Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

daro

Użytkownicy
 • Content Count

  4,695
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  225

daro last won the day on September 28

daro had the most liked content!

Community Reputation

1,447 Mistrz pszczelarski

About daro

 • Rank
  SPRAWCA ZAMIESZANIA :)

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Pszczelarz
 • Lokalizacja
  podlaskie
 • Typ ula
  Dadant

Recent Profile Visitors

3,554 profile views
 1. A jak się ma nie kojarzyć jak co pokażesz to du*a ? 🤣
 2. Kurde a na pierwszym planie patryotyczna ławeczka ? 🤣
 3. To ile milionów dolarów dostaniesz ? Przyj chłopie przyj !
 4. Tak samo dokładnie u mnie .
 5. Ponieważ PiS oddał oddał czołgi a na trzeźwo żyć tu się nie da więc zaczęto budować bimbrownie . Zniknął cukier i skoczyła cena stali i ni ma cukru i wódki nie kupują = upada polski przemysł . Ktoś wpadł na paliwo ekologiczne . Ktoś się dowiedział ze diamenty to węgiel i teraz podniósł cenę węgla czy obniżył diamentów . Sam już nie wiem . Na razie gotuję wodę i chowam do piwnicy będzie na zimę . Uf naczytałem się i nasłuchałem . Piłem czy nie piłem ? Sam już nie wiem.... P.S. Jak się nie śpi na lekcjach to wie że w gospodarce jest prawo popytu i podaży i aby podnieść sztucznie ceny potrzebna jest karalna zmowa cenowa większości producentów . Po nakupieniu cukru do kartofli , nawet polscy idioci nie kupują tonami,spada popyt a zarazem cena . Jest wolny rynek i można przywieźć od Mirka . Niemcy otwierają zamknięte ,miesiąc czy dwa przed wojną ( taki mały przypadek ), elektrownie jądrowe . Najbardziej ekologiczny jest gaz z Gazpromu , gdzieś to pisałem , tu.
 6. Tak , tak , też tam byłem rarytasy piłem .
 7. O którą porę ? Jak na wiosnę to nalot młodej matki . Jak bawiłem się w uliki parę razy tak miałem . U uliku matki brak a ta sama matka ( numerowane mam ) w trutówce szoruje . Po locie godowym siada tam gdzie więcej potrzebujących .
 8. To nie barbarzyństwo a natura . Głupotą jest ginąć jak można żyć przynosząc korzyści .Pszczelarstwo to nie układanie fryzur , w życiu liczy się - przeżyć ,dla tego pszczoły mają rabunki . Po co marnować ich wysiłek licząc na cud? Ta fryzura jak moja łysa pała z paroma włoskami , lepiej je zgolić a nie zaczesywać grzywkę udając ze coś jeszcze tam mam .
 9. Jeszcze pewnie wie jak działa internet . 🤣 No ja pamietam potężne dyski 250 MB🤣 Zacząłem się bawić jak można było film obejrzeć, sąsiadowi sprośne zdjęcia ukraść z komputera .🤣
 10. Nigdy nie warto ratować . Na wiosnę każda para skrzydeł na wagę złota , połączyć i głowy sobie nie zawracać . Zresztą to zawsze gra nie warta świeczki , nawet matka podana w izolatorze ,przyjęta , czerwiąca później wymieniana mi była . Jak nie w tym to w następnym sezonie . Rozgonić i się nie bawić , no chyba że ktoś lubi .
 11. Możesz sobie otwierać co chcesz rodziny bez matki nie budują . Na 1001 % .
 12. No bo ta firma i w Polsce . Załatw paletę a zobaczysz jakie brednie o tej dostępności .....
 13. To zadna nauka . Warzy się podobnie jak piwo . Kiedyś szumowano bo miód był brudny . Teraz warzenie nie tyko dezynfekuje ale zmienia kolor miodu no i trzeba dodać przyprawy . Ja biorę kawałek płótna i wsypuję robię z nich gałganek zawiązują sznurkiem masarniczym. Na koniec bez problemu wyjmują . Taki np. cynamon czy inne można dać sproszkowane .
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.