Jump to content

Drogi Użytkowniku.

Zdajemy sobie sprawę, iż reklamy czasami bywają uciążliwe, jednak  staramy się z nich utrzymywać. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszej stronie, a komunikat zniknie. Dziękujemy za zrozumienie!

Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"
Sign in to follow this  
daro

Nowy już V jak victoria sezon

Recommended Posts

Stary IV skończył się żałośnie , miodu mało , chemii na polach dużo .

Kasa jest bo i była i byle do wiosny .  Z Robertem flaszki nawet nie zrobiliśmy , miał być rok wycieczkowy i miałem poodwiedzać starych znajomych Słowian Władka Bohtyna marbeta . Nie wyszło . Będzie lepiej .

No Daro liczyłem na Ciebie i czekałem kiedy to zrobisz - no i jest sezon 2019/20.

Daro jestem u Roberta w sobotę 9 listopada- wpadnij, nadrobimy, pogadamy....

IV sezon miód ... katastrofa .... ale ..... 2 nowe miejscówki na stałe pasieki po 10 rodzin, zrobiona wymiana matek, 42 rodziny zimują....

BYLE DO WIOSNY !!!!!

11 godzin temu, kubek33 napisał:

jestem u Roberta w sobotę 9 listopada- wpadnij, nadrobimy, pogadamy....

Dokładnie .
Jak komuś po drodze i ma ochotę , to do zobaczenia w sobotę .
Kto nie zna drogi , to mapy google poprowadzą .
https://www.google.pl/maps/place/Rancho+w+Kaczej+Dolinie/@54.0856808,20.9927548,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x46e243f5d9500e1d:0x6f949558dbbafaeb!8m2!3d54.0856808!4d20.9949435
Dajcie mi tylko znać kto będzie , żebym wiedział ile stakanów prztgotować ;)

A już myśleliśmy że Daro może zmienił zainteresowania albo co innego ? 😀 Ale wygląda na to , że wszystko w porządku 😀

Szkoda że nie mogę wpaść 9-tego do Roberta .

A jeżeli chodzi o nowy sezon to była ostra walka z warrozą i jeszcze nie skończona całkowicie bo trzeba jeszcze dobić resztki przed zima. 😊

Zapytam. W ostatnim +- miesiącu zauważyłem jak do jednego ula wchodziła osa ok. 3 razy i dziś również weszła. Czy wchodzi żeby pobrać pokarm i przenieść do swojego gniazda, czy może tam myśli zimować? Mieliście takie przypadki? W lecie pszczoły z osami walczyły jak chciały wejść do ula. 

W dniu 4.11.2019 o 16:12, Tadek11 napisał:

Szkoda że nie mogę wpaść 9-tego do Roberta .

Jacek był u mnie i jeszcze przy okazji wspólnie złożyliśmy wizytę Bożenie .

Jak się wyrobię z pracami w stolarni to może jeszcze w tym miesiącu . . .
Jak nie , to pewnie w pierwszej połowie  grudnia będę miał odwiedziny Kosuta i Kamilho .
Może weźmiecie sobie urlopy i wpadniecie do mnie razem ?
Ja już przygotuję "wóz Drzymały" . Napalę w piecu i napiszę jakieś rękopisy na okoliiczność ;)

Byłem - wizyta bardzo owocna - handlowa, towarzyska - wygląda na to, że to już pewna tradycja te moje jesienne wizyty u Roberta...... tylko jeszcze by nas było więcej.

Podziękowania dla Bożeny i Roberta za ciepłe przyjęcie - smaczne "rękopisy" - miłą atmosferę.