Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Pszczelarz Roku


kubek33

Recommended Posts

Robicie konkurs na miss i mistera forum? Łoo pierwszy raz można będzie ocieniać kogoś po tym co pisze bez faktycznego pokrycia w rzeczywistości - nie odbierzcie tego źle, nie oskarżam nikogo o kłamstwo. Na innym forum, na którym nigdy mnie nie było, był taki jeden... on wszystko wiedział, z 40 pni zbierał w sezonie tyle miodu co ja przez 7 lat no i usuwał czerw w styczniu. No i już go nie ma a też wielu go wielbiło. On uwierzył, że jest za******y i nawet wykłady prowadził. Teraz go nie widzę na szczęście.

Nie chciałbym rozpychać się gdzieś, gdzie dopiero usiadłem, ale pomysł na króla i królową balu jest w mojej opinii słaby. Można ewentualnie zrobić zupełnie inaczej, zamiast głosować zliczyć np. ilość "Lubię to" z ostatniego roku i wówczas ogłosić najbardziej lubianego, ale również kompetentnego członka forum. Zakładam, że korzystamy wszyscy z "Lubię to", gdy coś nam się podoba zatem byłby to obraz pracy z całego roku.

  • Lubię 4
Link to comment
Share on other sites

 

Łoo pierwszy raz można będzie ocieniać kogoś po tym co pisze bez faktycznego pokrycia w rzeczywistości - nie odbierzcie tego źle, nie oskarżam nikogo o kłamstwo

Oj a jak chcesz inaczej ? Po kontroli w pasiece ?

Dlatego byłem sceptyczny. Co poniektórzy zarzucali mi obrażanie tego Pana co go za przykład podajesz. :D

Jak ludzie chcą niech robią . Nikt nie musi głosować i brać udziału. Mi tam nie przeszkadza

Ci co głosują oceniają subiektywnie , to tamto forum ,,naukowe,, i mądre . To inne forum. ;)

Michał podaj pomysł jak ma wyglądać , bo ni jak nie wychodzi. Ludzie proszą o pomoc nie tylko na forum  a pomoc weryfikowana  na bieżąco w pasiece proszącego o pomoc. Gdy przychodzi konkurs odwdzięczają się głosami.

Byle by woda sodowa do głów nie uderzała . :D :D :D

P.S. Co do zliczania ,,Lubię to,, to na bieżąco forum z automatu prowadzi.

Link to comment
Share on other sites

Oj a jak chcesz inaczej ? Po kontroli w pasiece ?

 

Nie lubię oceniać, ani być ocenianym. Plebiscyty też jakoś mnie nie kręcą.

 

Dlatego byłem sceptyczny. Co poniektórzy zarzucali mi obrażanie tego Pana co go za przykład podajesz. :D

 

Nie byłem na tamtym forum właśnie dlatego, że ten Pan tam był. Jak czytałem jego wypowiedzi to mi kiszki skręcało. Kto co lubi.

 

 

Michał podaj pomysł jak ma wyglądać , bo ni jak nie wychodzi. Ludzie proszą o pomoc nie tylko na forum  a pomoc weryfikowana  na bieżąco w pasiece proszącego o pomoc. Gdy przychodzi konkurs odwdzięczają się głosami.

Byle by woda sodowa do głów nie uderzała . :D :D :D

P.S. Co do zliczania ,,Lubię to,, to na bieżąco forum z automatu prowadzi.

 

Nie będę podsuwał na razie pomysłów bo dopiero zacząłem się bawić w tej piaskownicy ;) Chętnie popatrzę jak ten problem będzie rozwiązany.

 

PS. Nie mając ula Dadanta ciężko np. byłoby mi korzystać z Twoich rad. Niewykluczone, że byłyby nawet one dla mojej gospodarki fatalne. I vice versa, moja gospodarka nijak będzie się miała do Twojej daro. Ciężko zatem byśmy mieli być równo oceniani, prawda? Świeżaki zaczynający pszczelarzenie wielu tematów nie rozróżniają i często stąd biorą się nieporozumienia.

Link to comment
Share on other sites

Aj tam,  pszczoły są jedne a o gospodarce nie będziemy z sobą dyskutować . Pewne metody uniwersalne choć gospodarka zydelkowa nie w Twoim ulu . :D

Problemu nie ma , kto chce będzie głosował , kto chce będzie wybierany. ;)

Pomysły zawsze w cenie,zwłaszcza od tych co dopiero chwycili łopatkę , byle się po głowach nie naparzali.

Na tamtym forum nie byłem z wielu względów , tego pana pogoniłem z Pszczelarstwa  wtedy skumał się z Bogusiem , na Michałowie też pognałem choć nigdzie nie byłem moderatorem. Wypunktowałem gościa jak dzieciaka.  Straszył że ze służb mundurowych . :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

PiotrekF

Przeczytałem cały ten wątek - nie było mnie jeszcze wtedy na forum i regulaminu również tam nie ma - krótko mówiąc wtedy chęci miałeś  ale skopałeś temat zbyt lajtowym podejściem do tematu i jedno osobowo teraz stwierdzasz że się nie uda - to raz.

Dwa - jak nie chcesz by wyrażać opinię na forum trzeba było zamknąć je dla nowych i pozostać we "własnym sosie" i bawić się zgodnie. A że już tak słodko nie było w 2016 to tego nie przypominasz, że było wiele głosów (mój też) że nie godzą się z taką formułą, że trzeba ją zmienić.

