Jump to content

Drogi Użytkowniku.

Zdajemy sobie sprawę, iż reklamy czasami bywają uciążliwe, jednak  staramy się z nich utrzymywać. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszej stronie, a komunikat zniknie. Dziękujemy za zrozumienie!

Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"
Sign in to follow this  
endriu11111111

Endriu11111111

Recommended Posts

Witam wszystkich uczestników tego forum. Tutaj Endriu11111111 z okolic Trójkąta Trzech Cesarzy. Dwie pasieki (po około 10 rodzin) w terenach miejskich (nie mogą być większe ze względu na sąsiadów :)) . Przygodę z pszczelarstwem zacząłem w 2007 roku, więc już trochę czasu już pszczelarzę.

Pozdrawiam całe forum :).

Witaj endriu ...... wybacz za skrót 😊

dwie pasieki to już nie jesteś nowicjuszem 😊 Napisz coś więcej o swojej przygodzie z pszczelarstwem 😊

Witaj Endriu na forum - widzę, że rejestracja dawno, ale dopiero teraz się ujawniasz :) MIłego użytkowania. Fajnie Cię widzieć :)

Witam Endriu. Czy Przemsza to nadal kolorowy sciek?   Ja tez mam trzy lokalizacje i to zapewne pomaga w gospodarce pasiecznej. Powodzenia

A witam. Endriu tak z ciekawości te osiem jedynek to coś oznaczają czy tak Ci się po prostu wcisnęło?

Jak rozumiem to ty jesteś od tych wykresów z byłego forumTM.

19 minut temu, Nacek napisał:

A witam. Endriu tak z ciekawości te osiem jedynek to coś oznaczają czy tak Ci się po prostu wcisnęło?

Jak rozumiem to ty jesteś od tych wykresów z byłego forumTM.

Tak, przebywałem głównie tam, a jedną z moich pasji oprócz pszczelarstwa jest również giełda więc stąd wykresy cen cukru na nie istniejącym już forum TM :).

Pszczelarstwem "zaraził" mnie mój wujek z nowosądeckiego (78 lat i około 60 pni na chwilę obecną). Co do Przemszy to nie jest tam najgorzej chyba pod względem czystości bo ryby ludzie łowią :) i mój pies lubi się kąpać w niej, jak chodzi na spacery z teściową :).

Co do pszczelarstwa raz lepiej raz gorzej ale teraz chyba (mam na myśli ostatnie trzy lata) wychodzi na bardzo dobrze. Ten rok dla mnie bardzo dobry, może nie rekordowa ilość pni, ale z roku na rok pobijam rekordy miodu z pasieki. Z pożytków u mnie dominują mniszek, akacja, nawłoć. Czasami jak się pojawi spadź to wywożę do wujka z nowosądeckiego. W tym roku (2019) spadzi nie było i w nowosądeckim kiszka u wujka.

U mnie mniszka nie było, bo początkiem roku lało. Akacja dała, oraz nawłoć też całkiem. Bieżący sezon 2019 zakończyłem około 2 tygonie temu :).

Edited by endriu11111111