Skocz do zawartości

Welcome to Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Twoja reklama na tym Forum? Kliknij!

Zdjęcie

Poszywanie miodu

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

Beeman

Beeman

100% Domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 151 postów
  • Imię:Bogumil
  • LokalizacjaToronto
  • Typ ula:Langstroth

Ja też mam podobną sytuację. W dwóch nastawkach mam 15 i 20 kg miodu, i zero poszycia!!! Dzisiaj dałem trzecią nadstawkę, bo pszczoły ledwo mieściły się w trzech korpusach. Nigdy nie miałem jeszcze takiej sytuacji. A w gnieździe, ogromna ilość czerwiu na 8 ramkach, po 70/80% czerwiu z dwóch stron.

Witam. Wczesniej czy pozniej poszyja ten miodek. Dla mnie rodzina na koniec sezonu na trzech korpusach to porazka.  Juz teraz (1//3 sezonu) najlepsze rodziny siedza na dwoch korpusach i pieciu nadstawkach, wszystko na czarno. Mysle ze jak bedziesz dodawal korpusy to o rojeniu nie beda myslec. Szkoda przegapic pozytku. U mnie tak sie teraz dzieje. Pszczoly nie maja gdzie znosic.  Wczoraj jezdzilem 120km za weza bo wszystko zalane.  Braklo mi ramek. Zapewniam cie ze u mnie w tych wiezowcach naprawde jest pszczoly od zaczasienia. Tu nawijam do filmu jednego z polskich guru na YT co to ul wiekszy od niego a pszczoly w srodku zaledwie na dwa korpusy.  Powodzenia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Twoja reklama w tym miejscu? Skontaktuj się z nami! | Stowarzyszenie "Polanka" | Ślężańskie Miody