Jump to content

Drogi Użytkowniku.

Zdajemy sobie sprawę, iż reklamy czasami bywają uciążliwe, jednak  staramy się z nich utrzymywać. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszej stronie, a komunikat zniknie. Dziękujemy za zrozumienie!

Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

daro

Użytkownicy
 • Content Count

  2,914
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  120

daro last won the day on November 17

daro had the most liked content!

About daro

 • Rank
  SPRAWCA ZAMIESZANIA :)

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Pszczelarz
 • Lokalizacja
  podlaskie
 • Typ ula
  Dadant

Recent Profile Visitors

633 profile views
 1. Mógłbym coś pisać ale po co ? Choć może napiszę . Coś . 😂
 2. Bo ja taki czarny moher jestem . 😂 Teraz i zawsze i po wieki wieków. WOŚP i ten temat poszedł do kosza bo zaczęły się polityczne agitki . Be , cacy , rok wcześniej Robi ogłosił o zbiórce i nie było problemów .
 3. Na tym polega pszczelarzenie że z sąsiadami TRZEBA żyć w zgodzie . Jeśli mi ktoś mówi - nie pasuje mi , szukam drugiego miejsca . Dlaczego ? Ano na jesieni kupi parę kilo cukru zrobi syrop z owadofosem i też powie spadaj na bambus . Druga możliwość - zawracał mi 4 litery kolega z pracy, zlikwidował ślimaki , za stodołą puste 80 arów postaw ule . Tak ze 3 lata , w tym roku postawiłem 6 , kolega co tam mało ? Ja poczekaj zobaczymy nie będą nikomu wadzić będziemy rozmnażać . Mi tam nie wadzą żądliły mnie nic tam mi nie było sąsiedzi daleko. Pod koniec lipca żona z pracy mówi jednego gościa z tej miejscowości osa użądliła . Miał chłop szczęście że nasza akurat wracała i chłopaki usłyszeli przez radio i nie patrząc na rejon chłopa zabrali , w karetce już strzelać mieli ( defirylować ) . Z tydzień temu okazało się mojemu koledze zachciało się kosić kosą spalinową w pobliżu uli . Wierzycie że osa? Bez względu co to użądliło,na wiosnę ule zabieram . Mimo że pszczoły to nie tygrysy z nimi nie ma żartów . Bywają dni w życiu pszczelarza że dobry pasek w spodniach ratuje życie . Ś.P. kolega po pszczołach miał 50 lat pszczoły i jak mówił przy każdych dostał , raz zwiewał aż się kurzyło.
 4. Problem jest zawsze ale nie koniecznie porażka to sąd decyduje . Koleżanki matce nakazał budowę płotu wys . 3m i sprawa po dziś dzień zamknięta.
 5. Jam bezpartyjny odkąd zlikwidowali Partię Przyjaciół Piwa .Ja nie pisałem -pij ile możesz a pij pół. Daj chłopie na luz tu nie Polanka ni partii i kościoła nie uświadczysz .Jakichkolwiek .
 6. Marbet co się spinasz , rozepnij się . I pij po, pół bo bredzisz . Manio lwy nie żyją z tymi dwoma chyba że w ZOO.
 7. Ja mam radialną Łysonia 600 mm średnicy i 80 uli . Starczy do 200 . https://lyson.com.pl/miodarki-radialne-600-mm/1116-miodarka-radialna-elektryczna-12v230v-o600mm-classic-line-2059766040339.html Mam nadstawkowe 35 mm i prosiłem o mocniejszy silnik -350 W .Kasetowej nie kupiłem . To bajki że radialna kruszy plastry . Cymes . Można podobną u Konigina kupić ale droższa była .
 8. Ja tam jestem zdania że rozdzielanie gniazda jedynie ułatwia przegląd przeciwrojowy i nic więcej.
 9. Bo nauk nie czerpie się od szarlatana . Manio napisał wszystko w temacie .racz przeczytać , tam napisane -albo matka nie nadaje się na Twój teren . Regina to włoszka i powinna walić czerwiem jak ckm.
 10. Ajtm się zaraz skarżył . Życie nie piaskownica . Wisz co to za awatar na Polance ? To cały ja. 😊
 11. Marbet na Polance ze mną walczy . Trollem jednym . 😛
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.