Skocz do zawartości

Welcome to Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Twoja reklama na tym Forum? Kliknij!

Zdjęcie

Kamhkillo z Lubelszczyzny

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

Kamhkillo

Kamhkillo

Prawie domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 64 postów
  • Imię:Kamil
  • LokalizacjaWojcieszków
  • Typ ula:Wielkopolski
Witam
Może się przedstawię, mam na imię Kamil i pochodzę z województwa Lubelskiego mam prawie 30 lat i w tym roku zaczynam pszczelarzenie. Niestety nie mam nikogo w okolicy kto mógłby mnie uczyć i wprowadzać w tajniki tego zacnego zajęcia. Czytam i czytam, aż w końcu trafiłem na to forum gdzie znalazłem wiele odpowiedzi na moje pytania. I to chyba tyle. Aha Mam już ule wielkopolskie 10r, sam zrobiłem ze sturoduru ponieważ chcę zobaczyć jak będzie mi szło w tym temacie, a jak wiadomo są najtańsze i dlatego nie chcę inwestować milionów na początek a się okaże, że nie będę w stanie prowadzić pasieki to nie wiele stracę a gdy będzie inaczej to zmienię na drewniane.

Użytkownik Kamhkillo edytował ten post 08 luty 2018 - 14:28

Kosut

Kosut

100% Domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 150 postów
  • Imię:Andrzej
  • Lokalizacjaok Łukowa
  • Typ ula:wlkp

Witaj na forum, chyba poznaliśmy się w Pszczelej? Mogłeś założyć swój temat z powitaniem.

Użytkownik Kosut edytował ten post 08 luty 2018 - 15:18

Kamhkillo

Kamhkillo

Prawie domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 64 postów
  • LokalizacjaWojcieszków
Na pewno nie spotkaliśmy się. A już nie chciałem zaśmiecać forum.

Tomzo

Tomzo

100% Domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 154 postów
  • Imię:Tomasz
  • LokalizacjauOpolskie
  • Typ ula:Zander

Witam
Może się przedstawię, mam na imię Kamil i pochodzę z województwa Lubelskiego mam prawie 30 lat i w tym roku zaczynam pszczelarzenie. Niestety nie mam nikogo w okolicy kto mógłby mnie uczyć i wprowadzać w tajniki tego zacnego zajęcia. Czytam i czytam, aż w końcu trafiłem na to forum gdzie znalazłem wiele odpowiedzi na moje pytania. I to chyba tyle. Aha Mam już ule wielkopolskie 10r, sam zrobiłem ze sturoduru ponieważ chcę zobaczyć jak będzie mi szło w tym temacie, a jak wiadomo są najtańsze i dlatego nie chcę inwestować milionów na początek a się okaże, że nie będę w stanie prowadzić pasieki to nie wiele stracę a gdy będzie inaczej to zmienię na drewniane.

Witam kolegę nowicjusza.Też się uczę pszczelarzenia i dobrze trafiłeś logując się na tym forum,dużo wiedzy w detalach już z tego forum wyczytałem a w nagłych wypadkach to tutejsze Majstry szybko w postach odpowiadają-pozdrawiam!

Robi_Robson

Robi_Robson

Rancho w Kaczej Dolinie

• Administracja
  • 1728 postów
  • Imię:Robert
  • LokalizacjaWarmia - okolice Bisztynka
  • Typ ula:Wielkopolskie

Witam

Witaj Kamilu .

Czuj się u nas jak u siebie .

Nie wiem z jakiego rejonu Lubelszczyzny jesteś , ale pszczelarzy tam na pewno nie brakuje .
Jest z Lubelszczyzny m.innymi nasz Kolega Jurek -   Dudi - Ojciec Polskiego ula styrodurowego ;) 
Wspaniałym pszczelarzem i kolegą jest Piotr Różyński z Kraśnika . Prezes Wojewódzki PZP . Znany z matek kaukaskich .
Że o Jego Ojcu i Synu nie wspomnę ;)
Są też wykładowcy z Pszczelej Woli -  Mariusz Chachuła i Tomek Kędziora .
I wielu innych ...

Pozdrawiam.
Robert

Kosut

Kosut

100% Domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 150 postów
  • Lokalizacjaok Łukowa

Robi - kolega jest z mojego rejonu czyli północno- zachodnia lubelszczyzna.

Kamhkillo

Kamhkillo

Prawie domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 64 postów
  • LokalizacjaWojcieszków

Hej a w jakiej miejscowości mieszkasz??? Zauważyłem w Twoim profilu że okolice Łukowa.

