Jump to content

Drogi Użytkowniku.

Zdajemy sobie sprawę, iż reklamy czasami bywają uciążliwe, jednak  staramy się z nich utrzymywać. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszej stronie, a komunikat zniknie. Dziękujemy za zrozumienie!

Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

daro

Użytkownicy
 • Content Count

  3,554
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  153

daro last won the day on October 15

daro had the most liked content!

About daro

 • Rank
  SPRAWCA ZAMIESZANIA :)

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Pszczelarz
 • Lokalizacja
  podlaskie
 • Typ ula
  Dadant

Recent Profile Visitors

1,261 profile views
 1. zaproś posadzę 3 ba jak dobra wódka to pińć . Pszczelarz to duch nie ule
 2. daro

  2019-nCoV

  Chłop dawno nie żyje .Zostawcie nieboszczyka . Paru popierdoleńców chciało udowodnić że mozna wszystko i znaleźli chłopa i poprostu chamsko go wykorzystali ,a cała Polska ma beke z gościa bez 5 klepki . W wolnym kraju kazdy może zostać ( a przynajmniej kandydować ) Prezydentem .
 3. To nie ma nic z amatroszczyzną to dopływ świeżej krwi . Ale to 10 - 20 % reszta moga być partizany
 4. Oj tam ojt tam . To u Was chłopy takie złodzieje ? Choć prawdę mówiąc gołej laski nie zobaczę w krzakach a ule jak tylko mignie daszek w kącie oka . 🤣
 5. https://youtu.be/RyzlQ2mJBeI
 6. Podobnie przegorzan . Z topinamburu słaby pożytek .
 7. Gryka na pustyni . Udaje się na żółtym piachu .
 8. Bo to dzika roślina .Co się tak uparł na tatarke ?
 9. https://pl.wikipedia.org/wiki/Gryka_tatarka https://sprzedajemy.pl/gryka-tatarka-reczka-krasnik-2-e30984-nr62888423 https://lazy-debowieckie.lento.pl/orkisz-obluszczony-gryka-tatarka-maka,7574329.html
 10. daro

  2019-nCoV

  Kiedyś było info że świat jest zadłuzony na ileś tam bilonów dolców . Ja się pytam - U Marsjan q r w a ? Krzysiek wszystko się usrało .Na wiosnę jeździli sprawdzali ale godziny na oddaj . Służba służbą ale prawo pracy prawem . Sanepid wiosną się dławił teraz szukają ludzi w urzędach do powiadamiania i piszą - jak Pan wiesz sam masz sobie kwrantannować .Do roboty tylko wysyłają ale są zakłady gdzie wyraźnie mówią - masz pozytywny wynik wylatujesz z hukiem . Bierz wolne , urlop bezpłatne . Masz testu nie robić . Gdzie ? No właśnie -gdzie ?
 11. Gryka zawodna w suche lata , teraz takie bez przerwy.
 12. Posiej przegorzan . Raz na długi czas . Kwitnie w dziurze pozytkowej , nie wymaga odsiewów i jakichś zabiegów . Koniczyna jedynie biała tę trzeba skosić przed okwitnięciem i inkarnatka ,podobnie . Wydatek na nasiona raz po posadzeniu sadzonek mniejszy koszt dalej idzie samo.
 13. daro

  2019-nCoV

  Ano nikt nie steruje badaniami , te zleca lekarz POZ lub inny jak się przyjmujesz do szpitala . Rządzący zapomnieli o tym co mówił Ś.P . Religa - że z łożek to mozna co najwyzej zrobić burdel a nie szpital . Sanepid się połozył Policja też nie ma juz sił sprawdzać . Gdyby nie POsłuszne media nie srały ogniem na wiosnę to ludzie mieli by juz kontakt na wiosnę i nie było by takiego zawału. Lina stalowa jak a duzo naciągnięta pęka a co mówiąc ludzie . Wali co prawda starszych i chorych ale i młodych . Moja zona przyjmuje do planowego zabiegu pcjent ma covid i co ? A no jedzie do domu do mnie z grupy największego ryzyka. Co prawda ja się nie boję ale... Do covidoców maski F3 do zwkłych zwykłe . Najodporniejsi to sprzedwcy w Biedronce . Ludzie też mają pi*****a i łaża po sklepach ch .. wie po co . Nie wszysko jest do napisania publicznie . Ja się nie boję ale nie łażę po sklepach , kartka w ręku i o zakupach . Spotkania towarzyskie w wybranym gronie ( co da rady 60 + V ) i tyle .
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.