Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Pierwsze spotkanie integracyjne forumowiczów Turek 2018


Recommended Posts

Podaję adres .
 

Zespół Placówek Edukacyjno - Wychowawczych
Aleja J. Piłsudskiego 5,  62-700 Turek

Ze względu na to , że trzeba będzie z wyprzedzeniem poinformować personel bursy ile osób będzie nocować proszę osoby które jeszcze nie zadeklarowały chęci przyjazdu,  a mają taki zamiar żeby poinformowały o tym , że przyjadą i proszę też podać ewentualną ilość osób towarzyszących .
Można w temacie lub na pw .

 

Link to comment
Share on other sites

 Uważam , że dla administratorów :)   to jest psi obowiązek !   (oczywiście rozumiem przypadki losowe) Dla moderatorów też tak samo ( też rozumiem przypadki losowe )  Czyli moja obecność jest zrozumiała   i teraz moja żona pyta czy będą tam jakieś kobiety ? I co mam powiedzieć żeby ją przekonać  ? bo nie jest to takle proste bo muszę zapewnić opiekę nad chorą siostrą żony ? Bożenko napisz coś ?   Ewentualnie czy będą jakieś inne kobiety żeby miały swój temat :D  Bo wiadomo o co chodzi :D

Dlatego wstrzymuję się z opłatą  :)  i czekam na decyzję zona.gif

Pozdrawiam

Tadek

Domyślam się , że przyjedziesz z Żoną ?

 

Kuszący jest ten wyjazd ale dzisiaj nic nie mogę jeszcze powiedzieć. 08.03 mam jeszcze wizytę u lekarza i wtedy na 100 % mogę coś powiedzieć. Nie chcę robić zamieszania, że będę a nie uda mi się jechać albo na odwrót. Nosić mnie to raczej nie trzeba będzie bo jest już o niebo lepiej.  :D

Lekarz z okazji Dnia Kobiet przepisze Ci dwudniowe sanatorium w Turku ;)

 

Moja będzie

104.gif

No i gitara .

To wg moich obliczeń będą trzy Kobiety .

Czy ktoś jeszcze zabierze swoją drugą połowę ?

A może nasze pozostałe Koleżanki Forumowiczki się zdecydują ?

 

Link to comment
Share on other sites

Robert ja na pewno będę :)  A czy z zona.gifto daj mi jeszcze ze dwa trzy- dni na odpowiedź :). Rozmawiałem dzisiaj na Konferencji w Mińsku Maz  z Andrzejem  ( Kosut)  i wstępnie się umówiliśmy że przyjedziemy razem do Turka i będzie miał do dyspozycji 6 osobowe auto i mógł by jeszcze kogoś po drodze na trasie ( Łuków -Warszawa -Turek) zabrać ? Tak że jeżeli ktoś by chciał skorzystać to jest okazja na transport  :D Może Darek na część drogi ?

Pozdrawiam

Tadek

Link to comment
Share on other sites

Domyślam się , że przyjedziesz z Żoną ?

 

Lekarz z okazji Dnia Kobiet przepisze Ci dwudniowe sanatorium w Turku ;)

 

No i gitara .

To wg moich obliczeń będą trzy Kobiety .

Czy ktoś jeszcze zabierze swoją drugą połowę ?

A może nasze pozostałe Koleżanki Forumowiczki się zdecydują ?

 

Hola, hola, tu kontrola...

A dlaczego tylko kobiety mają być na piedestale?

Dzisiaj bardzo często chłopy się bratają ze sobą i tworzą pary (związki?)... :)

Link to comment
Share on other sites

Hola, hola, tu kontrola...

A dlaczego tylko kobiety mają być na piedestale?

Dzisiaj bardzo często chłopy się bratają ze sobą i tworzą pary (związki?)... :)

Jurku zabieraj ze sobą partnera .

A przy okazji ta piękna i młodą Ukrainkę - Twoją  ex też zabierz ;)

 

 

Robert ja na pewno będę :)  A czy z zona.gifto daj mi jeszcze ze dwa trzy- dni na odpowiedź :). Rozmawiałem dzisiaj na Konferencji w Mińsku Maz  z Andrzejem  ( Kosut)  i wstępnie się umówiliśmy że przyjedziemy razem do Turka i będzie miał do dyspozycji 6 osobowe auto i mógł by jeszcze kogoś po drodze na trasie ( Łuków -Warszawa -Turek) zabrać ? Tak że jeżeli ktoś by chciał skorzystać to jest okazja na transport  :D Może Darek na część drogi ?

Pozdrawiam

Tadek

Andrzej już wcześniej deklarował , że ma "prawie autobus" .

Darek wie i chyba od Wa-wy pojedzie z Wami !?  Zapewne umówicie na priw.

Proszę o informację najpóźniej do wtorku , żeby personel bursy miał czas na przygotowania .

Oczywiście im wcześniej tym lepiej .

Odliczanie już rozpoczęte . :)

Link to comment
Share on other sites

Jurku zabieraj ze sobą partnera .

