Jump to content

Drogi Użytkowniku.

Zdajemy sobie sprawę, iż reklamy czasami bywają uciążliwe, jednak  staramy się z nich utrzymywać. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszej stronie, a komunikat zniknie. Dziękujemy za zrozumienie!

Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

daro

Użytkownicy
 • Content Count

  3,348
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  146

daro last won the day on July 7

daro had the most liked content!

About daro

 • Rank
  SPRAWCA ZAMIESZANIA :)

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Pszczelarz
 • Lokalizacja
  podlaskie
 • Typ ula
  Dadant

Recent Profile Visitors

1,053 profile views
 1. To jak bat u woźnicy . Dla moresu , fasonu a nie do okładania konia po bokach .
 2. ???? Wrzuć printskren bo chyba o dualiźmie pisania mowa ?
 3. Nigdy nie piłem spirytusu z biedronki z kartofli to i owszem. A poważnie to lepiej czysty niż świeżo rozrobiony .
 4. Unas jest inne pijem bo się ściemnia Uszkadza śluzówkę przełyku . Max 75V bo powyżej następuję denaturyzacja blokująca oddawanie składników z komórek roślinnych . Poniżej 55 powoduje nie rozpuszczane są składniki które nie rozpuszczają się w wodzie . A słodkie to syropy dla dzieci .
 5. Jak lata wróci . Chyba że coś ją dopadnie .Przez parę dni nie zaglądaj .
 6. Matka ciemna trutnie żółte . Matka włoszka była by żółta . Dowiedziałem się od kogo , warszawiak zwykły i bf .
 7. A jaką masz pszczołę rodzimą ? Nawet ja wróg a bukchwast się znalazły .Matka wali żółtymi trutniami jak złoto . Sieczka genetyczna jak miło . I mniej uli tym więcej ZOO . A ,,pyłek ,, leci w świat i pyli .
 8. Z prostej przyczyny - pojawia się raz na parę lat w ilościach znacznych . P.S. Jak młodzierz mówi spaddziadu
 9. To naucz pszczoły . Kosiarka kosi tego dnia nawet daszka nie uchylasz . Ja tam od 2 lat koszę pod ulami obok i zadnego strzała nie dostałem . No ale nie jak praca wre a jakiś potwór pod ulami się pląta to dostaje po d.
 10. Drzewa sadzi się nie dla siebie a dla wnuków . Wszystkie drzewa.
 11. Pragnę zauważyć że pisać sobie możesz . Nie ma możliwości aby w rodzinie z matką po 1,5 mc pojawił się czerw pszczeli . W bezmatku a i owszem . Naleci czy matka czy rójka . Pisz pieknie może medal dostaniesz .
 12. A prawdy są cztery i ta swoja to najmojsza . Wrona spadła ale wolała spaść a w gniazdo nie na srała . Moja Babcia to od 3 pokoleń w Reichu żyła i tam młode wrony , gawrony jadano . Jak chciałem spróbować i polazłem na topolę zrzucać młode to jak dobrałem się do jednego to wszystkie wrony mnie i waliły po łbie, nawet te co do ich gniazd bym nie dostał. To się nazywa wspólnota . I to jest prawda , jak młode jest kalekie i ułomne nawet bocian to jest wywalane z gniazda .
 13. Hebluj synu hebluj ojciec siekierą poprawi.
 14. A pałę miałeś z histori . W czasach przeszłych rzemiosłem mógł się zajmować należący do cechu a nie jak dziś każdy obrzympał któremu myśl do głowy wpadła . Trzeba się było kunsztem wykazać bo nie sztuka dziurę w drzewie wydłudłać trzeba jeszcze w tej dziurze mieć pszczoły . Pszczelarze a raczej bartnicy dostali wiele przwilejów dla poszanowania dla ich rzetelności . To ma taką nazwę Honoru . Prawo cechowe było surowsze niż powszechne i sami ze swego grona eliminowali kanalie . Dlatego szanowano i ceniono ich rzemiosło. Podobnie jest teraz pszczelarzy się darzy szacunkiem a obrzympałow z YT traktuje wzruszeniem ramion. Kiszek wciągać niestety nie wolno .A przydało by się . P.S A kiedyś dziadek mi zawsze powtarzał - widzisz wnusiu wrona , głupi ptak , a widzisz w swoje gniazdo nie sra . Ucz się też i Ty z tej powiastki . Albo i nie .
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.