Skocz do zawartości

Welcome to Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Twoja reklama na tym Forum? Kliknij!

Zdjęcie

Co tam dziś, Panie / Panowie w pasiece? Sezon 2018

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
641 odpowiedzi w tym temacie

piotrpodhale

piotrpodhale

• Pszczelarz Roku 2016
  • 1754 postów
  • Imię:.
  • Lokalizacja.
  • Typ ula:.

Vincent.W ulach teraz niema nic innego jak to co zostawiłeś miesiąc temu!!.Jeśli było ok to jest ok,a jak była bieda to jest bieda.Taka to moja filozofia po góralsku. :D PK

• Bohtyn lubi to

vincent vega

vincent vega

100% Domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 164 postów
  • Imię:Vincent
  • LokalizacjaMazowsze
  • Typ ula:Wielkopolski

Piotrze, podzielam to co mówisz. Kilka spraw złożyło się na to, że dałem pszczołom ten inwert... Otóż pierwsza sprawa to taka, że miałem trochę na zbyciu po jesiennym karmieniu, druga taka, że gdy ostatnio zaglądałem około połowy września to było co nieco czerwiu więc komórki po wygryzionych pszczołach też, trzeci to sprzyjająca pogoda do tego by ewentualnie pobrały a czwarty to taki, że poobserwuje czy będzie to miało jakikolwiek wpływ na zimowlę. Kilka rodzin kontrolnie nie dostało więc będzie można porównać czy jest jakiś efekt. i ten ostatni powód jest głównym powodem, że jeśli pogoda pozwoli to pewnie zajrzę do kilku rodzin jeszcze w tym roku. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Wolne pszczoły | Ślężańskie Miody | Stowarzyszenie "Polanka"