A przy okazji ta piękna i młodą Ukrainkę - Twoją  ex też zabierz ;)

Moja przyjaciółka mieszka w Krzywym Rogu.

Będę nieskromny, jak napiszę, że moje ex, to potrzebują autobusu... :D

Edited by Robi_Robson
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą rozmawiałem z Jackiem.
Do jutra (wtorek) koniecznie musi podać informację ile będzie osób na nocleg
i ile będzie par (niekoniecznie małżeństw ;) ) , które chciałyby ewentualnie osobny pokój .
Tak że osoby które jeszcze się nie zdecydowały proszę o podjęcie decyzji i poinformowanie mnie , lub Jacka kto i z kim się do Turku wybiera .

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą rozmawiałem z Jackiem.

Do jutra (wtorek) koniecznie musi podać informację ile będzie osób na nocleg

i ile będzie par (niekoniecznie małżeństw ;) ) , które chciałyby ewentualnie osobny pokój .

Tak że osoby które jeszcze się nie zdecydowały proszę o podjęcie decyzji i poinformowanie mnie , lub Jacka kto i z kim się do Turku wybiera .

Ilu masz Robercie, zaanonsowanych, spisanych pszczelarzy?

Pozdrawiam...

Link to comment
Share on other sites

Będę sam :D Żona nie chce się wybrać bo ją lumbago połamało a raczej biodro i jest kłopot z zapewnieniem opieki nad chorą siostrą żony .

Ale chyba Andrzej (Kosut) też zastanawia się czy zabrać żonę ????  Bo dzwonił do mnie ? czy moja jedzie ? Andrzeju zabieraj żonkę :D

Pozdrawiam

Tadek

Link to comment
Share on other sites

Będzie to więc spotkanie w męskim gronie. Pisałam, że nie mogę i nic się nie zmieniło ( niestety ) :(. Robert szantażował mnie, że specjalnie dla mnie jadą inne kobiety, widzę, że nie będę miała wyrzutów sumienia bo żeńska grupa się wykruszyła.Trochę się dziwię, że tak mało osób jedzie gdy to spotkanie stało się realne ( kilka lat były tylko takie plany ). Jakby to nie było  - bawcie się dobrze. Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Będzie to więc spotkanie w męskim gronie.

Bzdura !

 

 widzę, że nie będę miała wyrzutów sumienia bo żeńska grupa się wykruszyła.

Bzdura .

 

Tylko częściowo . . .

 

Emil jedzie z Żoną . 

A my z nimi :)

W sobotę około 8 rano będę po Ciebie w S....

Link to comment
Share on other sites

Udanej zabawy i super spotkania integracyjnego Wam zycze. Licze na jakas fotorelacje ..... .I nie ukrywam ze zaluje ze nie moge byc z Wami, to tylko 120km od mojego bylego zamieszkania w Polsce... moze nasepnm razem.

Link to comment
Share on other sites

To już jutro ...

Ostatnia korekta listy uczestników .
Deklarują swoja obecność ;

Kubek33
Robi Robson
Bożena
Tadek11
Tajden
Daro
Kosut
Ślężańskie Miody
Emik3 z Żoną
PiotrekF z Synem


Ze względu na stan zdrowia pod znakiem zapytania jest obecność na spotkaniu naszego głównodowodzącego . :(
Mam nadzieję , że trzy szybkie "na zdrowie" postawią Pawła na nogi i dojedzie do nas ( zza granicy ! )


Jeśli kogoś pominąłem proszę o korektę .

Link to comment
Share on other sites

Witam ja już w Kosutach. Chciałbym złożyć podziękowania Organizatorom i  pozdrowienia dla Współuczestników spotkania ( o ile już powstawali :D)

Witam Zintegrowanych Pszczelarzy z Turku...

Ja znalazłem się w domu, jak człowiek,  o 13-tej.

Świetne spotkanie, które tylko zbliża członków naszego Forum.

Całkiem inne spojrzenie może być na wszystkich, lub prawie wszystkich interlokutorów!!!

Jacek stanął na wysokości zadania, i sprawnie przygotował się na nasze spotkanie. Brawo!!!

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

My też już w domu i tyle co się przebieram i lecę do pracy. Dzięki za miłe spotkanie i upominki. Dla organizatora oczywiście wielkie uszanowanko, bo ja bym na pewno lepiej nie zorganizował imprezy :)

  • Lubię 2
Link to comment
Share on other sites

Dzięki moi drodzy za spotkanie.

Mam nadzieje że wszyscy dotarli cało do domu.

Mam nadzieję że następnym razem będzie nas dużo więcej.

Fantastycznie było Was poznać osobiście i pogadać :D

ccecf98c3b4a.jpg

 

Pozdrawiam,

Daniel

Piękne spotkanie  - od prawej - jadne wąsy i  nad nimi broda są mi skądś znane. :D

Może , jeśli to nie tajemnica to napiszcie kto jest od lewego do prawego. :lol:

Edited by Bohtyn
  • Lubię 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.