Jump to content

Drogi Użytkowniku.

Zdajemy sobie sprawę, iż reklamy czasami bywają uciążliwe, jednak  staramy się z nich utrzymywać. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszej stronie, a komunikat zniknie. Dziękujemy za zrozumienie!

Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"
cegielka

Cześć Wszystkim

Recommended Posts

Witam Wszystkich,

mam na imię Piotr, zawodowo jestem związany z branżą informatyczno-reklamową. Pszczoły mam od 2015 roku, a chciałem je mieć odkąd wyprowadziłem się na wieś, czyli od 2011 roku. Mieszkam pod Płockiem. Od 2016 roku mam tytuł zawodowy pszczelarza - tak się złożyło, że miejscowa szkoła rolnicza uruchomiła w 2014 kierunek R4 i po prawie dwóch latach nauki odebrałem dyplom :)

Pierwszy raz rejestruję się na jakimkolwiek forum pszczelarskim - może miałem szczęście, ale to Wasze jest jedynym, na którym nie spotkałem się z chamskim traktowaniem początkujących, choćby ich pytania były nie wiem jak naiwne. Tak trzymać!

Pozdrawiam!

Witamy na naszej ławeczce - przysiądź i Ty - dla każdego jest miejsce a fachowca (pszczoły i informatyka) tym bardziej miło powitać. Pozdrawiam.

Witam Wszystkich,

mam na imię Piotr

Witaj Piotrze .

Mamy tu na forum mieszkającego "w okolicach Płocka" Prezesa koła pszczelarzy w Płocku .

Mirek prawie nie pisuje , ale czytuje czasami .

W każdym razie radą i pomocą w razie potrzeby zawsze służy .

Jego nick  miodzik23

Serwus Piotr!

Masz fach który czasem Pawłowi (adm.) ..... może pomóc  ;)  ;)  ;)

PF

Zgadza się Piotr :) Informatyk - mile widziany ;p oczywiście nie tylko jako informatyk  ...

ale to Wasze jest jedynym, na którym nie spotkałem się z chamskim traktowaniem początkujących, choćby ich pytania były nie wiem jak naiwne. Tak trzymać!

Pozdrawiam!

Witam i ja bardzo serdecznie!!!Musisz kolego uważać na mnięę :D bo zdaniem niektórych ja tu najgorszy,anonimowy hejter,ciągle obrażający-rozwalający kolejno fora pszczelarskie. :D:lol::) PK

Cześć Piotr. Atmosfera tu jest OK choć czasem niektórym coś się włącza, jakaś nadzwyczajna samoocena czy coś w tym stylu. Wtedy trochę dystansu i da się przetrwać. A Piotr z Podhala wcale nie jest hejterem jak o sobie powiedział ani żadnym "Jonaszem" - to pszczelarz przez duże P i jest spoko.

Witam i ja bardzo serdecznie!!!Musisz kolego uważać na mnięę :D bo zdaniem niektórych ja tu najgorszy,anonimowy hejter,ciągle obrażający-rozwalający kolejno fora pszczelarskie. :D:lol::) PK

Wypraszam sobie,ja tu ponoć najgorsza byłam