Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

forum.pasiekaambrozja.pl


astromax

Recommended Posts

Mnie tam wiedza tajemna (takowej zwyczajnie nie ma) z ambrozji wcale nie interesuje. Fakt zarejestrować się tam to cud. Konto aktywne mam tylko tu. Po innych forach wcale nie patrzę. Za czym? Nikt rozsądny nie powie przecież gdzie wozi albo komu co sprzedaje. 

Link to comment
Share on other sites

Trzeba wziąć jeszcze pod uwagę fakt , że tamte forum jest dużo starsze  , a nasze jest młode i ma dopiero kilka lat i siłą rzeczy są u nas tacy co  mają dwa członkostwa tu i tam bo zarejestrowali się tam jak naszego forum jeszcze nie było. 

 I poza tym to jest sprawa osobista każdego z nas i nic innym do tego , a tym bardzie ich za to stygmatyzować że tam napiszą w roku kilka postów. 

 

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, vincent vega napisał:

Koła wzajemnej adoracji są i tam, i tutaj, i na każdym innym forum. Wcześniej czy później każdy się o tym przekona na własnej d...pie. 

I to właśnie jest najgorsze, takie towarzystwo potrafi przepchać największe bzdury i w tym wzajemnie się wspierać itd...

Ambrozja z 10 lat temu była naprawdę super, każdy rzucony temat był dokładnie rozłożony i rozpisany wszystko po przeczytaniu było wiadomo. Teraz jest spokój pszczelarzy tam jest spore ilości niech to forum też trwa!. Nie rozumiem działania nowego administratora jak można było tolerować tramwajarza z czterema kontami na forum sypiącego w koło wyzwiskami.   

  • Lubię 3
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, piotrpodhale napisał:

Nie rozumiem działania nowego administratora jak można było tolerować tramwajarza z czterema kontami na forum sypiącego w koło wyzwiskami.   

I wielu innych. Jak to mówią ,, swój swojego.......''. Gdyby to dotyczyło Ciebie lub zwykłego użytkownika , pewnie wyleciałbyś z hukiem.

  • Lubię 2
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, piotrpodhale napisał:

Nie rozumiem działania nowego administratora jak można było tolerować tramwajarza z czterema kontami na forum sypiącego w koło wyzwiskami.   

Trzeba było kupować poszło za 6,5 patola .

 

Link to comment
Share on other sites

Ja osobiście nie widzę nic złego w tym że ktoś jest na drugim czy trzecim forum -tylko po co te uwagi typu kółko wzajemnej adoracji .Forum jest po to żeby czerpać wiedzę i w miarę możliwości wiedzą się dzielić . Jeden temat mnie interesuje z tego forum drugi z innego . Tyle i aż tyle .

  • Lubię 3
  • Dziękuję 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.