Skocz do zawartości

Welcome to Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Miło nam poinformować, że 10-11 marca 2018 roku organizujemy w Turku spotkanie integracyjne dla wszystkich chętnych.
Turek - prawie środek Polski więc nikt nie będzie musiał jechać przez całą Polskę.... lecz tylko pół :D :D :D
Spotkanie ma na celu poznanie się i integrację wszystkich forumowiczów - to nie jest szkolenie!!!......... ale rozmowy będą zapewne tylko o pszczołach.
Jeśli ktoś chce przygotować krótką prelekcje na wybrany przez siebie temat - mile widzimy.
Więcej w temacie SPOTKANIE TUREK

Twoja reklama na tym Forum? Kliknij!

Zdjęcie

Problem z wylogowaniem

• Zamknięty Temat jest zamknięty
17 odpowiedzi w tym temacie

joasia

joasia

100% Domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 393 postów
  • Imię:Joanna
  • LokalizacjaPolska
  • Typ ula:dadant

Witam, mam zapytanie. Weszłam kilka dni temu , po długim okresie niebytu sprawdzić pocztę i od tego czasu nie jestem w stanie się wylogować. Wylogowuje a przy każdym kolejnym wejściu na komputer jestem zalogowana. Dodam ,że w moich ustawieniach nic nie zmieniałam. Pozdrawiam

Bożena

Bożena

100% Domownik

• Moderatorzy
  • 123 postów
  • LokalizacjaWarmia
  • Typ ula:Dadant drewniane i styropianowe

Może jest zaznaczona kratka ,,zapamiętaj mnie "?

Tadek11

Tadek11

Guru forumowy

• Pszczelarz Roku 2015
  • 2151 postów
  • LokalizacjaMazowieckie
  • Typ ula:Wielkopolskie z ramką 18 cm

Witaj Joasiu :)

Prawdopodobnie może być coś z ustawieniami przeglądarki internetowej jakiej używasz i z pamięcią podręczną przeglądarki  spróbuj ją wyczyścić tz. ciasteczka czyli pliki cookies z Twojej przeglądarki.

Pozdrawaim
Tadek

Uwaga:

Wyrażone  treści w moich postach są wyłącznie moim poglądem i nie oznacza to że narzucam swój pogląd komukolwiek

Każdy ma prawo do swoich poglądów !!!!!!!

Lepiej być głupim z nadzieją , niż beznadziejnie mądrym.

joasia

joasia

100% Domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 393 postów
  • LokalizacjaPolska

Wyczyściłam przeglądarkę, zresetowałam ustawienia a mimo to nadal kwitnę cały czas zalogowana. Wylogowałam się ze wszystkich urządzeń , sprawdziłam na obcym komputerze i nadal jestem w przeglądających. Nie mam już pomysłu

Bożena

Bożena

100% Domownik

• Moderatorzy
  • 123 postów
  • LokalizacjaWarmia

Ale to dotyczy tylko tego forum czy wszystkich stron? Ja się denerwuję jak po kilku dniach muszę wpisywać ponownie tu hasło.

joasia

joasia

100% Domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 393 postów
  • LokalizacjaPolska

Tylko tej strony

Bożena

Bożena

100% Domownik

• Moderatorzy
  • 123 postów
  • LokalizacjaWarmia

No jest coś nie tak, bo gdy usunęłam zaznaczenie,,zapamiętaj mnie " to dalej mnie pamięta i od razu wyskakuje użytkownik i hasło do logowania.Dla mnie nie ma problemu bo komputer tylko mój i nikt mi tu nie wejdzie, ale...

Bożena

Bożena

100% Domownik

• Moderatorzy
  • 123 postów
  • LokalizacjaWarmia

Dopiszę tu , że problem musi być u Ciebie w ustawieniach. Próbowałam z innego komputera logować się na swoje konto ( i wylogować ) i wszystko śmiga.  Laptop już mnie nie słucha i robi jak chce (w jego wieku wcale się nie dziwię  :)  )

joasia

joasia

100% Domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 393 postów
  • LokalizacjaPolska

Mam komputer, laptop, tablet i telefon, wszystkie działają źle? a i w załączniku syna informatyka, gdyby to był problem z mojej strony dawno bym go rozwiązała. Trudno, najwyżej usunę konto i tak już tu nie piszę. Dzięki za odpowiedzi

Bożena

Bożena

100% Domownik

• Moderatorzy
  • 123 postów
  • LokalizacjaWarmia

Mam komputer, laptop, tablet i telefon, wszystkie działają źle? a i w załączniku syna informatyka, gdyby to był problem z mojej strony dawno bym go rozwiązała. Trudno, najwyżej usunę konto i tak już tu nie piszę. Dzięki za odpowiedzi

Ja nie mam dużej wiedzy, ktoś z Administracji może tu zadziała. Czy na pewno chcesz nas opuścić?, Ucieszyłam się gdy zobaczyłam Twój wpis i pomyślałam, że właśnie wracasz.Wiem, że było tu ,,gorąco " ale może warto jeszcze raz spróbować. 

joasia

joasia

100% Domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 393 postów
  • LokalizacjaPolska

