Jump to content

Drogi Użytkowniku.

Zdajemy sobie sprawę, iż reklamy czasami bywają uciążliwe, jednak  staramy się z nich utrzymywać. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszej stronie, a komunikat zniknie. Dziękujemy za zrozumienie!

Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"
Sign in to follow this  
daro

Zamieszanie

Recommended Posts

Po co te zamieszanie ze zmianą forum ? Bo chcemy by Ci co pięknie napisał Kolega spod Grodna ( http://uleinikolai.blogspot.com/)-których serce dom dla pszczół , mieli swoje miejsce do spotkań.

Po porzuceniu pszczelarstwa poprzez Administrację forum Michałów powieziałem sobie , tego nie mozna zostawić tak sobie.

Nie dla tego bym miał jakieś ambicje wodozwskie. Wiem z doświadczenia że na forum musi być ,,włądza,, to dzięki ludziom forum żyje . Ktoś te życie musi organizować. Zakrzyknąwszy hej kto pszczelarz do dzieła coś spróbujemy zrobić. Nie na dziś , na jutro a na jeden dzień dłużej.

Zapraszam więc Wszyskich do tworzenia społeczności tych w których sercach dom mają pszczoły.

Darek.

P.S. czekamy na propozycje regulaminu.Dla czego nie forum Pasieka , Polanki, Ambrozja ? Bo ludzie z Michałowa , nie tylko byli pszczelarzmi , zaczeli tworzyć ,  tworzyć RODZINĘ pszczelarską, szkoda to zmarnować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się że nie ma co odkrywać Ameryki z regulaminem i wymyślać coś nowego , wszak nie jesteśmy prawnikami i niektóre zwroty i paragrafy muszą być napisane językiem prawniczym tak dla świętego spokoju , żeby Ktoś z użytkowników  czy prokurator nie "czepiał" się Administracji , że cos na tym forum jest niezgodne z Polskim prawem. A jak są w regulaminie odpowiednie zakazy czy nakazy, to jest równznaczne , że Administracja odcina sie od tych niezgodnych z prawem zachowań użytkowników forum. Proponuje adaptować jakiś regulamin z innego forum umieszczajac w nim nasze nazwy (np. http://samorobki.pl/viewtopic.php?f=34&t=56) Można oczywiście nadać jakieś swoje paragrafy lub pozmieniać trochę zawartość dostosowuąc ją do specyfiki naszego forum.

Pozdrawiam

Tadek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.