Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Szkolenia online


Recommended Posts

Informacja pozyskana z sieci.

 

Poniżej przedstawiam program szkoleń realizowanych przez PODR w Boguchwale.
Szkolenie odbędą się online, szczegółowych informacji udziela organizator, kontakt poniżej:

1. „Wykorzystanie produktów pszczelich” 01.12, godz. 10.00
Organizator: Adrian Kuźniarowicz
TELEFON: 723977330
EMAIL: adrian.kuzniarowicz@podrb.pl
Wykładowca: Paweł Kisała
Link do rejestracji: https://szkolenia.podrb.pl/wykorzystani ... odz-10-00/

2. „Zwalczanie chorób i szkodników pszczół” 02.12, godz. 10.00
Organizator: Adrian Kuźniarowicz
TELEFON: 723977330
EMAIL: adrian.kuzniarowicz@podrb.pl
Wykładowca: Paweł Kisała
Link do rejestracji: https://szkolenia.podrb.pl/zwalczanie-02-12-godz-10-00/

3. „Nowoczesna gospodarka pasieczna” 03.12, godz. 10.00
Organizator: Adrian Kuźniarowicz
TELEFON: 723977330
EMAIL: adrian.kuzniarowicz@podrb.pl
Wykładowca: dr.hab. Krzysztof Olszewski
Link do rejestracji: https://szkolenia.podrb.pl/nowoczesna-03-12-godz-10-00/

 

  • Lubię 2
  • Dziękuję 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/19/2020 at 8:59 PM, piotrpodhale said:

 Walniesz swój wykład o swojej wyższości nad światem pszczelarskim, to będziesz miał wykłady gratis.?

Ja nie wiedziałem że kolega taki rozrzutny no nooo - koń by się uśmiał. 

Edited by Brzytwiarz
Link to comment
Share on other sites

A skąd takie wnioski ?? Piotruś wysnuwasz wnioski z kapelusza jak nic. Po prostu pieprzysz głupoty jak nic. @Tikcop zapytał o cenę a ty pociskasz jakiś kit.  Nie każdy wykład jest wart uwagi o cenie już nie mówię. Co do inwestowania w siebie to kolego jesteś w błędzie ogromniastym. A wyjazdy w tym stylu to max słoma z butów. Ale co oczekiwać więcej przeca co ten region. 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Brzytwiarz napisał:

A skąd takie wnioski ?? Piotruś wysnuwasz wnioski z kapelusza jak nic. Po prostu pieprzysz głupoty jak nic. @Tikcop zapytał o cenę a ty pociskasz jakiś kit.  Nie każdy wykład jest wart uwagi o cenie już nie mówię. Co do inwestowania w siebie to kolego jesteś w błędzie ogromniastym. A wyjazdy w tym stylu to max słoma z butów. Ale co oczekiwać więcej przeca co ten region. 

Po pierwsze nie sadzę aby Tikcop potrzebował do obrony takiego płonego adwokata jak ty,wiec nie wiem co się wtrącasz. Jeszcze do tego potem płaczesz jak usłyszysz prawdę.

Po drugie jaki masz problem z góralami co od jakiegoś szukasz zaczepki.A ile razy w życiu chłopce byłeś na Podhalu? Nie rozumiem co się tak kreujesz na wielkiego znawcę tej ziemi,ludzi i pszczelarstwa. Może lepiej zajmij się swoim podwórkiem i napij się herbatki dla rozluźnienia. PK 

 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, piotrpodhale said:

Po pierwsze nie sadzę aby Tikcop potrzebował do obrony takiego płonego adwokata jak ty,wiec nie wiem co się wtrącasz. Jeszcze do tego potem płaczesz jak usłyszysz prawdę.

Po drugie jaki masz problem z góralami co od jakiegoś szukasz zaczepki.A ile razy w życiu chłopce byłeś na Podhalu? Nie rozumiem co się tak kreujesz na wielkiego znawcę tej ziemi,ludzi i pszczelarstwa. Może lepiej zajmij się swoim podwórkiem i napij się herbatki dla rozluźnienia. PK 

 

Po pierwsze jakie płaszczenie jakiej prawdy ?? Bo nie bardzo zakodowałem?? bo coś mi się wydaje że to ta trzecia Tischnerowska prawda czyli gó**o prawda.

