Skocz do zawartości

Welcome to Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Twoja reklama na tym Forum? Kliknij!

Zdjęcie

Sprzedaż miodu i kontrole urzędnicze

- - - - - kontrola sanepid PLW wijhars

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

Słowian

Słowian

Guru forumowy

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1348 postów
  • Imię:Łukasz
  • LokalizacjaOsiek/Olkusz
  • Typ ula:Wlkp, Wlkp 18-stki

Witajcie po prawie 2 latach nieobecności !! :)

Robert szczerze tobie współczuję, co ty masz za pecha na okrągło coś, jak nie powódź to kurierka albo nękanie kontrolami.

Jak wiecie (albo i nie ;) ) , mam zarejestrowaną sprzedaż bezpośrednia już chyba 4 rok i nigdy nie miałem żadnej kontroli oprócz tej pierwszej gdy rejestrowałem SB. Wszystko na pełnym luzaku Pani powiedziała żebym tylko zamontował moskitierę w oknie (fakt brakuje a powinna byc) i że bedzie co 2 lata wpadać minęło już 4 i cisza jak makiem zasiał a dostała tylko 2 słoiczki przy kontroli :) 

A czy u kogoś z Was robili kontrole gdy jako miejsce rozlewu miodu definiowało się jako kuchnie w swoim mieszkaniu? 

Jak w takim wypadku wygląda kontrola?

Kolego to zależy od twojego PLW, u nas w Małopolsce dość luźno do tego podchodzą, u mnie w Olkuszu nie ma większych kłopotów a wiem o 2 pszczelarzach co maja odebrane sprzedaże bezpośrednie w kuchni na mieszkaniu w Krakowie, więc da się ;). Z tego co z nimi rozmawiałem to kontrolujący marudzili tylko że nie ma kratki odpływowej w podłodze no i podobno chcieli informację o ilości opłacanych uli bo do kilkudziesięciu nie robili problemu ale jak ktoś z nowej huty chciał na ponad 200 uli odebrać pracownie w 5 metrowej kuchni to mu już nie przeszło. Jeden kolego mówił jeszcze coś o oświadczeniu że podczas odbioru i konfekcjonowaniu miodu kuchnia będzie wyłączona z innego użytkowania, wiadomo max 3-4 razy w roku to nie problem.

Tadek11

Tadek11

Guru forumowy

• Pszczelarz Roku 2015
  • 2924 postów
  • LokalizacjaMazowieckie
  • Typ ula:Wielkopolskie z ramką 18 cm

Witaj Łukasz :D dawno Ciebie tutaj nie było  :D 

O urzędnikach  pisaliśmy już wiele w wątkach dotyczących odbioru pracownia więc nie ma co podgrzewać tematu i zainteresowani niech sobie sięgną wstecz .

A jak postępować z urzędnikami może tak humorystycznie jak poniżej pokazano ' :D

https://www.youtube....hmfwebxg&t=301s

Uwaga:

Wyrażone  treści w moich postach są wyłącznie moim poglądem i nie oznacza to że narzucam swój pogląd komukolwiek

Każdy ma prawo do swoich poglądów !!!!!!!

Lepiej być głupim z nadzieją , niż beznadziejnie mądrym.

Robi_Robson

Robi_Robson

Rancho w Kaczej Dolinie

• Administracja
  • 2030 postów
  • Imię:Robert
  • LokalizacjaWarmia - okolice Bisztynka
  • Typ ula:Wielkopolskie

Robi_Robson
Niedawno do znajomego zadzwonili chyba z tego olsztyńskiego WIHAJ... powiedzieli, że chcą zbadać jakość miodu. Ten odpowiedział, że jest w pracy i wróci o jakiejś tam godzinie to odpowiedziali, "a to nie bo to za późno będzie" i póki co jest koniec tematu.

Do mnie nie dzwonili .
Dwie inspektorki weszły z biegu bez uprzedzenia  ..

Witajcie po prawie 2 latach nieobecności !! :).

Wszelki duch ...
Łukasz ?
Ten sam ? :D

mirek.

mirek.

100% Domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 138 postów
  • Imię:Mirosław
  • Lokalizacjamazowieckie
  • Typ ula:wielkopolski 18

rob jak weszły?

nakaz miały czy co

teraz jesteś w trakcie czegoś

proszę poczekać 3h jak nie proszę o potwietdzenie pokrycia kosztów przerwania procesu

i tak cie jebią z każdej strony

daro

daro

SPRAWCA ZAMIESZANIA :)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3049 postów
  • Lokalizacjapodlaskie
  • Typ ula:Dadant

Ja mu mówiłem że go brak . :D

Takie coś o kierowcy i ginekologu mu wysłałem

1564561608_f8ymhn_600.jpg

SPRAWCA ZAMIESZANIA :-) Władca Pierścienia

Robi_Robson

Robi_Robson

Rancho w Kaczej Dolinie

• Administracja
  • 2030 postów
  • Imię:Robert
  • LokalizacjaWarmia - okolice Bisztynka
  • Typ ula:Wielkopolskie

rob jak weszły?

nakaz miały czy co

teraz jesteś w trakcie czegoś

proszę poczekać 3h jak nie proszę o potwietdzenie pokrycia kosztów przerwania procesu

i tak cie jebią z każdej strony

Stały grzecznie przed furtką i z daleka krzyczały "dzień dobry" .
Po wpuszczeniu jak pan Bóg przykazał okazały legitymacje i upoważnienia .
Byłem w trakcie procesu ... wolę nie pisać jakiego ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Twoja reklama w tym miejscu? Skontaktuj się z nami! | Stowarzyszenie "Polanka" | Wolne pszczoły