Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

forum.pasiekaambrozja.pl


astromax

Recommended Posts

Witam

Czy ktoś wie w jaki sposób można się zarejestrować na http://forum.pasiekaambrozja.pl  

 Próbowałem kilkanaście razy niby rejestracja przebiegła pomyślnie a e-maila z potwierdzeniem rejestracji nie dostałem , nie ma też możliwości napisania do administratora .

Edited by astromax
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, astromax napisał:

Ok dziękuję napisałem na powyższy adres zobaczymy .

A dlaczego są takie problemy z rejestracją  i kontaktem ?

Nie do nas to pytanie , to jest inne forum ? można powiedzieć konkurencyjne , ale dostałeś namiary więc chyba powinieneś być zadowolony. 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Szkoda jest tam kilka tematów którymi się interesowałem , z załącznikami , których nie widzę jak nie jestem zarejestrowany.

Nie myślałem że ktoś może robić komuś łaskę że go zarejestruję , myślałem że fora są ogólnie dostępne.

Link to comment
Share on other sites

Skoro już się u nas zarejestrowałeś , to może napisz jakie tematy Ciebie interesują i może ktoś będzie Ci mógł pomóc albo podzielić swoimi doświadczeniami w interesujących Ciebie tematach. 

  • Lubię 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Beeman napisał:

Astromax tutaj wita się każdego. Tam olewa się każdego. Coś w rodzaju koła wzajemnej adoracji. 

Koła wzajemnej adoracji są i tam, i tutaj, i na każdym innym forum. Wcześniej czy później każdy się o tym przekona na własnej d...pie. 

  • Lubię 3
  • Dziękuję 2
  • Haha 1
  • Smutny 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, astromax napisał:

Szkoda jest tam kilka tematów którymi się interesowałem , z załącznikami , których nie widzę jak nie jestem zarejestrowany.

Nie myślałem że ktoś może robić komuś łaskę że go zarejestruję , myślałem że fora są ogólnie dostępne.

Masz rację ,że jest tam wiele cennych materiałów archiwalnych , szczególnie z początku istnienia forum zanim były właściciel nie pogubił się .... chyba z powodu nadmiernego sukcesu forum co niesłusznie sobie przypisywał.

Teraz tylko Administrator ma uprawnienia do potwierdzania rejestracji ( Wojciech Pelczar) lub właściciel forum do którego masz namiar.

Podaj mi na pw nick pod jakim próbowałeś się rejestrować to mogę wysłać pw do Administratora w Twojej sprawie z forum ambrozja. Jest tam wiele narzekań na utrudnienia przy rejestracji.

 

Teraz jest dużo spokojniej , ale niestety nie ma w zasadzie czego czytać bo najciekawsi autorzy już dawno nie piszą bo albo się już znudzili pisaniem  ,albo mieli dosyć ciągłych napadów . Moderatorzy też zostali po poprzedniku  , choć wielu zrezygnowało nie chcąc firmować swoją osobą chamstwa i buractwa.

Poczytać zawsze warto . Budowy ula nauczyłem się na ambrozji. Poznałem też wielu kolegów z którymi nadal utrzymuje kontakt mimo ,że nie piszą na forum albo nawet nie mają już pszczół :)

Edited by manio
  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Beeman napisał:

Astromax tutaj wita się każdego. Tam olewa się każdego. Coś w rodzaju koła wzajemnej adoracji. 

1 godzinę temu, tikcop napisał:

Olej sikiem prostym amnezję. Tutaj przynajmniej prawdy się dowiesz. A co z tym zrobisz Twoja wola.

