Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Miejsce na pasieki - masz dobre miejsce poleć koledze


zdzich123

Recommended Posts

Witam ,Kręcąc się po świecie tu i tam wpadł mi do głowy taki właśnie pomysł na założenie tego tematu .Spotykam się z pszczelarzami , słyszę często , że nie mają gdzie postawić pasieki ,wszędzie wszędobylscy miastowi {nowobogaccy} biorą działki i nam robi się ciasno no bo im pszczoły przeszkadzają, nieraz użądli .Wiem to po sobie , miałem policję na karku .I właśnie w tym temacie możemy oferować , polecać miejsca które byśmy wzięli sami , nie to żeby wcisnąć komuś .Jeśli będzie wolno to mogę być pierwszym który coś poleci .Działka 7,5 ha widnieje jako rolna ,ale jest zalesiona jest dużo lip i akacji ale przy drogach , nie w lesie , las sosnowy ,jest polana ok. 30 ar. między sąsiadem a polaną jest las 40 letni szerokości 50 m .  ,z drugiej strony jest wycięty las , ok,2 ha ,dojazd jest z dwóch stron .Podejrzewam , że jest możliwość dogadania się z sąsiadami , mieszkają przy tych właśnie drogach pod kontem ewentualnego spojrzenia na posiekę .Na jedną lokalizację jak i drugą mają bezpośredni widok .Do jednego ok. 200 m , do drugiego ok 70 m.Omawiany grunt leży 20 km . od Piły w rozwidleniu dróg Piła - Wałcz a Piła - Jastrowie .Teren jest prywatny .Jeśli chodzi o pożytki znam ten teren , mieszkałem tam ....do trzynastego miesiąca życia .

Link to comment
Share on other sites

Ja kiedyś poleciłem Kolegę z pracy który wybierał się nad morze na wczasy :D  kuzynowi który prowadził kemping w Sopocie  , żeby załatwił mu miejsce na kempingu , co w owym czasie było  trudno w okresie festiwalu Sopockiego .  I później najadłem się wstydu za niego , bo kuzyn mówił mi - Kogoś mnie tu przysłał na kemping ? Załatwiłem im dobrą miejscówkę a oni zachowali się skandalicznie , całe noce  pijaństwo  , burdy , awantury  i nawet byłem zmuszony wzywać na nich policję tak mnie wkurzyli ;) Tak że z tym polecaniem radzę zachować ostrożność zarówno w jedną jak i w drugą stronę  :rolleyes:

Ale rozumiem Twoją intencję ale ?????? A nie daj Boże jak by ule ukradli ?????

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.