. Skoro wlewam około 100 ml to jak Daniel (Brzytwiarz) zauważył to nie będzie 20 ml na dobę. Po to kontroluje naturalny osyp w miesiącach X i XI aby ewentualnie w XII przeleczyć kwasem szczawiowym.
 11. Myślałem o forum ekopszczoły, gdzie michał79 jako moderator ze swym przyjacielem, (nowy borówka) raptem w kilka dni "zamordowali " forum. Skuteczność rewelacyjna.
 12. O, witaj Michale. Widzę że udało się już jedno forum skutecznie zamordować
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.