Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Pszczelarze piotrkowscy w programie Pani Elżbiety Jaworowicz


Recommended Posts

Dostałem takie info na malia to się dziele :D

 

We wtorek 21 sierpnia pszczelarze Ziemi Piotrkowskiej: Stanisław Ból, Czesław Korpysa, Józef Kołaczek, Piotr Robaszek z Małżonką, Ryszard Zatyka z małżonką oraz Łukasz Kotlewski byli w Telewizji Polskiej w Warszawie i uczestniczyli w nagraniu programu "Sprawa dla repotrera" Pani Elżbiety Jaworowicz. Program poprzedził reportarz z udziałem pszczelarzy i ich rodzin zrealizowany w Pasiece Zarodowej w Kocierzowach. W programie przedstawione zostały problemy polskiego pszczelarstwa oraz przekazany APEL przedstawicielowi Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, w którym zawartych jest 8 najważniejszych spraw, jakimi powinno zająć się Ministerstwo w najbliższym czasie, aby pomóc polskim pszczołom i aby pszczelarstwo w naszym kraju nie napotykało barier i przeszkód. Obszerny artykuł na ten temat ukazał się w sobotnio-niedzielnym wydaniu Naszego Dziennika".

Program będzie można obejrzeć w programie TVP 1 p. Elżbiety Jaworowicz "Sprawa dla Reportera" dnia 30 sierpnia (czwartek) br. o godzinie 21.00.

Zapraszamy wszystkich do oglądania.

Link to comment
Share on other sites

Dane mi było oglądać.

Osoba postronna mogła mieć problem ,, o co w tym wszystkim biega" , trochę pogmatwane ( moim zdaniem) , ale fajnie że ktoś , coś próbuje nagłośnić i nawet udaje się dotrzeć do telewizji .Za to chwała .

Link to comment
Share on other sites

Mnie się nie udało obejrzeć :D  za późno włączyłem  :D  . Ale tematyka neonikotynoidów jest za poważna na program Jaworowicz  :huh: skierowany głównie do nie rolników (taka formuła programu i co z tego że jakiś mieszczuch dowie się parę słów o neonikonidach , jak on z tym nie ma do czynienia). Tym raczej powinni zająć się fachowcy i rządzący rolnictwem  i albo zakazać albo wytłumaczyć , że to jest nie szkodliwe  :huh:  a nie bić pianę w ogólnopolskim kanale publicznym  dla ludzi którzy nie mają o tym w ogóle pojęcia. stop.gif

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem- jeśli chcieli być odbierani poważnie to kapeluszy do programu nie powinni wkładać - to było trochę śmieszne . Tematy jak najbardziej warte poruszenia. Tyle że formuła programu szuka ,,winnego" a wskazania tegoż mi zabrakło - bo przecież nie mógł być nim minister w prorządowej stacji i dlatego temat się rozmył.

Edited by Kosut
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.