Trzy - Forum żyje i rządzi się swymi prawami - czy będą chętni do udziału w plebiscycie to sie okaże (mam nadzieję, że będzie okazja jednak sie o tym przekonać jeśli podejdziecie do tego jako administracja odpowiedzialnie tak by zwyciężca czuł, że coś to znaczy a nie jest wynikiem zakulisowych przenosin głosu z jednego kandydata na drugiego lub innych zakulisowych powodów).

Cztery - jeśli choćby 20 osób z tego forum chciało wziąć udział w plebiscycie (głosować) to nikt nie ma prawa im tego odbierać stwierdzeniem, że nie warto bo taką mam "wizje".

kubek33

 Pozwól ,że się odniosę do Twej wypowiedzi i poproszę o wyjaśnienia .

 - 'skopałem i teraz stwierdzam  że się nie uda' - pokaż mi , proszę, 'palcem' bom ślepawy a do tego zapominalski , gdzie i w którym momencie bym na przyszłość mógł się 'poprawić'

 - a gdzie to ja nie chcę "by wyrażać opinię na forum" ???  W 2016 wtedy gdy .... jak grom z jasnego nieba : nowotwór u najbliższej mi osoby.... i uwierz mi nie miałem 'głowy' by uczestniczyć ... byłem na forum  już po 'wyborach' gdy wrzało . Też , proszę , pokarz mi palcem bom jak wyżej .... 

 - 'wyniki zakulisowych przenosin głosu' i 'inne zakulisowe powody' - hmmm ... dosyć poważny zarzut . ... udowodnij !!!

 - "to nikt nie ma prawa im tego odebrać stwierdzeniem , że nie warto bo taką mam 'wizje' " - po raz trzeci proszę : pokaż mi palcem bom jak wyżej, ślepawy i zapominalski.

 

 i do tego też miałem prosić o ...

No to szanowni admini tego forum czekajcie na lepsze czasy - obyście dożyli, ale podejrzewam że sami wcześniej jednak uśmiercicie to forum taka polityką.

Na Michałowie jest taka jedna maszyna drogowa co to wie lepiej i Wy zaczynacie się zachowywać tak samo. Pozdrawiam - dla mnie koniec tematu.

... ale widzę żeś dołączył do "szanownych adminów tego forum" ...
witaj zatem w j/w.... i pomożesz w "polityce"  ;)  ;)  ;)
 
   Jeszcze 'dwa słowa' do Michała bo nowy na forum a Wam jako przypomnienie 
  Otóż to nie jest "konkurs na miss i mistera forum"  , jakoś tak w ferworze  dysput zostało wypaczone pierwotne 'zamierzenie' .
 To miało być docenienie (nie ocenianie) i swego rodzaju podziękowanie za działalność forumową 'szeroko'rozumianą .
  Ale w rozmyło się to w dyskusjach i propozycjach . Ba , nawet zantagonizowało .
  Iiiiii nie zarzucajcie 'administracji' , że ; chce na siłę 
 
PF
 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Czy aby na pewno ?

Sam sobie odpowiedz,czy człowiek odwołujący się tu bardzo często do wartości chrześcijańskich powinien tak się wulgarnie odnosić do drugiego człowieka.Mam nadzieję że pamiętasz jakie wulgaryzmy używał i do kogo,bo to tutaj nie nadaje się do powtarzania.A czy twoje i innych przyzwolenie i bagatelizowanie żeby koleżankę z forum nazywać p.....ą jest okej?. Czy też masz wątpliwości że niby słusznie ją wyzywał.?

Dla mnie to prostactwo i chamstwo,a nie dodawanie smaczku forum jak wy to usprawiedliwiacie.Wstydź się Robercie że w ogóle zadajesz takie pytanie!PK  

Edited by Paweł
wykropkowanie
  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ekhmmm

      jeśli mi wolno .... zamierzeniem pierwotnym "Pszczelarza roku" (no jeśli na forum pszczelarskim to  ..... a może będzie pomysł na inny 'tytuł') uhonorowanie/nagrodzenie osoby z forum za forumową 'działalność' (taką 'szeroko' rozumianą), której  chcielibyśmy/ chciałbym  podziękować za "czynienie" (porady, podpowiedzi, inne ...) na forum . 

      To nie miało mieć nic 'wspólnego' z działaniem poza forumowym czyli jakim kto jest pszczelarzem ' w domu' , jaką i z jakim skutkiem prowadzi pasiekę/gospodarkę  itp , itd.

  W pierwotnym ..... miała być to miła , forumowa 'zabawa' na czas 'bezpożytkowy' ( i była ... na Michałowie) , ktoś kogo cenimy, kto nam/mi pomógł/doradził chcemy by był doceniony choćby albo właśnie takim Wyróżnieniem  jakim jest ".... Roku".

   Gdyby takim 'kryterium" się kierować  wystarczyło by ze dwie/trzy 'zasady' ustalić i ..... przystąpić do 'na luzie' ..... bo w pierwotnym miała/miał 'łączyć i integrować' .

 W poprzednich czegoś 'zabrakło' i pojawiły się animozje (nawet b. silne), kwasy i pretensje . 

   

 

    Jeśli uznacie  , że jest to 'nasze dobro wspólne' (taki wybór)  to to już może być gwarancją dobrej  'zabawy' mimo iż wybory będą jak najbardziej 'poważne'

 

 PF  

Witam. Dobrze mówi dac Mu wódki !!!!! Powodzenia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.