Skocz do zawartości

Welcome to Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Twoja reklama na tym Forum? Kliknij!

Zdjęcie

Pszczelarstwo a kariera zawodowa

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

Krzychu

Krzychu

100% Domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 133 postów
  • Imię:Krzysztof
  • LokalizacjaBraniewo / Trójmiasto
  • Typ ula:WP / WLKP

Pewnie że da się :D

Ale jak ma się już wszystko ustawione pod względem inwestycyjnym wszystkie sprzęty , ule,  pracownie wyposażoną  i pod względem organizacyjnym i ma się już doświadczenie pszczelarskie :D  Wtedy rok do roku jest podobny ( teoretycznie  :D ) i działa się że tak powiem "z matrycy " i jest to do pogodzenia  :D A i nie wiadomo czy nie ma zaprzyjaźnionych pomocników w tej działalności co to burmistrzowi zawsze chętnie "pomogą" :D

A właśnie na szkoleniu okazało się, że Pan Burmistrz działa sam, bo też o tym na szkoleniu wspomniał :D 

Ja jestem teraz na etapie rozkręcania się, planuję zakupy i strategie działania. Super by było gdybym miał pasiekę pod nosem no ale niestety tak nie jest i muszę dopasować to jakoś pod swoje możliwości pewnie jak każdy z Was 

daro

daro

SPRAWCA ZAMIESZANIA :)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2923 postów
  • Lokalizacjapodlaskie
  • Typ ula:Dadant

A karierę gdzie robisz ?  Lub planujesz ? :D ;)

SPRAWCA ZAMIESZANIA :-) Władca Pierścienia

mirek.

mirek.

Prawie domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 84 postów
  • Imię:Mirosław
  • Lokalizacjamazowieckie
  • Typ ula:wielkopolski 18

kariera to tylko w dobrze płatnym zawodzie:P

Krzychu

Krzychu

100% Domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 133 postów

A karierę gdzie robisz ?  Lub planujesz ? :D ;)

Na razie pracuję w kadrze inżynierskiej w budownictwie infrastrukturalnym / hydrotechnicznym. 

Czasem sobie jednak myślę, że wynagrodzenie nie są aż tak wysokie patrząc na zarobki za granicą czy programistów :D

Użytkownik Krzychu edytował ten post 19 marzec 2019 - 21:12

Nacek

Nacek

100% Domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 391 postów
  • Imię:Ignacy
  • LokalizacjaZiemia Sieradzka
  • Typ ula:WP, wielkopolski, dadant 1/2

A ja tam godzę bardzo dobrze, karierę zawodową z pszczelarską, czekanie na przelew emerytury i zajmowanie się pszczołami wychodzi mi całkiem nieźle :D zwłaszcza czekanie (kanapa, w jednej ręce pilot w drugiej kawa i zanim człowiek się obejrzy a tu już dziesiąty :D 

Pozdrawiam wszystkich, zapracowany Ignac   

• daro, Tadek11 i Bohtyn lubią to

Kto prawy, ten ma spokój w duszy i radość w sercu.

vincent vega

vincent vega

100% Domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 230 postów
  • Imię:Vincent
  • LokalizacjaMazowsze
  • Typ ula:Wielkopolski

A ja tam godzę bardzo dobrze, karierę zawodową z pszczelarską, czekanie na przelew emerytury i zajmowanie się pszczołami wychodzi mi całkiem nieźle :D zwłaszcza czekanie (kanapa, w jednej ręce pilot w drugiej kawa i zanim człowiek się obejrzy a tu już dziesiąty :D

Pozdrawiam wszystkich, zapracowany Ignac   

Ha ha ha . Podoba mi się taki styl pracy :)

daro

daro

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2923 postów
  • Lokalizacjapodlaskie

U mnie w pracy paru faszystów co tyrają po ukończeniu  wieku emerytalnego ! Żeby jeszcze brali emeryturę i dodatkowo. 

że wynagrodzenie nie są aż tak wysokie patrząc na zarobki za granicą

Tam w ogóle jest raj , nawet banany rosną na drzewach ! Wyobrażasz sobie ? ! :D

Krzychu

Krzychu

100% Domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 133 postów

U mnie w pracy paru faszystów co tyrają po ukończeniu  wieku emerytalnego ! Żeby jeszcze brali emeryturę i dodatkowo. 

Tam w ogóle jest raj , nawet banany rosną na drzewach ! Wyobrażasz sobie ? ! :D

A pszczoły noszą miód prosto do słoików :D 

daro

daro

• Użytkownicy
  • 2923 postów
  • Lokalizacjapodlaskie

W pasiece to ja prezes tfu Pan Prezes. To że w gumofilcach nie szkodzi. Robi się 2 miesiące . Reszta to rozrywka . :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Twoja reklama w tym miejscu? Skontaktuj się z nami! | Stowarzyszenie "Polanka" | Wolne pszczoły