Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Karmienie pszczoł


Recommended Posts

Mój błąd nie opisałem tak jak trzeba. Po 1 co lepsze do  zakarmiania na zimę: syrop cukrowy z cukru i wody 3:2 czy gotowy inwert np od diamanta ?  to nie reklama ten znalazłem na poczekaniu. Podawać minimum 1,5l co pare dni bo mniejsze ilości .... wy to wiecie co i ja nie bede przepisywał przeczytanych tekstów?  Po 2 mniej wiecej ile tego syropu na 1 ul czy podawac aż zaczna zostawiać w podkarmiaczce i plastry będą zalane pokarmem? Bliżej początku sierpnia pewnie też będę pytał, bo chciałbym porządnie przygotować je do zimy. Jak coś zabawnego napisze to bez docinki bo niektórzy juz wiedzę posiadaja i ich bawia pytania a inni posiadaja i chcą dzielić sie nią z innymi i odpowiedzą nawet na najglupsze pytanie. Ja jestem teraz na takim etapie który można określic cytatem z filmu : Chłopaki nie płaczą - swoja drogą pare lat temu takie motto zaczęło docierać ode mnie do holendrów gdy z nimi pracowałem-  To co dla jednych jest sufitem dla mnie jest podłoga !!!! Póki co teraz moja wiedza o pszczołach to taki sufit ale mam nadzieję uczyć sie więcej z pszczelarzenia.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Pan Marudny napisał:

Zastanawiam sie czy cukier kupić i gotowy inwert-

Jak ja lubię czytać takie posty nie zdecydowanych Kolegów ? Masz jeszcze dwa miesiące na zastanawianie się i wybór oferty na pokarm zimowy dla pszczół ?

23 minuty temu, Pan Marudny napisał:

Po 1 co lepsze do  zakarmiania na zimę: syrop cukrowy z cukru i wody 3:2 czy gotowy inwert np od diamanta ?

Wygląda mi to na filozoficzne zapytanie ? albo z Szekspira ?

Ale żeby nie zaprzątać sobie głowy za bardzo filozofią czy literaturą ,  to nie lepiej porównać ceny i ocenić na co Ciebie stać finansowo ? ?

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.