Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Mamy Prezesa !!!!


Recommended Posts

Były wojskowy to może zrobi porządek, puki co wrażenie pozytywne , Zobaczymy w Częstochowie koło kogo będzie siedział, - zaplecze dużo mówi o człowieku.

Przypomniał mi się takie powiedzenie hahahaha.gif

"Po dobrym Panie , lepszy nastanie" 

I tego się trzymajmy :D

 

PS

hi.gif

https://www.youtube.com/watch?v=oN3SxF050OY

Link to comment
Share on other sites

Tadku rozumiem że  Wasze SPZM ( mam nadzieję  że  nie pokręciłem nazwy) jest po za strukturami PZP . Moim  zdaniem jednak nie możecie  bagatelizować  sytuacji w PZP bo to póki co  największy w Polsce związek pszczelarski - i sytuacja w nim ma wpływ -( chcąc-niechcąc) na całe polskie pszczelarstwo.( pozytywny lub negatywny). Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Andrzej oczywiście rozumiem to , że duży może więcej , ale tylko jeżeli będzie chciał i umiał coś załatwiać dla pszczelarzy , a nie dla własnego biznesu ? :) bo jak by nie było nie jest to za bardzo dochodowa funkcja i dosyć skomplikowane są te rozliczenia dofinansowania dla pszczelarzy i pełne pułapek i użerania się z terenowymi kołami PZP , żeby na czas rozliczały się i na czas spływały do centrali wszystkie wnioski o dofinansowanie , rozliczenia , zapotrzebowania i inne dokumenty ;) A tu machina biurokratyczna jest spora i jedna osoba nie poradzi sobie i trzeba mieć grono mądrych współpracowników żeby to ogarnąć i jakoś ciągnąć.

Ale oczywiście życzę nowemu Prezesowi żeby to ogarnął

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Tak patrzę i nachodzi mnie myśl , że władze się kolejny raz zmieniają ,
a Ból ( znany też jako "Kulfon - bimbrownik " ) pozostaje . . .
100_0562.JPG
Ten działacz związkowy jest mi dobrze znany ...
Na  4 Lubelskiej Konferencji w Pszczelej Woli ( 2013r.)  .
Oficjalnie propagował na Konferencji ( nie za darmo ) nielegalną produkcję spirytusu  :)
Odbył się wykład ,
publiczna produkcja
i publiczna degustacja .
Oczywiście wszystko w obiekcie szkolnym ...
Można ???

http://apis-polonia.eu/wp-content/uploads/downloads/2015/05/IV-LKP-2013-Materialy-konferencyjne.pdf

Kulfon.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tak patrzę i nachodzi mnie myśl , że władze się kolejny raz zmieniają ,

a Ból ( znany też jako "Kulfon - bimbrownik " ) pozostaje . . .

attachicon.gifKulfon.jpg

.

Oficjalnie propagował na Konferencji ( nie za darmo ) nielegalną produkcję spirytusu  :)

Odbył się wykład ,

publiczna produkcja

i publiczna degustacja .

Oczywiście wszystko w obiekcie szkolnym ...

Można ???

 

http://apis-polonia.eu/wp-content/uploads/downloads/2015/05/IV-LKP-2013-Materialy-konferencyjne.pdf

Władze się zmieniają , a spirytus zawsze potrzebny :) 

Dlatego , jest obdarzany zaufaniem! Nie musisz się martwić ,że ,,czegoś" zabraknie :)

 

Dokąd nie zobaczę , że jakaś władza  zaczęła postępować racjonalnie , dotąd będę podchodził z dystansem i ironią do obietnic, oczekiwań i........ sam dbał o ,,swoje dobro" Najsmutniejsze jest w tym , to , że: w ostatnim czasie moje przewidywania się sprawdzały .Oby teraz było inaczej.

Nowym władzą życzę : powodzenia!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.