Jump to content

Drogi Użytkowniku.

Zdajemy sobie sprawę, iż reklamy czasami bywają uciążliwe, jednak  staramy się z nich utrzymywać. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszej stronie, a komunikat zniknie. Dziękujemy za zrozumienie!

Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"
Kamhkillo

Kamhkillo z Lubelszczyzny

Recommended Posts

Witam

Może się przedstawię, mam na imię Kamil i pochodzę z województwa Lubelskiego mam prawie 30 lat i w tym roku zaczynam pszczelarzenie. Niestety nie mam nikogo w okolicy kto mógłby mnie uczyć i wprowadzać w tajniki tego zacnego zajęcia. Czytam i czytam, aż w końcu trafiłem na to forum gdzie znalazłem wiele odpowiedzi na moje pytania. I to chyba tyle. Aha Mam już ule wielkopolskie 10r, sam zrobiłem ze sturoduru ponieważ chcę zobaczyć jak będzie mi szło w tym temacie, a jak wiadomo są najtańsze i dlatego nie chcę inwestować milionów na początek a się okaże, że nie będę w stanie prowadzić pasieki to nie wiele stracę a gdy będzie inaczej to zmienię na drewniane.

Edited by Kamhkillo

Witaj na forum, chyba poznaliśmy się w Pszczelej? Mogłeś założyć swój temat z powitaniem.

Edited by Kosut

Witam

Może się przedstawię, mam na imię Kamil i pochodzę z województwa Lubelskiego mam prawie 30 lat i w tym roku zaczynam pszczelarzenie. Niestety nie mam nikogo w okolicy kto mógłby mnie uczyć i wprowadzać w tajniki tego zacnego zajęcia. Czytam i czytam, aż w końcu trafiłem na to forum gdzie znalazłem wiele odpowiedzi na moje pytania. I to chyba tyle. Aha Mam już ule wielkopolskie 10r, sam zrobiłem ze sturoduru ponieważ chcę zobaczyć jak będzie mi szło w tym temacie, a jak wiadomo są najtańsze i dlatego nie chcę inwestować milionów na początek a się okaże, że nie będę w stanie prowadzić pasieki to nie wiele stracę a gdy będzie inaczej to zmienię na drewniane.

Witam kolegę nowicjusza.Też się uczę pszczelarzenia i dobrze trafiłeś logując się na tym forum,dużo wiedzy w detalach już z tego forum wyczytałem a w nagłych wypadkach to tutejsze Majstry szybko w postach odpowiadają-pozdrawiam!

Witam

Witaj Kamilu .

Czuj się u nas jak u siebie .

Nie wiem z jakiego rejonu Lubelszczyzny jesteś , ale pszczelarzy tam na pewno nie brakuje .

Jest z Lubelszczyzny m.innymi nasz Kolega Jurek -   Dudi - Ojciec Polskiego ula styrodurowego ;) 

Wspaniałym pszczelarzem i kolegą jest Piotr Różyński z Kraśnika . Prezes Wojewódzki PZP . Znany z matek kaukaskich .

Że o Jego Ojcu i Synu nie wspomnę ;)

Są też wykładowcy z Pszczelej Woli -  Mariusz Chachuła i Tomek Kędziora .

I wielu innych ...

Pozdrawiam.

Robert

Robi - kolega jest z mojego rejonu czyli północno- zachodnia lubelszczyzna.

Hej a w jakiej miejscowości mieszkasz??? Zauważyłem w Twoim profilu że okolice Łukowa.

Robi - kolega jest z mojego rejonu czyli północno- zachodnia lubelszczyzna.

No to już znalazł pszczelarza w okolicy  :)

Macie do siebie 22 km drogą .

A polami mniej - niecałe 20 km.

Hej a w jakiej miejscowości mieszkasz??? Zauważyłem w Twoim profilu że okolice Łukowa.

Popatrz na nick Andrzeja i już będziesz wiedział  ;)

No to już znalazł pszczelarza w okolicy :)

Macie do siebie 22 km drogą .

A polami mniej - niecałe 20 km.

Popatrz na nick Andrzeja i już będziesz wiedział ;)

O żesz Kosuty tak??? Na tym forum Robson na Ciebie zawsze można liczyć z tego co już zauważyłem. Hej a zauważyliście u Siebie pierwsze znaki wiosny? W poniedziałek jak byłem z synem na sankach to zauważyłem pierwsze bazie.

Oddzieliłem posty z tematu Emila .

Kamilu jeśli masz inny pomysł na Twój temat to daj znać , to zmienię .

zauważyliście u Siebie pierwsze znaki wiosny? W poniedziałek jak byłem z synem na sankach to zauważyłem pierwsze bazie.

Bazie już dosyć nabrzmiałe nawet na północy kraju .
Przebiśniegi szykują się do wypuszczenia pączków nad ziemię .
Wiosna idzie :)

Swoją drogą Robi nie pracowałeś jeszcze jako detektyw, a widzę pewne predyspozycje :D

Edited by Kosut

Swoją drogą Robi nie pracowałeś jeszcze jako detektyw, a widzę pewne predyspozycje :D

Zdarzyło się  w 1987r.

Po 2 dniowym "własnym śledztwie" na Górnym Śląsku odnalazłem uciekinierkę z domu , której przez kilka dni nie mogli znaleźć rodzice i milicja .

Przypomniałeś mi zupełnie przypadkowo dawne , szkolne czasy :D

Witajcie ponownie. No i z dumą mogę się pochwalić iż dziewczyny dzisiaj trafiły na moje włości. Trzy rodzinki na 9 ramkach wlkp każda, bez ofiar się nie obyło dostałem strzała odrazu po wejściu na pasieczysko u pszczelarza od, którego brałem owe dziewczyny.

bez ofiar się nie obyło dostałem strzała odrazu po wejściu na pasieczysko u pszczelarza od, którego brałem owe dziewczyny.

A mi się jeszcze w tym roku nie zdarzyło .

Mimo , że przez kilka dni biegałem całymi dniami po pasieczysku z piłą , łopatą , taczką ... :D