Robi_Robson

Robi_Robson

Rancho w Kaczej Dolinie

• Administracja
  • 1728 postów

No to już znalazł pszczelarza w okolicy  :)

Macie do siebie 22 km drogą .
A polami mniej - niecałe 20 km.

Hej a w jakiej miejscowości mieszkasz??? Zauważyłem w Twoim profilu że okolice Łukowa.

Popatrz na nick Andrzeja i już będziesz wiedział  ;)

• Kamhkillo lubi to

Kamhkillo

Kamhkillo

Prawie domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 64 postów
  • LokalizacjaWojcieszków

No to już znalazł pszczelarza w okolicy :)

Macie do siebie 22 km drogą .
A polami mniej - niecałe 20 km.
Popatrz na nick Andrzeja i już będziesz wiedział ;)

O żesz Kosuty tak??? Na tym forum Robson na Ciebie zawsze można liczyć z tego co już zauważyłem. Hej a zauważyliście u Siebie pierwsze znaki wiosny? W poniedziałek jak byłem z synem na sankach to zauważyłem pierwsze bazie.

Robi_Robson

Robi_Robson

Rancho w Kaczej Dolinie

• Administracja
  • 1728 postów

Oddzieliłem posty z tematu Emila .

Kamilu jeśli masz inny pomysł na Twój temat to daj znać , to zmienię .

zauważyliście u Siebie pierwsze znaki wiosny? W poniedziałek jak byłem z synem na sankach to zauważyłem pierwsze bazie.

Bazie już dosyć nabrzmiałe nawet na północy kraju .
Przebiśniegi szykują się do wypuszczenia pączków nad ziemię .
Wiosna idzie :)

Kosut

Kosut

100% Domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 150 postów
  • Lokalizacjaok Łukowa

Swoją drogą Robi nie pracowałeś jeszcze jako detektyw, a widzę pewne predyspozycje :D

Użytkownik Kosut edytował ten post 15 luty 2018 - 06:55

Robi_Robson

Robi_Robson

Rancho w Kaczej Dolinie

• Administracja
  • 1728 postów

Swoją drogą Robi nie pracowałeś jeszcze jako detektyw, a widzę pewne predyspozycje :D

Zdarzyło się  w 1987r.
Po 2 dniowym "własnym śledztwie" na Górnym Śląsku odnalazłem uciekinierkę z domu , której przez kilka dni nie mogli znaleźć rodzice i milicja .

Przypomniałeś mi zupełnie przypadkowo dawne , szkolne czasy :D

Kamhkillo

Kamhkillo

Prawie domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 64 postów
  • LokalizacjaWojcieszków
Witajcie ponownie. No i z dumą mogę się pochwalić iż dziewczyny dzisiaj trafiły na moje włości. Trzy rodzinki na 9 ramkach wlkp każda, bez ofiar się nie obyło dostałem strzała odrazu po wejściu na pasieczysko u pszczelarza od, którego brałem owe dziewczyny.

Robi_Robson

Robi_Robson

Rancho w Kaczej Dolinie

• Administracja
  • 1728 postów

bez ofiar się nie obyło dostałem strzała odrazu po wejściu na pasieczysko u pszczelarza od, którego brałem owe dziewczyny.

A mi się jeszcze w tym roku nie zdarzyło .
Mimo , że przez kilka dni biegałem całymi dniami po pasieczysku z piłą , łopatą , taczką ... :D

Nacek

Nacek

100% Domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 354 postów
  • Imię:Ignacy
  • LokalizacjaZiemia Sieradzka
  • Typ ula:WP4/5 i wielkopolski

Robert ty chyba za szybko biegasz i nie mogą cię dogonić :D 

• Robi_Robson i radek40 lubią to

Kto prawy, ten ma spokój w duszy i radość w sercu.

Kamhkillo

Kamhkillo

Prawie domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 64 postów
  • LokalizacjaWojcieszków
A to tylko przez własną głupotę dostałem, ale chociaż nie wystąpiła żadna reakcja alergiczna

MAZI

MAZI

Guru forumowy

• Redaktorzy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1074 postów
  • LokalizacjaJordanów Śląski
  • Typ ula:wielkopolskie i dadant 1/2 styrodur korpusowe

Spóźnione ale WITAM!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Twoja reklama w tym miejscu? Skontaktuj się z nami! | Ślężańskie Miody | Stowarzyszenie "Polanka"