Jump to content

Drogi Użytkowniku.

Zdajemy sobie sprawę, iż reklamy czasami bywają uciążliwe, jednak  staramy się z nich utrzymywać. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszej stronie, a komunikat zniknie. Dziękujemy za zrozumienie!

Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

daro

Użytkownicy
 • Content Count

  3,433
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  151

daro last won the day on September 20

daro had the most liked content!

About daro

 • Rank
  SPRAWCA ZAMIESZANIA :)

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Pszczelarz
 • Lokalizacja
  podlaskie
 • Typ ula
  Dadant

Recent Profile Visitors

1,155 profile views
 1. To taka wielka kumulacja w Lotto, albo jak Yeti podobno zyje nikt go nie widział . 😁
 2. Po to jest ciasto . Po to je daje się przy produkcji odkładów aby nie zalały ramek . Kto zabroni się komu chwalić ? Chwal się . 🤣
 3. Bo to słonecznikowy , miód normalny u mnie handlarz sprzedaje jako mniszkowy .
 4. LUDZIE A CO TO JEST MIÓD ? JAK ON WYGLĄDA ? U mnie nawet śliwkowy znikł.
 5. To brednia . Rzepak bez owadów wiąże 100 % nasion ale masa 1000 nasion z owadami wzrasta o ile p % nie pamiętam .Odmiany roślin - repak , gryka selekcjonowane są od kontem jednoczesnego zakwitania = jednocześne dojrzewanie nasion = nie stosowanie desykanów typu randap . Zawartość chlorofilu w nasionach rzepaku zwiększa koszt pozysknia oleju .
 6. Nie ma żadnej warozy odpornej . Tylko nieudacznik pszczelarz - badania naukowe . Wszystka waroza potraktowana amitrazą umierała . Nie każda odrazu . Co nie raz są takie przepychanki . Amitraza działa na układ nerwowy mutacjie ( uodpornienie się ) w obrębie układu nerwowego są letalne lub półletalne . I tyle . Smiano się z Polbartowych dywaników z tactikiem ale to sposób na dotarcie wszędzie .
 7. Działa po to maska z filtrem A1 . Po kontakcie z amitrazą pasozyt umiera .Każdy a 100 % badania prof .Pohoreckiej . Mi to loto z czym się wiąże , działa na układ nerwowy i działa . Od reszty są naukowcy , którzy twierdzą że powodoem domniemania o braku skuteczności jest stosowanie w okresie obecności czerwiu w rodzinie .
 8. Jak kupisz mocniejszą odrazu odsklepi .
 9. Twarde , jak stukniesz pęknie . Nie akacja chyba i nie bambus , jak kupowałem to myslałem że z bambusa .
 10. Bo z końskiego włosa , świński bielszy . Nie zużywa się , najważniejsza rączka . Ta od Koleżanki z linku nic nie warta bo sosnowa . Nic nie warte chynske bo postukasz i pęka . Te w tej firmie gęste ,trzonek mocny , na lata . Podczas przeglądu potrzebna zmieść z wręg ( u mnie ) . A najlepiej spytać teściowej która lepsza . 🤣
 11. Polecam - https://zamiatacz.pl/sklep/21-szczotki-dla-pszczelarzy
 12. harcerz to test na łagodność . Jak widzisz nie podrywają się do boju . Tyle że to musi być o tę porę .
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.