Jump to content

Drogi Użytkowniku.

Zdajemy sobie sprawę, iż reklamy czasami bywają uciążliwe, jednak  staramy się z nich utrzymywać. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszej stronie, a komunikat zniknie. Dziękujemy za zrozumienie!

Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Rafall

Użytkownicy
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14

About Rafall

 • Rank
  Bywalec

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Rafał
 • Lokalizacja
  Mazowieckie
 • Typ ula
  Wielkopolski

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. U mnie takie okoliczności przyrody. W nocy -27 teraz -15. Właśnie skończyłem czyścić kraty odgrodowe temperatura idealna do tej pracy.
 2. Pszczoły przetrwały epokę lodowcową, ale te na terenach nie objętych zlodowaceniem.
 3. Czy nie tu jest twój miód? " po lipie należałoby już w połowie lipca to zastosować. Rodziny silne siedzą na 4 korpusach, czerwiu po lipie dwa korpusy" No chyba że masz następne pożytki.
 4. Albo kłania się fraza z gogle "zarabiaj w internecie"
 5. Na te pytania masz aż nadto odpowiedzi w internecie, i na tym forum. To tak jakbym ja napisał na forum dla architektów, jaki ołówek do rysowania projektów mam wybrać a może lepszy będzie program na komputer, lepiej projektować domy a może mosty. Przepraszam za mój ogromny zapał ale naprawdę chcę projektować.
 6. A powinno. Jeśli kolega bez złej woli źle zaczął to powinien... zacząć od nowa.
 7. Glebę mam kiepską, a i tak się rozrasta. Rzeka to nie problem dla dzika, płot to już tak. Kilka razy widziałem jak Bug latem w poprzek przechodzily.
 8. Trzy lata temu posadziłem wiaderko topinabra 10l, w następnym roku chcąc się go pozbyć wykopałem 4 taczki, w między czasie dziki mi sporo pomagały, w tym było go jeszcze więcej. Jest nie do wybrania ręcznie.U mnie niesamowicie inwazyjny. Uwielbiany przez dziki, myśliwi sądzą go przy ambonach. Dziki przyjdą Ci pod dom za nim gdybyś nie miał płotu.
 9. Tak też myślałem. Spokojnie 🙂 nie czerpie, prawie z żadnego co nie znaczy że nie oglądam.
 10. Czy waszym zdaniem to możliwe żeby to osy były powodem takiego stanu rodzin?
 11. Rafall

  2019-nCoV

  Potrzebny jest zarówno przemysł rolnictwo jak i usługi. Oczywiście łatwiej obyć się bez Siłki niż bez obiadu czy paliwa. Jednak wszystkie te gałęzie tworzą wartość dodaną. Jeśli coś jest nie potrzebne w gospodarce rynkowej po prostu upada, przestaje istnieć.
 12. Piękna robota, odpowiednio zabezpieczone będą służyć wiele lat. Niestety ale podstawa to odpowiedni sprzęt i umiejętność jego obsługi. Z krzywych, nie kątnych elementów nie da się prosto złożyć.
 13. Tak to jest Krzychu z tym budowaniem uli. Łatwo i przyjemnie to wygląda tylko na filmikach z YouTube. Ja bym na twoim miejscu zostawił niewymiarowe korpusy na miodnie, najwyżej te grube plastikowe kraty odgrodowe 5-6mm kupił żeby zniwelować odległość. Poprawiać się nie opłaca, szybciej zrobisz nowe. Do styrodoru jak już kupować wręgi to tylko plastikowe.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.