Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

daro

Użytkownicy
 • Content Count

  4,460
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  218

daro last won the day on May 8

daro had the most liked content!

Community Reputation

1,390 Mistrz pszczelarski

About daro

 • Rank
  SPRAWCA ZAMIESZANIA :)

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Pszczelarz
 • Lokalizacja
  podlaskie
 • Typ ula
  Dadant

Recent Profile Visitors

3,209 profile views
 1. Tak brzmi literalnie . Ten cel jest najważniejszym .To reguluje w/w ustawa .
 2. Wprowadzanie na rynek to nie jest sprzedaż .
 3. Obowiązek jest jeśli wprowadzamy na rynek produkty . Własne potrzeby (to nie prezent dla teściowej )= produkty nie opuszczają podwórka i nie trzeba rejestrować .
 4. Z kacapami się nie dyskutuje .
 5. A z pretensjami do niego nie do mnie. Prawda jest trudna do strawienia . Bereza Kartuska , przewrót majowy . Kto bierze całą władzę w swoje ręki ponosi pełną odpowiedzialność za dalsze losy . Nie demokrata choć polak i na swój sposób dbający o dobro Ojczyzny . Nie cierpię propagandy a obraz Pisudskiego to cała propaganda . Zawsze śmieszy mnie że członek PPS ba działacz jest protoplastą PZPR dla której był wrzodem na tyłku . Ikonowicz i spółka . Chichot historii .
 6. Ja tam byłem i potwierdzam . Demokracja to nie plucie na cudze świętości , nie plucie na cudze poglądy i wierzenia . Demokracja to rządy większości i to większość wybrała PiS jak wcześniej PO - władze Polski . Demokrata roztacza wizję swojego ładu i porządków a nie sra do cudzego ogródka . Wolność to wolność słowa wypowiedzi i czynów . Tam gdzie się zaczyna wolność Franka tam się kończy Zdziśka . Piłsudski to socjalista , qwiarz i bezbożnik i tak jak Wałensa nie obalił komuny tak Piłsudski nie wywalczył wolności i niepodległości Polski . P.S. Już jeden się wyprowadził na Białoruś . Jedna sra na Polskę bo nie dba o emigrantów na granicy z Białorusią . Czy nie z PO ona ?
 7. Ale wspominasz ?
 8. Ta ... Neonikotynoidami ........ Na Jożina .
 9. Lepiej siekierą . Jak się nie wbije to będzie rójka , jak wbije to prokurator .
 10. Aj , kobiece humory nieodgadnione . Kiedyś, jak nie miałem pszczół, zaprosił mnie znajomy -przyjedziesz , zobaczysz . Pijemy kawę i podobny Sajgon , gospodarz zdążył odczepić jałowkę i psa . Kury zabite , pies wróci po tygodniu a jałowkę w lesie pół wsi wyciągało z pomiędzy brzóz . Nikt nic nie pryskał niczego nigdzie nie było . Dookoła Kurpiowskie lasy.
 11. Nie wiem jakie u mnie ale w pąkach . Jak to wieś 🤣 A ja spierdzielałem przed miastem a te mnie dopadło . Jak żyć ? Jak żyć ?
 12. Kupuj tylko cenę zbijaj 😁. Sprzęt ma być zdezynfekowany i przy zgnilcu,nawet amerykańskim, można sprzedać . Ja palę w pracowni siarkę z saletrą i kuźwa zapomniałem szpuli z drutem ocynkowanym i 3 kg poszło w pindu
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.