Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Pierwsze spotkanie integracyjne forumowiczów Turek 2018


Recommended Posts

Bohtyn jak ja dam radę to mogę cię zgarnąć :D . Jakby się mi udało to pojadę z całą familią żona + dzieci ale mam dwójkę więc byś się jeszcze zmieścił :D a jechać przez Kielce to dla mnie żaden problem, mówię poważnie jakbyś był chętny a nie miał cie kto zabrać. Tylko u mnie jest inny problem, na 100 % będę wiedział końcem lutego czy dam radę, da się to jakoś ogarnąć organizacyjnie wpłaty, noclegi itp. ?? . Wiecie że u mnie spore zmiany i za cholerę nie dam rady potwierdzić swojego przybycia wcześniej, duży to problem !!?? 

Link to comment
Share on other sites

jak chodzi o mnie to żona akurat do tego nic nie ma, wszystko zależy jak mi się trasy poukladaja. Poza tym kombinuje jeszcze co innego, właśnie się szkole w KRK w tym zakresie od 13.01 następne miesięczne weekendowe szkolenie zakończone poważnym egzaminem państwowym więc mam teraz poza sama jazda jeszcze sporo na glowie, Jedna osoba już wie co planuje jak się uda to się pochwalę ogólnie ;).  tak czy siak fajnie byłoby to wszystko odreagować na  takim spotkaniu w tak zacnym gronie i się w końcu poznać z większą ilością aktywnych użytkowników tego forum. podsumowując Robi trzymaj kciuki ja też się będę starał ile będę mógł i miejmy nadzieję że się uda.

Link to comment
Share on other sites

Słowian chyba w wojsku nie był. :D

Pisze żołnierz do dziewczyny - jak będę mógł to przyjadę w sobotę .

Dziewczyna odpisuje - będziesz mógł , przyjeżdżaj .

Każdy ma swoje sprawy i  życie nie zawsze się układa jakby się chciało.

Słowian - Ty nie myśl ,Ty kombinuj. :D;)

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Namawiam moją małżonkę do uczestnictwa w tym spotkaniu .  Może da  radę ją namówić  :D  bo jest osobą bardzo gadatliwą  :D i nie będzie na pewno  nudno  :D Ale oczywiście nie wiem czy nie będzie za mało profesjonalnie :D  ???

Pozdrawiam

Tadek

Link to comment
Share on other sites

Namawiam moją małżonkę do uczestnictwa w tym spotkaniu .  Może da  radę ją namówić  :D  bo jest osobą bardzo gadatliwą  :D i nie będzie na pewno  nudno  :D Ale oczywiście nie wiem czy nie będzie za mało profesjonalnie :D  ???

Pozdrawiam

Tadek

Emil też zabierze Małżonkę, która dopiero "raczkuje" w temacie pszczelarstwo , więc wspólnie z Twoją będą mogły sprowadzać nas na ziemię :D

Link to comment
Share on other sites

To nie ma ma być szkolenie (tak se myślę ) a poklepywanie się po plecach i kadzenie. Kobiety łagodzą obyczaje. Swojej nie wezmę bo nie ma czasu , dobrze jak mi rozreszenie da. :D

Link to comment
Share on other sites

Kobiety łagodzą obyczaje. Swojej nie wezmę

Kolega na okoliczność mówił , że drzewa do lasu się nie wozi ...

Chociaż mówił to jadąc na wczasy do Hiszpanii ;)

 

Niezapomnijcie zabrac jakichs ksiazek do czytania :)  :)  :)

Zabierzemy .

Mam małą kolekcję "lektury na specjalną okazję" .

 

Rozumiem , że z Moselle będzie Ci do nas po drodze ?

Link to comment
Share on other sites

Bogor wybierałem się do Ciebie poczytać przy lampie ale może w tym . Rękopisy się czyta najlepiej .

P.S. Nie zazdrośnik ale na 2 etatach pracuje. Ja zimą na 1 1/2 , ale przy takim zapotrzebowaniu na miód zrezygnuję z połówki  na rzecz pszczół. Może się da namówić , nie wiem .

Link to comment
Share on other sites

Będziemy czytać klasykę .

Mam trylogię ...
Tom od Darka - Daro
Tom od Emila - Emik3
Tom od Jurka - Dudi
:)
Były jeszcze książki od Tajdena , PiotrkaF. , ale zostały przeze mnie  "wycofane z biblioteki" ;)

PS.
Jerzy - Tajden już nie czyta książek !
Wzrok mu się pogorszył i nie widzi liter :)

Link to comment
Share on other sites

Bogor wybierałem się do Ciebie poczytać przy lampie ale może w tym .

Jak co to daj cynk , wyślę żonę gdzieś bom zazdrośnik,albo  zabierz swoją to co innego. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.