Po drugie te górale niskopienne to delikatnie mówiąc odstają od reszty kraju mentalnie. Zakopianka przez tych zacietrzewców ograniczona w budowie i same problemy kreowane przez właścicieli  działek. Z gruntami pod CPK można było się dogadać a z tymi pieniaczami lipa. Zachowują się jak pieniacze i też tak mają czyli poza górami uja. Śmiać mi się chce z tych buraków z zakopanego najpierw w celu wymuszenia ostatniego dudka to zarzynali te konie na morskie oko a jak śniegu brak to pierwsi lamentują że brak dudków.  Te wszystkie miody z marketu z dodatkiem kawy inki sprzedawane jako spadź. Zastanawiał się kiedyś ktoś dlaczego jest tak że rok w rok w górach jest spaź ??

Nowy Targ jak sama nazwa targ jarmark bazar czyli szkoła wciskania kitu od zawsze.

Najlepiej usłyszałem od jednego włąściciela z term Bania zresztą to popularny żart Co jest najlepszego w zakopanem - autobus do Białki tatrzańskiej. Ale akurat w białce to chyba ogrom ludzi wyjechał do USA i mają inne myślenie. 

PS Te zaćećwierzone osobniki są niereformowalne i tylko o to mi chodzi. I tak się tam dzieje że Co mają pojęcie na ogół wyjeżdzają bo nie chcą krakać jak i wrony. Niechcę generalizować regionu nie o to mi chodzi bo wszędzie są ludzie i wszędzie są uje. Ale tam jest ich po prostu więcej. 

Edited by Brzytwiarz
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Brzytwiarz napisał:

 I tak się tam dzieje że Co mają pojęcie na ogół wyjeżdzają bo nie chcą krakać jak i wrony. Niechcę generalizować regionu nie o to mi chodzi bo wszędzie są ludzie i wszędzie są uje. Ale tam jest ich po prostu więcej. 

I tutaj na forum postanowiłeś pokazać swoje ale do górali ? No masz se chłopie problemy jak dzieciak... 

 

Link to comment
Share on other sites

Ok prawda się sama broni tak było, jest i będzie. Argumentacja jak w przypadku kolegów którzy mówią dziwne rzeczy i pokazują co i jak. Ja też mogę Ci otworzyć ul w grudniu bo będę to czynił i poza siłą i szybkim zabiegiem KS nic więcej nie będzie. Więc daj sobie więcej siana bo że je masz udowadniasz cały czas. Bywaj zdrów. Bo takie argumenty to brzmią jak kompleksy. 

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Brzytwiarz napisał:

Ok prawda się sama broni tak było, jest i będzie. Argumentacja jak w przypadku kolegów którzy mówią dziwne rzeczy i pokazują co i jak. Ja też mogę Ci otworzyć ul w grudniu bo będę to czynił i poza siłą i szybkim zabiegiem KS nic więcej nie będzie. Więc daj sobie więcej siana bo że je masz udowadniasz cały czas. Bywaj zdrów. Bo takie argumenty to brzmią jak kompleksy. 

Nie bardzo wiem o co ci chodzi,z resztą nie zabiegam aby te wypociny zrozumieć.Bye bye.PK

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, piotrpodhale said:

I to wszystko darmo można czerpać taką obszerną wiedzę ??

jakżeże by inaczej heheheh oczywiście że darmo :)

Wiedza to jedno zastosowanie jej i umiejętne wdrożenie w życie to drugie

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, piotrpodhale napisał:

Pierwsze dwa dni szkoleń to zbiór ogólników. Bo co da się powiedzieć w tak krótkim czasie na tak obszerne tematy. Jutro Pan Olszewski.

Zgadzam się. Liczyłem na więcej. Spodziewam się jutro podobnego niedosytu 

  • Lubię 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Tikcop said:

Ile w końcu kosztuje to szkolenie? Pytam się bo nie zapisałem się. Praca.

za freee jest :D ale jaka cena takie szkolenie 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Turqs said:

Zgadzam się. Liczyłem na więcej. Spodziewam się jutro podobnego niedosytu 

Ja jestem załamany poziomem, Naprawdę wiedza na poziomie szkoły podstawowej. fatal error

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.