Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

IX Konferencja pszczelarska , IV Międzynarodowe Sympozjum Pszczelarskie w Pszczelej Woli


Recommended Posts

LODR w Końskowoli przyjmuje już zgłoszenia na kolejną Konferencję Pszczelarską w Pszczelej Woli .
Program i karty zgłoszeniowe dostępne są pod adresem http://www.lodr.konskowola.pl/www_m/index.php/2-uncategorised/416-konferencja-pszczelarska

Zapraszam

Ja tradycyjnie już zabieram się z ekipą z Olsztyna ( 6Cichy i inni ) .
Nasze zgłoszenia już wysłane .  :)

Link to comment
Share on other sites

Nocleg trzeba na własną rękę organizować tam gdzieś w okolicy? Jest tam coś godnego polecenia ewentualnie?

Na formularzu zgłoszeniowym zaznaczasz pakiet noclegi+wyżywienie .

Zakwaterowanie jest na miejscu w internacie .

Na wykłady i posiłki chodzi się dosłownie w kapciach

Standard internatu ... wczesny Gierek bez liftingu .

Ale 2-3 noce wytrzymasz ;) Nie dla luksusów tam się jedzie .

Decyduje kolejność zgłoszeń .

Jeśli będzie więcej chętnych jak miejsc co miało miejsce chyba 4 lata temu , to część miała zakwaterowanie w innej miejscowości .

A to już mało fajne , bo Koledzy musieli odjechać przed nocnymi zajęciami w podgrupach ;)

 

Wysyłając zgłoszenie w grudniu i robiąc przelew 2 stycznie masz 100% pewność , że miejsc w internacie wystarczy .

Link to comment
Share on other sites

Pod tym linkiem znajduje się szczegółowy program .
http://www.pszczelawola.edu.pl/upload/file/2018/IX_LKP_2018_Program.pdf
A tutaj karta zgloszeniowa
http://www.pszczelawola.edu.pl/upload/file/2018/IX_LKP_2018_Karta%20_zgloszeniowa.doc

Raz jeszcze polecam tą imprezę .
Dużo ciekawych wykładów i możliwość spotkania znajomych z całego kraju i nie tylko .
Kilka lat temu pojechałem raz ...
I od tamtej pory choćby nie wiem co muszę tam być :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  " 17:45 - 18:45
mgr Dmitrij Rahmatulin(kierownik Laboratorium Pszczelnictwa Akademii Nauk Białorusi)
Jesienna wymiana matek pszczelich jednym z czynników sukcesywnego prowadzenia pasieki zawodowej"

 

Ja też polecam to szkolenie!!!. Zwłaszcza że znalazłem w programie ciekawy temat.Wykład polecam w sposób szczególny kolegom Tadkowi11 i daro,którzy jakiś czas temu w odpowiedzi na moje posty o tej tematyce opluwali i wyśmiewali mnie i niektórych początkujących,a na koniec się obrazili,że ktoś im coś podskakuje.Pozdrawiam PK 

Link to comment
Share on other sites

 

opluwali i wyśmiewali mnie i niektórych początkujących,a na koniec się obrazili,że ktoś im coś podskakuje

I odpuść nam nasze winy jako i my odpuszczamy naszym winowajcom .

Amen

Link to comment
Share on other sites

  " 17:45 - 18:45

mgr Dmitrij Rahmatulin(kierownik Laboratorium Pszczelnictwa Akademii Nauk Białorusi)

Jesienna wymiana matek pszczelich jednym z czynników sukcesywnego prowadzenia pasieki zawodowej"

Również:

polecam , zwłaszcza piotrowipodhale , by mógł po treści miast po tytule/temacie 'prowadzić dyskusję'  z innymi ,mniej czy bardziej lubianymi przez siebie , w sposób jaki kiedyś , kiedyś czynił (czyli rzeczowo , konkretnie , przykładowo ale bez 'widocznej jadliwości').

 

PF

Link to comment
Share on other sites

 

  " 17:45 - 18:45
mgr Dmitrij Rahmatulin(kierownik Laboratorium Pszczelnictwa Akademii Nauk Białorusi)
Jesienna wymiana matek pszczelich jednym z czynników sukcesywnego prowadzenia pasieki zawodowej"
Również:
polecam , zwłaszcza piotrowipodhale , by mógł po treści miast po tytule/temacie 'prowadzić dyskusję'  z innymi ,mniej czy bardziej lubianymi przez siebie , w sposób jaki kiedyś , kiedyś czynił (czyli rzeczowo , konkretnie , przykładowo ale bez 'widocznej jadliwości').
 
