Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

ŻYCZENIA BOŻO NARODZENIOWE.


Tajden

Recommended Posts

Co prawda już prawie po świętach, ale ja również dołączam się do życzeń. Dla koleżanek i kolegów wszelkiej pomyślności a nade wszystko błogosławieństwa bożego z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Spóźniony Ignac  

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Trudno w tym trudnym okresie liczyć na wesołe święta .
Śniegu nie ma . Mikołaj dwoi się i troi , żeby zdalnie zdążyć dotrzeć do tych co byli grzeczni .
Rodziny rozsypane po świecie będą łamać się opłatkiem przy monitorach i smartfonach .
Mimo tych niesprzyjających okoliczności chcę Wam wszystkim życzyć zdrowych świąt i szybkiego powrotu do normalności życia codziennego .
Wesołych Świąt.jpg

  • Lubię 3
  • Dziękuję 2
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

 I ja dołączam się do życzeń dla uczestników tego zacnego grona. Zdrowych, bo to najważniejsze. Radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech nikt nie będzie sam w ten wyjątkowy czas. Pozdrawiam.

  • Lubię 2
  • Dziękuję 4
Link to comment
Share on other sites

Dziś drugi dzień Świąt , imieniny Szczepana . To patron pytań retorycznych , czyli zawierających w sobie odpowiedź . Przykład ?

Co robisz Szczepanie ?

Przeprasza , jeśli kogoś uraziłem  , ale to jedyny dzień w roku kiedy mogę to napisać :)

Edited by manio
  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, manio napisał:

pytań retorycznych , czyli zawierających w sobie odpowiedź .

Manio pytanie retoryczne to figura stylistyczna gdy pytający nie oczekuje odpowiedzi a refleksji .

I po co Ci to było ?

Dajmy na przykład . ??

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, daro napisał:

a refleksji

a jaka może być refleksja nad sikaniem ?

Dwóch kolegów sika za stodołą (pod Zambrowem) . Pada pytanie : dlaczego tak cicho szczysz ? 

Bo po spodniach !

Nie żali Ci spodni ?

Nie , bo po Twoich !

 

i  po co Ci to było ?

Edited by manio
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, manio napisał:

Dwóch kolegów sika za stodołą (pod Zambrowem

Dwóch kolegów pod Zambrowem  stoi w kolejce . Kuźwa szczać i się chce gada jeden . Drugi szepcze lej temu co przed tobą w kieszeń . A nie poczuje ? Pyta się . A ty poczułeś ?

Tak i po co mi to było ? ( refleksja retoryczna na temat sikania )

A co do grubszych rzeczy ( fakt autentyczny ) to dwóm pijanym zebrał się na grubsze . Stan okolicy ( szczera łąka ) sprawił ze trzeba  było na kucanego .Stan trzeźwości sprawił że ni jak nie szło. Wymyślili sobie że zdejmą gacie i oprą się plecami . Idę sobie łąką i widzę jak jeden drugiemu wali w spodnie twardo zapierając się plecami  . Cyrk był to mało powiedziane , szkoda ze biletów nie sprzedawałem . Teraz bym sfilmował i mia bym bilion lajków na YT .

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.