Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

PSZCZELARSTWO w nowej szacie.


Recommended Posts

Jak w tytule , co sądzicie  o Pszczelarstwie w nowej szacie.

Dla mnie jest dużo gorsze.Szata graficzna do bani , tytuły rozmazane , mało czytelne , kolory takie bezpłciowe . To tylko moje odczucie .

Zawartości merytorycznej nie oceniam.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, kubek33 napisał:

A to jak prywatna rozmowa to przepraszam...

Czemu prywatna ?

Zgadzam się z uwagą Quidam , że przyzwyczajenie jest drugą naturą , ale czasem nowe jest gorsze od starego .Okładka wygląda jakby to było czasopismo dla przedszkolaków .

Nie leży mi ta szata graficzna. Wiem , można nie kupować .

Link to comment
Share on other sites

Pewnie tną po kosztach , niestety wiele firm tak obecnie robi ? Drukarnie drukującą wiele czasopism specjalistycznych i lokalnych ma przejąć teraz Orlen i ruchy na rynku drukarskim są. I rotuj się kto może . 

Chociaż nie wiem jak jest w przypadku Pszczelarstwa więc poczekajmy na wyjaśnienie u źródła ? Może to tylko spekulacja ? I zmienili grafika ? ?

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Tadek11 napisał:

Pewnie tną po kosztach , niestety wiele firm tak obecnie robi ? Drukarnie drukującą wiele czasopism specjalistycznych i lokalnych ma przejąć teraz Orlen i ruchy na rynku drukarskim są. I rotuj się kto może . 

Chociaż nie wiem jak jest w przypadku Pszczelarstwa więc poczekajmy na wyjaśnienie u źródła ? Może to tylko spekulacja ? I zmienili grafika ? ?

Niedługo przejmie hotele i restauracje, i to za bezcen gdy upadną. 

 

  • Smutny 1
Link to comment
Share on other sites

Ja cenię Naczelną , ale sama niczego nie zmieni. Jest naukowcem a nie wydawcą . Szata graficzna tabloidu ni jak przystająca do pszczelarzy .Choć może , jak wszyscy nas mają z idiotów....

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, daro napisał:

Ja cenię Naczelną , ale sama niczego nie zmieni. Jest naukowcem a nie wydawcą . Szata graficzna tabloidu ni jak przystająca do pszczelarzy .Choć może , jak wszyscy nas mają z idiotów....

 

Jeśli chodzi o stronę tytułową, to usunięcie ramki i rozszerzenie fotografii tytułowej jest moim zdaniem dobrym zabiegiem, odciążającym wizualnie okładkę od niepotrzebnych elementów. Tylko jednej rzeczy nie rozumiem... do tej pory kolor ramki pokrywał się z kolorem znakowania matek w danym roku. Fajne to było. Czy teraz po usunięciu tejże, tego małego "easter egga" nie będzie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.