Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Dopłaty bezpośrednie do rodzin pszczelich


Recommended Posts

42 minuty temu, piotrpodhale napisał:

Najwyraźniej znaleźli tylko przycisk od łupienia do bólu ciężko pracujących.?

niestety tak. Ja wyciągnę rękę po te pieniądze aby chociaż część odzyskać z tego co musze oddać do US :D

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Turqs napisał:

niestety tak. Ja wyciągnę rękę po te pieniądze aby chociaż część odzyskać z tego co musze oddać do US :D

Oczywiście , każdy zrobi jak uważa bo jest to jakaś rekompensata finansowa , która i tak nie pokrywa dewaluacji pieniądza w związku z inflacją i drożyznaą i wynikłą z wiadomych przyczyn o których wszyscy wiedzą doskonale z mediow  i nie jest jakaś łaska dla pszczelarzy , za którą można się sprzedać .

Wiadomo o co chodzi ?

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Tadek11 napisał:

Oczywiście , każdy zrobi jak uważa bo jest to jakaś rekompensata finansowa , która i tak nie pokrywa dewaluacji pieniądza w związku z inflacją i drożyznaą i wynikłą z wiadomych przyczyn o których wszyscy wiedzą doskonale z mediow  i nie jest jakaś łaska dla pszczelarzy , za którą można się sprzedać .

Wiadomo o co chodzi ?

W tym roku za te pieniądze kupiłem ramki u lokalnego producenta. Przynajmniej to mogłem zrobić. W 2023 postaram się zrobić podobnie. Jak wychodzą z budżetu to niech trafią do polskiego biznesu 

  • Lubię 2
Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Turqs napisał:

W tym roku za te pieniądze kupiłem ramki u lokalnego producenta. Przynajmniej to mogłem zrobić. W 2023 postaram się zrobić podobnie. Jak wychodzą z budżetu to niech trafią do polskiego biznesu 

No i to jest zrozumiała motywacja ? Bez zobowiązań chyba ? ?

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, piotrpodhale napisał:

Najwyraźniej znaleźli tylko przycisk od łupienia do bólu ciężko pracujących.?

 

Do Twojej wiadomości - ten przycisk akurat istniał zawsze ....pamiętasz kto z niego korzystał przed tą władzą czy mam przypomnieć....a będzie litania do .....

Link to comment
Share on other sites

W dniu 22.02.2022 o 10:37, Turqs napisał:

PZP zawnioskowało o podniesienie kwoty dopłaty do przezimowanej rodziny. Z 20zł na 40 zł.
Wykończą nas tym socjalizmem z każdej strony... 

To nie socjalizm . Najpierw psuje się rynek wpuszczając co popadnie,  bez sprawdzania w jakich warunkach ten miód jest pozyskiwany ,stawiając nam wymagania ( które kosztują ) i brak jest opłacalności . Te 40 to grosze . Ja sam zrezygnuję z połowy bo kij to nie interes .

 

  • Lubię 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kubek33 napisał:

 

Do Twojej wiadomości - ten przycisk akurat istniał zawsze ....pamiętasz kto z niego korzystał przed tą władzą czy mam przypomnieć....a będzie litania do .....

Bardzo proszę ? uwielbiam czytać usprawiedliwienia nieudaczników pełowcami. To mnie śmieszy niezmiennie i bardzo.

 

Edited by daro
polityka
Link to comment
Share on other sites

W dniu 30.12.2022 o 19:43, piotrpodhale napisał:

Bardzo proszę ? uwielbiam czytać usprawiedliwienia nieudaczników pełowcami. To mnie śmieszy niezmiennie i bardzo.

 

W Twoim przypadku żadna litania nie jest w stanie zmienić stanu umysłu .....

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kubek33 napisał:

W Twoim przypadku żadna litania nie jest w stanie zmienić stanu umysłu .....

No cóż masz rację jestem element wywrotowy, ale przynajmniej nikt mnie i mojego stanu umysłu nie kupił za parę złotych.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.