Jump to content

Drogi Użytkowniku.

Zdajemy sobie sprawę, iż reklamy czasami bywają uciążliwe, jednak  staramy się z nich utrzymywać. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszej stronie, a komunikat zniknie. Dziękujemy za zrozumienie!

Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

daro

Użytkownicy
 • Content Count

  3,126
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  137

daro last won the day on April 4

daro had the most liked content!

About daro

 • Rank
  SPRAWCA ZAMIESZANIA :)

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Pszczelarz
 • Lokalizacja
  podlaskie
 • Typ ula
  Dadant

Recent Profile Visitors

882 profile views
 1. Wyrzucony chiński . Koledzy za darmo nie chcieli. Ukraiński jest o niebo lepszy ale mi lepszy widelec.
 2. Co tam się dziwić w/g badań wielkość komórki ze swobodnej zabudowy 5,4 mm
 3. daro

  2019-nCoV

  Brześć , Grodno podobnie jak NY . NY to nie Ameryka , Brześć to nie Białoruś . A swoją drogą - zgwałcą cygańskie grupy. Ty nie gadaj z feministkami .
 4. Jak przywiozą i rozpakowuję to dom pachnie woskiem . Zapach nie jest wykładnikiem jakości ale ma być zapachem wosku , miodu .Z czasem od wyprodukowania zanika .
 5. Izolat proponuje do serdelków a nie pszczołom . Kupić lepiej , nawet z Ukrainy , pyłku . Cena / wartościowość na głowę bije soję.
 6. daro

  2019-nCoV

  Niekiedy brak słów aby określić ludzką głupotę , niekiedy słowa nie docierają do tępych umysłów i nie rzadko, jak się nie ma czegoś do powiedzenia lepiej zmilczeć . Strach rodzi skowyt .
 7. Słaba to radość , straszna susza .
 8. daro

  2019-nCoV

  To czemu miało służyć cytowanie tego ,,arcydzieła ,, ? Bo tak po ludzku nie rozumiem . To żenada ,sprawy żenujące pokrywa milczenie a nie cytuje się na forach, w dodatku pszczelarskich . Polacy wyjeżdżają , zostali tam gdzie żyli od setek lat tylko miedzę przesunięto . Pozostają Polakami . Nie przesadzaj z tym mesjanizmem bo mnie to śmieszy i jest obraźliwe w stosunku do Boga i Polaków . Na Golgocie krzyżowano z reguły złoczyńców .
 9. daro

  2019-nCoV

  Wiesz harcerzyku gdzie by los czy chęci Polaka nie rzuciły ,to Polska , Ojczyzna ,jest jego Matką i zawsze ma prawo do niej powrócić . Nigdy nie wyjechałem za groszem ale w.wiają Ci ,,patrioci,, którzy niczego nie umieją , nikt ich nie chciał i nigdzie poza swój sracz nie wyjrzeli a teraz innym odmawiają innym prawa do Ojczyzny . Wstyd .
 10. daro

  2019-nCoV

  Święte słowa ,święte słowa . 🤦
 11. Kupiłem po Koledze . Zostały do tej pory . Swoją drogą to co nowy właściciel pasieczyska zrobił to może i dobrze że nie dożył . W tym roku na tej miejscówce żadna nie padła rodzina .
 12. Tak trzeba się przedstawić pszczołom . Mój pradziadek przed śmiercią swemu synowi to polecał . Twierdził że pszczoły padną . Tak i było. Syn nie zrobił i pod koniec lata nie było ani jednej rodziny .
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.