 

To może zapytam ilu z tu obecnych nie jest na Ambrozji .Są też nasi wodzowie z Banicji Którzy próbowali tam wprowadzać swoje porządki i zostali sprowadzeni do parteru 

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, zdzich123 napisał:

To może zapytam ilu z tu obecnych nie jest na Ambrozji .Są też nasi wodzowie z Banicji Którzy próbowali tam wprowadzać swoje porządki i zostali sprowadzeni do parteru 

mnie tam nie ma... Przynajmniej tak mi się wydaje :)

Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, zdzich123 napisał:

To może zapytam ilu z tu obecnych nie jest na Ambrozji .Są też nasi wodzowie z Banicji Którzy próbowali tam wprowadzać swoje porządki i zostali sprowadzeni do parteru 

Ja tylko tutaj jestem zarejestrowany 

Link to comment
Share on other sites

a ja tam jestem od 2011 , ale czytałem od początku i nie widzę w tym problemu . To też nie jest idealnie :) co choćby ostatnio było widać i czuć . Wszędzie warto być sobą. Byłem tam nawet ostatnio moderatorem , ale tylko godzinę  :(

 

Edited by manio
  • Lubię 2
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, manio napisał:

a ja tam jestem od 2011 , ale czytałem od początku i nie widzę w tym problemu . To też nie jest idealnie :) co choćby ostatnio było widać i czuć . Wszędzie warto być sobą.

 

1 minutę temu, Nacek napisał:

Żadne forum nie jest idealne , tak jak my nie jesteśmy idealni.

......... iiiiiiiiiiiiii nikt od Was nie wymaga 'wierności pożytkowej' (to taki na mój użytek 'skrót myślowy') ...

 .... iiiiiiiiiii macie wyrobioną tu i Tam  'markę' ( w najlepszym tego .........) 

 

PF

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, tikcop napisał:

No skoro tak, to wychodzi, że tylko ja jeden jak ten kołek w płocie samotnie na jednym posterunku. 

Nie jesteś sam. Z polsko-języcznych forów pszczelarskich wypowiadam się tylko na pasiekapszczelarska.pl, na ambrozji nigdy nie miałem konta.

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Xpand napisał:

na ambrozji nigdy nie miałem konta

a to jakiś obciach mieć tam  konto ? Pisałem na wielu innych forach , upadały lub straciłem nimi zainteresowanie . Taka kolej rzeczy. Ambrozja to było naprawdę najlepsze forum pszczelarskie , a i teraz ilością użytkowników bije wszystkie na głowę. Tyle , że nie ma co na nim czytać to i nie piszą tuzy pszczelarstwa . Może nawet już tam nie zaglądają ? Przykładem choćby Wojciech Pelczar , wie o pszczołach wszystko ale nie pisze prawie na forum gdzie jest jedynym Administratorem , a teraz chyba i administrowanie mu nie leży ....

Trochę mnie tylko śmieszą koledzy piszący jednocześnie identyczne posty na różnych forach , jakby chcieli sprawdzić które odpowiedzi będą lepsze :)

 

Link to comment
Share on other sites

manio to Ty napisałeś, ja nic takiego nie sugerowałem. Każdy niech pisze i ma konto gdzie chce. Odpisywałem tylko tikcopowi, że nie jest sam na posterunku - chyba nie masz nic przeciwko temu? Też pisałem na innym polskim forum - tomekmiodek, ale go już nie ma i tyle. Do Pana Wojciecha mam szacunek, parę razy z nim rozmawiałem, tyle.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, zdzich123 napisał:

Są też nasi wodzowie z Banicji Którzy próbowali tam wprowadzać swoje porządki i zostali sprowadzeni do parteru 

Myślałem , że trochę wiem o jednym i drugim forum.
Ale tak czytam i nie mam pojęcia o co Zdzisławowi chodzi ?

Co do pierwszego pytania "

13 godzin temu, zdzich123 napisał:

To może zapytam ilu z tu obecnych nie jest na Ambrozji .

Mam konta na obu forach i jeszcze na kilku innych .
Ale na inne niż nasze zaglądam zaledwie 1-2 razy w roku . Najczęściej w poszukiwaniu jakiegoś kontaktu , lub konkretnego zagadnienia z dyskusji sprzed lat .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.