Jump to content

Drogi Użytkowniku.

Zdajemy sobie sprawę, iż reklamy czasami bywają uciążliwe, jednak  staramy się z nich utrzymywać. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszej stronie, a komunikat zniknie. Dziękujemy za zrozumienie!

Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

zdzich123

Użytkownicy
 • Content Count

  260
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

zdzich123 last won the day on March 7

zdzich123 had the most liked content!

About zdzich123

 • Rank
  100% Domownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Zdzisław
 • Lokalizacja
  okolice Piły
 • Typ ula
  wlkp 10 ramk-korp

Recent Profile Visitors

315 profile views
 1. Tak to prawda , Przez 2 lata na jednej miejscówce poleciały mi 3 rodziny , bo tyle tylko tam miałem .Chciałem zobaczyć jak będzie ze zbiorami na tym miejscu w środku lasu .Dodam , że w zasięgu 5 km nie było żadnych rodzin , przynajmniej hodowlanych .Z miodem słabo i rodziny słabe , do zimy zginęły .Warozy normalnie aż grubo .I dałem sobie tam spokój .
 2. Z moich co dotąd miałem to najmocniej kitowały Elgony .
 3. Ja osobiście nie widzę nic złego w tym że ktoś jest na drugim czy trzecim forum -tylko po co te uwagi typu kółko wzajemnej adoracji .Forum jest po to żeby czerpać wiedzę i w miarę możliwości wiedzą się dzielić . Jeden temat mnie interesuje z tego forum drugi z innego . Tyle i aż tyle .
 4. Jesteś ostatnim któremu bym coś zarzucił .Pozdrawiam
 5. To może zapytam ilu z tu obecnych nie jest na Ambrozji .Są też nasi wodzowie z Banicji Którzy próbowali tam wprowadzać swoje porządki i zostali sprowadzeni do parteru
 6. Iwona pytasz o sadzenie przy słupach , ja właśnie kasuję .Miałem przy słupie elektrycznym i miałem obawy czy wiatr nie narobi kłopotu .Na całej wysokości na metr szerokości wyrósł , duży opór wiatru trochę narobił mi cykora .A wyrósł po sam koniec słupa .Co prawda tu już jest linka a nie druty .
 7. A pozostałości po wytopie wosku , co z tym robimy .Można w komin ale czy to zgodne z obecną definicją ochrony klimatu .A co jeśli ktoś nie ma pieca gdzie można to spalić .
 8. Bez obrazy i dla jasności , stoją te ule za co drugą stodołą czy nie - jeśli stoją to co tropić .Jeśli trzeba dopiero wytropić to jak można twierdzić , że są czy ich niema w rejestrze PLW .Pozdrawiam
 9. Czy moderator Tadek11 może wyjaśnić powód usunięcia posta .
 10. Wychodzi na to ,że mój wczorajszy post został usunięty -pytam się moderatora dlaczego .
 11. Tadek - trzymać się tematu to jedno a jeździć po kimś to drugie . Może warto się zastanowić dlaczego ktoś nie chce się angażować w dyskusję .
 12. Może dodałbym do wypowiedzi kolegów , tak gniazdo układaj żeby ramki były w miarę jednakowe ,pod względem przeczerwienia . Czasem może kłąb się podzielić .
 13. A gdzie jest napisane że nowicjusze nie mogą wprowadzać swoich przemyśleń .Gdzie z kolei jest powiedziane że dziadkowie wiodą prym w rozwoju świata , jeśli by tak było to byśmy dalej grzebali w barciach , po kiego grzyba ktoś trudził się i wymyślał ule , np. wlkp pełny potem 18 wlkp .Trzeba było jechać tak jak robili nasi dziadkowie czy pra.pra .
 14. Gdyby nawet życzenia były naj . naj - wszystko za póżno , są już na moim garnuszku , do wiosny .
 15. I bardzo ładny i solidnie zrobiony z tego co widać .Kombinezon taki ma być , nie powinien być obciysły .Swobodne ruchy i więcej powietrza w środku a to jest ważne .
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.