PF

 

Ojejku ale żeś mi dowalił  :P  tyle że ja temat jesiennej wymiany matek za i przeciw przerabiałem na szkoleniu w Nawojowej w 2009 roku,proszę więc zanim zaczniesz do mnie zygać!! przypomnij sobie gdzie Ty w tym czasie znajdowałeś się ze swoimi wymianami królowych z całą swoja wiedzą na to zagadnienie,również pomyśl ile masz teraz w tym temacie do powiedzenia zanim ocenisz mnie.???

Odnośnie mojego pisania rzeczowo,konkretnie,bez jadliwości to powiem ci tylko tyle co mawiała moja śp.mama"patrz na siebie chłopie,a nie interesuj się innymi"no chyba że Tobie wolno bo Ty gość z ławeczki.A wiadomo ławeczka nie dla tych co myślą inaczej.PK

 

I odpuść nam nasze winy jako i my odpuszczamy naszym winowajcom .

Amen

Darku ja nie obrażalski jak niektórzy z ławeczki więc się nie gniewam,nie mnie również odpuszczanie,bo nie jestem księdzem.

W swoim poście najzwyczajniej w świecie stwierdziłem fakt,nooo tyle chyba mogę?żeby nikogo nie urazić, prawie nikogo bo PiotrF już zagotował na moją obecność tylko patrzeć jak wyedytuje znowu moje posty że nie merytoryczne itp...PK    

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

Nie wiem co kto,  ja co wieczór klękam i mówię te słowa. Nie ksiądz ja a zwykły człowiek,  i wiem żem  upierdliwy . Dyskusja nie kończy się dobrze jak zamiast rozmowy wytyka się innym błędy. Idiotę robie z siebie na własny rachunek.

  • Lubię 2
Link to comment
Share on other sites

 tyle chyba mogę?

żeby nikogo nie urazić, prawie nikogo

Prawie robi dużą różnicę ...

 

Choć to nie ten temat , to zapraszam Cię Turka (Turku ? ) .

Tam przedyskutujemy różnicę poglądów ...

 

 Idiotę robie z siebie na własny rachunek.

Wielki jest ten co potrafi publicznie złożyć takie wyznanie .

Link to comment
Share on other sites

Prawie robi dużą różnicę ...

 

Robert masz 100% racji ta różnica jest wielka albo bardzo wielka!!!,bo tu wielu rozdąsanych,obrażonych,urażonych od dawna o byle co. :ph34r: o usłyszaną prawdę ,o odmienne zdanie na coś,o sposób pisania,o politykę itd... po prostu atmosfera tykającej bomby. Dlatego jestem zdania że powinni się w Turku spotkać Ci którzy się lubią i poklepują na ławeczce.Nierzeczowi,niemerytoryczni,nieempatyczni,hejterzy niech siedzą w domu i nie psują imprezy.Pozdrawiam i  życzę szampańskiego szkolenia w Pszczelej Woli. :) PK   

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Poruszono tutaj wcześniej temat ławeczki . . .

Wobec wątpliwości jednego z Kolegów , czy ławeczka jest dla wszystkich i czy są na niej wolne miejsca postanowiłem sprawdzić u źródła .
Sprawdzaliśmy zresztą komisyjnie z osobami o bardzo skrajnie różnych poglądach .
Okazało się , że każdy mógł się przysiąść i z mamrotem w objęciach podyskutować o czymkolwiek .
I potwierdziło , że są jeszcze na niej wolne miejsca . . . co widać na załączonym obrazku .
102_4191.JPG
Na zdjęciu ja z Grzegorzem

Tak że Piotrze ... do zobaczenia w Turku :)

 

Link to comment
Share on other sites

Poruszono tutaj wcześniej temat ławeczki . . .

 

kolwiek .

I potwierdziło , że są jeszcze na niej wolne miejsca . . . co widać na załączonym obrazku .

attachicon.gif102_4191.JPG

Na zdjęciu ja z Grzegorzem

 

Tak że Piotrze ... do zobaczenia w Turku :)

Ja widzę wszystko zajęte i pewnie wypite. :D

27459434_337471186739560_268081922200198

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.