Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

daro

Użytkownicy
 • Content Count

  4,863
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  235

daro last won the day on January 15

daro had the most liked content!

Community Reputation

1,492 Mistrz pszczelarski

About daro

 • Rank
  SPRAWCA ZAMIESZANIA :)

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Pszczelarz
 • Lokalizacja
  podlaskie
 • Typ ula
  Dadant

Recent Profile Visitors

3,794 profile views
 1. A nie , nie, to jest podkład lub fundament jak kto woli. A ten jak dobry to wiele można .
 2. Na zakąskę wszystko się nadaje ale jak się pije dobre rzeczy to się nie zakąsza.
 3. Zgadzam się , we dwoje bo we dwóch to nie halo 🤣. Z synem ,po zmarłym koledze -zabieraliśmy ule z pszczołami . Ul warszawiak 20 ramek z uchwytami do przenoszenia , no komfort . Podnosimy , coś mi jednak pod nogami się pałęta. Ul w rekach dno zostało .Pszczołom nic się nie stanie jeśli nie wywalisz ula totalnie . Mi w lutym drwale wywalili do góry kołami . Rodzina miała się dobrze . Pszczoły pozgarniałem gołymi rękoma ( bo inaczej pożądlą ) i na siostry aby się połączyły i tyle . To bajki że matka łatwo spadnie na dno , ale jak nie mus lepiej dać se siana .
 4. Jak znam ustawę ( bo może się coś zmieniło ) to refundowane są przyczepy do przewozu i sprzęt do rozładunku . To ni jak pod to nie podpada . Nie lepiej kupić - https://www.olx.pl/d/oferta/yanmar-f-15-tur-krokodyl-ladowarka-4x4-kubota-iseki-CID757-IDSN96e.html Choć też to nie sprzęt nowy i ładowacz nie taki , można za mniejszą kwotę a do tego przyczepkę z ulami na paletach . Mój mikrus- 1,5 tony pod górkę, po piachu , pali jak sikorka 😂 . Przyda się i do innych celi . Co ciekawe jeśli nie nie zaczynam od wykaszania przed wylotami, pszczoły na spaliny diesla mało reagują . Myślę że kupiony w firmie ( a są takie ) z wystawioną vatowską fakturą przejdzie . Firma zawsze może nazwać to jak chce na fakturze , bo to nie traktor a maszyna samobieżna . Trzeba tylko uzgodnić nazwę - sprzęt do rozładunku uli i nie krokodyl a paleciak. P.S. Poczytałem sobie ale niestety sprzęt ma być fabrycznie nowy .
 5. Ta dozwolona . Tu konsumentów miodu nie skupiamy .
 6. Żebyś nie powiedział to bym nie wiedział 🤣. 1-2 $ to nawet na Ukrainie darmo .
 7. Mylisz pojecia . Są rózne miody z Ukrainy bo miód jest pszczeli a nie ukraiński 😜. Jak jeszcze jeździłem do Grodna najdroższy był 80 pln /kg . To tak jak i u nas na skupie , cena była 1 - 2 dolary za kg sołnecznikowego . Tam z wszystkiego , byle nie ze słonecznika . Wiec ten idzie do Polski . Tam wedrowna pasieka 2 kamazy z przyczepami po 3 -4 pietra uli . Paleta miodów duża no i cena rózna .
 8. Nawet sensu nie przytaczasz. To obecnie normalne zachowania . Stalinowskie - jak fakty są przeciwko nam tym gorzej dla faktów . Jak chodzi Ci o wojnę to nie było u mnie zaskoczeń . Niczego sobie nie roję , po prostu czytam mądrych ludzi.
 9. A tak po prostu manipulujesz Żeby nie powiedzieć kłamiesz . Jakbym stary nie był pamietam swój strach przed wojna . Teraz coś się znowu szykuje bo ruskie trolle w akcji .
 10. Jak O i jak to zdanie znajdziesz to będziesz pisał prawdę . Strach przed zachodnim uzbrojeniem nie zginął . Tak więc ....
 11. Nie, jestem stary i nie potrzebny mi poklask a nauka to dowody a nie elastyczność . Jam nie Elastyna .
 12. Nie myl nauki z wiarą , to ślepy zaułek . Do czego ma być ten odnośnik ? Internet to śmietnik można znaleźć wszystko . To co piszesz o mnie to pierdoły . Mój kolega zawsze mówił-możesz sobie skakać i tak wyżej nerek nie podskoczysz . Ja to nazywam biologią . Te objawione ,,prawdy ,, gdyby takowymi były , podważyły by wiele podstaw biologii . To tak jak by ktoś znalazł brakujące ogniwo . Praca naukowa czymś się charakteryzuje . Gdzie to napisałem ? Javeliny Ukraina dostała po agresji , chujło nie boi się niczego oprócz Kadyrowa . Zachowujesz się jak dziecko , nie możesz udowodnić to obrażasz . P.S Za stary jestem by uczyć się 5 języka . Zresztą po co ?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.