Skocz do zawartości

Welcome to Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Twoja reklama na tym Forum? Kliknij!

Zdjęcie

Nowa miodarka- jaka i od kogo?

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

Kosut

Kosut

100% Domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 178 postów
  • Imię:Andrzej
  • Lokalizacjaok Łukowa
  • Typ ula:wlkp

W moim Kole wszyscy zamawiają miodarki z Barci Gostyń. Wykonanie bez zarzutu, ceny rozsądne a system kasetowy jest o tyle funkcjonalny, że bezproblemowo czyści się całą miodarkę bez wykręcania jakichkolwiek elementów. Mam miodarkę na 10 ramek wlkp już 5ty rok i złego słowa nie powiem.

W przyszłym roku pewnie będę przymierzał się do miodarki pod langa. Kręcił mnie Konigin, ale system z Barci jest jednak lepszy i na ich miodarkę się zd

Widzisz Michał mnie kręcą raczej radialne a im więcej ramek tym lepiej.

Użytkownik Kosut edytował ten post 24 lipiec 2018 - 23:21

Michał

Michał

100% Domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 142 postów
  • Imię:Michał
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Typ ula:wlkp 18cm

System radialno – promienisto – kasetowy

Tym bardziej zerknij.

Użytkownik Michał edytował ten post 25 lipiec 2018 - 09:53

daro

daro

SPRAWCA ZAMIESZANIA :)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2813 postów
  • Lokalizacjapodlaskie
  • Typ ula:Dadant

20 dadan 1/2 fi 60 2250 pln. I ten badziewiasty sterownik .

SPRAWCA ZAMIESZANIA :-) Władca Pierścienia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ślężańskie Miody | Stowarzyszenie "Polanka" | Twoja reklama w tym miejscu? Skontaktuj się z nami!