Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Dobry tokarz z DUŻĄ tokarką potrzebny


gajowy

Recommended Posts

  Witam, potrzebuję tokarza z dużą tokarką. Sprawa prosta ale duża. Detal ma ok. 900mm średnicy. Jeśli ktoś zna takowego- będę bardzo wdzięczny. Możliwość wystawienia faktury mile widziana ale nie konieczna.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, gajowy napisał:

  Witam, potrzebuję tokarza z dużą tokarką. Sprawa prosta ale duża. Detal ma ok. 900mm średnicy. Jeśli ktoś zna takowego- będę bardzo wdzięczny. Możliwość wystawienia faktury mile widziana ale nie konieczna.

To może potrzebna wytaczarka ? Ale ten Gość może wszystko a jak nie to Ci  kogoś poleci w rejonie naszym. 

 tel. 604528216

A jak nie to firma WERG w Miński Maz. Namiary znajdziesz w necie. On ma naprawdę solidny park maszynowy i toczenie elementów o takich wymiarach to nie będzie miał problemu. Pracowałem kiedyś w tej branży w zaopatrzeniu i zamawiałem nawet koła monobloki  do zestawów kołowych dla PKP.

 

  • Dziękuję 1
Link to comment
Share on other sites

Dzięki, z tym fachowcem wstępnie wczoraj rozmawiałem i muszę podjechać. Jest nikła szansa że się uda, bo ma maszynę do 900mm a ten detal też ma około 900mm. Tylko musze się jakoś oderwać od swojej roboty w środku dnia bo pan Ołdak pracuje do 15.00. Natomiast szykuje się mi kolejny detal nieco większy i tu już będzie problem...

 

 

Edited by gajowy
Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Tadek11 napisał:

A jak nie to firma WERG w Miński Maz.

  A tej firmy nie znałem, dzięki. jestem po wstępnej rozmowie i prawdopodobnie mi to zrobią. I na dodatek (w miarę) blisko domu...  Masz u mnie dobrą wódkę jak się kiedyś spotkamy...

Edited by gajowy
Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, gajowy napisał:

  A tej firmy nie znałem, dzięki. jestem po wstępnej rozmowie i prawdopodobnie mi to zrobią. I na dodatek (w miarę) blisko domu...  Masz u mnie dobrą wódkę jak się kiedyś spotkamy...

Nie ma sprawy takich firm podobnych znam wiele , bo zamawiałem w Hutach i  dawałem do obróbki i odkuwki większych wymiarów ale to na Śląsku już. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.