Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Muzyka na dziś


Tadek11

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Jakie jaja ? Jam Katolik i mam nadzieję że pójdę do Raju . To radosna chwila a nie smutna .Alleluja !

Te nosy na kwintę to nie powszechna tradycja . W Ameryce łacińskiej na rocznicę zgonu na grobie robi się bankiet z mariaci . ?

A swoją drogą kazdy mnie szerokim łukiem mijał z  racji rodzinych i kontaktów z covid , to wszyscy załapali z zupełniej niespodziewanej strony .

Moja rodzina i ja dzięki Bogu zdrowa.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Wytrzymam aż do śmierci .

Kolega dostał  udaru w Niemczech i w szpitalu brzechają że specjalnie z Polski przyjechał się leczyć . Jak im powiedział że śmierć jak sranie gdzie zastanie, to się zamkli .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Celowo wywołana zadyma aby pożerowć na emocjach i ludzkich dramatach byleby dojść/ utrzymać władzę.

 

W starożytnej Sparcie był przymus zabijania ułomnych ta nie wytrzymała z Atenami, gdzie nie było podobnych egoistycznych zwyczajów.

 

Jak dotąd wszystkie znane cywilizacje upadały od moralnego zgnicia. Najdłużej trwał Rzym.

  • Lubię 3
Link to comment
Share on other sites

Bo  opieka nad starszymi , ułomnymi pomoc słabszym i biednym świadczy o człowieczeństwie społeczeństw . Społeczeństwa w których tego nie ma upadają z powodu braku społecznej więzi . Egoizmu złonków społeczeństwa .

  • Lubię 3
Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, daro napisał:

Bo  opieka nad starszymi , ułomnymi pomoc słabszym i biednym świadczy o człowieczeństwie społeczeństw . Społeczeństwa w których tego nie ma upadają z powodu braku społecznej więzi . Egoizmu złonków społeczeństwa .

Moim zdaniem masz rację , szeroko rozumiana cywilizacja zachodu ,starszych nie - niepełnosprawnych nie, dzieci nie .Homoniepewnym dzieci oddać i będzie piękny świat jak z bajki .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.