Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Bzykająca przyczepka podbija świat!


Recommended Posts

Witojcie bracia i siostry pszczelarze,

 

Postanowiłem pochwalić się przed Wami moim nowym projektem, nad którym pracuję od paru mięsięcy. Zakończyłem już przygotowania i projekt, zbiórka, rusza w Czwartek wieczorem.

 

W skrócie o co chodzi i po co mi to. Ten projekt ma 3 cele.

 

 

1. Wydanie książeczki edukacyjnej dla dzieci z łamigłówkami i zagadkami dla dzieci w tematyce pszczelarskiej :D Tak to będzie wyglądać :D Typowe zagadki dla dzieci i ich rodziców. 20 kolorowych grafik, które już się robią.

 

3378fcc1909eeb7b6e89bab5c663080b.jpg

 

 

2. Chcę zakupić maskotkę edukacyjną dla dzieci, której będę używał podczas zajęć z dziećmi.

 

872461cf670cb4009b79a3d078c44cef.jpg

 

To tylko głowa ale będę miał całą maskotkę i kolorze bardziej pszczelim :D

 

No i 3 cel. To wam się spodoba.

 

W przebraniu pszczoły i z tymi książeczkami chcę jechać do Berlina na międzynarodowe Targi Turystyczne Grune Woche, które odbywają się w Styczniu. Nie pojadę sprzedawać miodu, tylko promować polskie pszczelarstwo. Będzie tam sporo pszczelarzy z polski więc pomogę im trochę w promocji ich produktów.

 

 

Tak wygląda baner promujący zbiórkę. Jeśli macie jakieś pomysły która z firm pszczelarskich mogłaby dorzucić jakieś fanty to piszcie. Info o zbiórce dodaję jedynie do tego forum, bo tylko tu jestem obecny.

 

85edb094bd2cd164a2fb882a118b4ad7.png

 

 

Pozdrawiam,

Daniel

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

JEST! Dzisiaj po 20 udało się uzbierać kasę na realizację podstawowych celów czyli zakup maskotki edukacyjnej i wydanie książeczki.

Teraz przez ostatnie 10 dni zbieram na wyjazd do Berlina i promocję naszych za********h pszczółek na duuuuużo szerszą skalę!

Jeśli możecie do zapodajcie jakiegoś grosza. :D

Dzięki dla ROBERT I PAWEŁ za wsparcie! To zaszczyt że doceniacie moje działania.

https://polakpotrafi.pl/projekt/bzykajaca-przyczepka-podbija-swiat

 

Reszta pszczelarzy do boju. Łapcie swoje "Pszczele zagadki" i korzystajcie :D

 

Pozdrawiam,

Daniel

  • Lubię 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.