Jestem zbyt uparta aby odpuszczać kiedy mam rację , zbyt honorowa, aby pozwolić sobie ubliżać i za stara żeby się denerwować. Zbyt dużo niechęci do mojej osoby, dlatego przestałam pisać, zresztą z przykrością stwierdzam ,że tu się nic nie dzieje. Tyle czasu mnie nie było, przybyło kilka osób, ci którzy przyszli wrócili na amnezję,żadnych ciekawych tematów, a tyle się dzieje w świecie pszczelarskim .Szkoda . Narazie jeszcze poczekam, może  mnie sami wylogujecie albo wyrzucicie :D  :D

• piotrpodhale lubi to

Tadek11

Tadek11

Guru forumowy

• Pszczelarz Roku 2015
  • 2151 postów
  • LokalizacjaMazowieckie
  • Typ ula:Wielkopolskie z ramką 18 cm

Mimo wszystko Joasiu "kwiatuszku" ( to takie skojarzenie patrząc na Twój obrazek- awatar mam nadzieją że się nie obrazisz ??? )  zaglądaj tu czasami chociaż rozumiem , że masz swoje zasady i nie zniżysz się poniżej tych zasad  :)  bo niżej pewnych zasad  to jest już tylko śmieszność :) jak mawiał mój znajomy.

Mam nadzieje że okres  " docierania " się na forum już mamy za sobą :)  i nawet chcemy zorganizować jakiś zjazd integracyjny :D

Ale forum internetowe  w sumie jest tylko takim rynkiem wymiany poglądów , doświadczeń , czy aktualnych wiadomości , gdzie każdy może pisać co chce ( ????? :rolleyes: ) więc nie wszystkie posty trzeba brać na serio :)  , chociaż oczywiście powinny obowiązywać reguły kultury i przyzwoitości :) I oczywiście powinniśmy mieć to pod kontrolą , żeby takie wydarzenia jakie były się nie powtarzały więcej. ;)  

Pozdrawiam

Tadek :)

Uwaga:

Wyrażone  treści w moich postach są wyłącznie moim poglądem i nie oznacza to że narzucam swój pogląd komukolwiek

Każdy ma prawo do swoich poglądów !!!!!!!

Lepiej być głupim z nadzieją , niż beznadziejnie mądrym.

Paweł

Paweł

Administrator

• Administracja
  • 605 postów
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacjaokolice Ostrowca Św.
  • Typ ula:Warszawski zwykły

... Zbyt dużo niechęci do mojej osoby, dlatego przestałam pisać, zresztą z przykrością stwierdzam ,że tu się nic nie dzieje. Tyle czasu mnie nie było, przybyło kilka osób, ci którzy przyszli wrócili na amnezję,żadnych ciekawych tematów, a tyle się dzieje w świecie pszczelarskim .Szkoda . Narazie jeszcze poczekam, może  mnie sami wylogujecie albo wyrzucicie :D  :D

Witam Joasiu
Odpisuję dopiero teraz, gdyż jestem "na wyjeździe" za granicą i nie mam stałego dostępu do internetu. Opisany problem nie ma nic wspólnego ze skryptem czy oprogramowaniem forum - jest spowodowany ustawieniami przeglądarek. Być może skrypt wymusza na Twoich przeglądarkach takie zachowanie, ale ja osobiście z czymś takim się nie spotkałem. Zarówno na laptopie jak i na smartfonie - sprawdzanym - funkcja wylogowania działa poprawnie. Pisałaś, że czyściłaś przeglądarkę - czy tzw "ciasteczka" też? One w dużym stopniu są odpowiedzialne za zachowanie przeglądarki na stronie.
Że ludzie wracają tam skąd przyszli - nikt nie zmusza nikogo aby tu przebywał. Jeśli ktoś ma życzenie, w każdej chwili może do mnie na pisać i usuwam konta jakie były założone na tym forum.
Miłego dnia. Pozdrowienia

P.S.

Poniżej screen, że wylogowywanie działa:

436d3bf5b1913.png

---

"Kto ma pszczoły, ten ma miód, kto ma dzieci, ten ma.. Cud."

Pozdrawiam Paweł

daro

daro

SPRAWCA ZAMIESZANIA :)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2544 postów
  • Lokalizacjapodlaskie
  • Typ ula:Dadant

To nie ambrozja,  inne założenia ,,programowe,, .Tam aby coś zobaczyć trzeba się zarejestrować i ludzie się rejestrują . Jednak coś nie tak,  bo jak nie działał tak nie działa u mnie komunikator , dopiero po wejściu z profilu . A cóż się ciekawego dzieje ?

SPRAWCA ZAMIESZANIA :-) Władca Pierścienia

joasia

joasia

100% Domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 393 postów
  • LokalizacjaPolska

Ja już skasowałam u siebie wszystko, czyszczę jeszcze raz, wszędzie wszystko wyczyszczone o tu nadal jestem zalogowana. Najgorsze że wszystkie strony mam połączone gmail-em i bajzel mi się robi makabryczny

joasia

joasia

100% Domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 393 postów
  • LokalizacjaPolska

Chyba sobie poradziłam, tak więc dziękuję, przy okazji musiałam niestety skasować wszystkie ustawienia. Pozdrawiam i życzę Wszystkim powodzenia w Nowym Roku

• Paweł lubi to

daro

daro

SPRAWCA ZAMIESZANIA :)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2544 postów
  • Lokalizacjapodlaskie
  • Typ ula:Dadant

Czyli jak rozwiązany problem to do kosza ?

SPRAWCA ZAMIESZANIA :-) Władca Pierścienia

joasia

joasia

100% Domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 393 postów
  • LokalizacjaPolska

Tak, do kosza

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0